בחנו את עצמכם

ZeusMan

New member
בחנו את עצמכם ../images/Emo132.gif

עליכם לבחור את מי אתם מעדיפים מבין שני האפשרויות... (לא חייבים להסביר למה) בהצלחה !!! 1. Sizzla Vs. Buju Banton 2. Danian Marley Vs. Ziggy 3. Rita Marley Vs. Bunny Wailer 4. Fantan Mujah Vs. Gyptian 5. Peter Tosh Vs. Black Uhuru 6. Israel Vibration Vs. Burning Spear 7. Turbulence Vs. Chuck Fender 8. Capleton Vs. Vybz Kartel 9. בסלואו משה vs. קיוג'ה 10. Morgan Herritage Vs. TOK 11. Seal Paul Vs. Elephant Man 12. Season Riddim Vs. Junkanoo Riddim 13. World Jam Riddim Vs. Drop Leaf Riddim 14. Don Corleone Vs. Pilony Of Shaback Music 15. Saxon Soundsystem Vs. Rude Boy Soundsystem בונוס : 16. פורום תפוז Vs. פורום וואלה

ZeusMan

New member
אני אתניע ראשון...

1. Sizzla Vs. Buju Banton Sizzla 2. Danian Marley Vs. Ziggy Damian 3. Rita Marley Vs. Bunny Wailer Bunny Wailer 4. Fantan Mujah Vs. Gyptian Fantan Mujah למרות הערכה רבה ל-G... 5. Peter Tosh Vs. Black Uhuru Peter Tosh 6. Israel Vibration Vs. Burning Spear Israel Vibration 7. Turbulence Vs. Chuck Fender Turbulence 8. Capleton Vs. Vybz Kartel Vybz Kartel 9. בסלואו משה vs. קיוג'ה צאלים !!!
10. Morgan Herritage Vs. TOK Morgan Herritage 11. Seal Paul Vs. Elephant Man Seal Paul 12. Season Riddim Vs. Junkanoo Riddim Season Riddim 13. World Jam Riddim Vs. Drop Leaf Riddim Drop Leaf Riddim 14. Don Corleone Vs. Pilony Of Shaback Music Pilony Of Shaback
הוא עוד יראה לכולנו מה גודלו המוזיקלי האמיתי.. הוא עשה לי את זה באלבומים של מוקי יותר מכל מה שדון עשה לי אי פעם... 15. Saxon Soundsystem Vs. Rude Boy Soundsystem Rude Boy Soundsystem הלכתי על הביתיות !!! יא מאן רוד בוי.. בונוס : 16. פורום תפוז Vs. פורום וואלה תפוח זהב לעד !!! בואי אחרי חברים לשביל קליפות התפוזים...

העדפות שלי :)

1) Buju Banton 2) Damian Marley 3) Bunny Wailer 4) Gyptian 5) Black Uhuru 6) Israel Vibration Vs. Burning Spear (לא מצליחה לבחור) 7) Turbulence 8) Capleton 9) סלואו משה מאוד אוהבת אבל הקיוג'ה מטר מהבית שלי- אז אין תגובה! 10) TOK 11) Elephant Man 12) Season Riddim 13) Drop Leaf Riddim 14) Rude Boy Soundsystem (רמי יותר נגיש) 15) שני הפורומים מעולים! שיהיה לכולם ערב מטורףףףףף -כשף!

ZeusMan

New member
Satla !!!

אני מאוד מודה, מודה, מודה לך על השיתוף... אבל מרוב סאטלות באטלות שכחת לענות על השאלה לגבי המפיק...

יאללה פילוני לשלטון!!

חח ברור שפילוני - האמת היא שאין לי מושג איך התפספסה לי התשובה הזו
שיהיה לכולנו יום נפלא מלא בסאטלות ציבעונית ומלאות חיוכים :) היום, יום חמישי, יש שמש!!!!!!! בסלואו משה - ג"ימל סאונד סיסטם ויסאיה קרו - יהיה שמייח!! אה ואני בקופה היום - אז תבואו להגיד שלום- כניסה 20 ש"ח -כשף!

Nechi Nech

New member
...................................

. Sizzla Vs. Buju Banton Buju Banton... עם כל הכבוד לסיזלה, בוג'ו באנטון זה בוג'ון באנטון. 2. Danian Marley Vs. Ziggy Damian 3. Rita Marley Vs. Bunny Wailer לא שמעתי אף אחד מהם אף פעם 4. Fantan Mujah Vs. Gyptian Fantan Mojah 5. Peter Tosh Vs. Black Uhuru Black Uhru 6. Israel Vibration Vs. Burning Spear Israel Viberation! 7. Turbulence Vs. Chuck Fender Turbulence 8. Capleton Vs. Vybz Kartel עם כל הכבוד לקארטל ולמעמד שלו בג'מייקה היום, קפלטון עדיין אוכל אותו, ואפילו יכול ללמד אותו דבר או שניים
9. בסלואו משה vs. קיוג'ה אף פעם לא הייתי בקיוג'ה 10. Morgan Herritage Vs. TOK Morgan Heritage 11. Seal Paul Vs. Elephant Man Elephant Man, אוכל אותו בלי מלח 12. Season Riddim Vs. Junkanoo Riddim לא יודע 13. World Jam Riddim Vs. Drop Leaf Riddim פייייי... חתיכת התלבטות... World Jam 14. Don Corleone Vs. Pilony Of Shaback Music פילוני גדול 15. Saxon Soundsystem Vs. Rude Boy Soundsystem רודבוי סאונד סיסטם לעולם לנצח נצחים. בונוס : 16. פורום תפוז Vs. פורום וואלה את שניהם אני מחבב באותה המידה

ZeusMan

New member
Yes Saya...

" פייייי... חתיכת התלבטות... " בשביל משפטים כאלו אני עושה את השאלונים הללו... תודה על התשובות NECH...

SaBaGMaN

New member
שלי

1. Sizzla Vs. Buju Banton בחירה מאוד מאוד קשה אני בוחר בבוג'ו זה לא אומר שהוא יותר טוב פשוט זה אומן שאני גדלתי עליו 2. Danian Marley Vs. Ziggy damian marley 3. Rita Marley Vs. Bunny Wailer Bunny Wailer 4. Fantan Mujah Vs. Gyptian Fantan Mujah 5. Peter Tosh Vs. Black Uhuru Peter Tosh תמיד מרגש אותי! 6. Israel Vibration Vs. Burning Spear Israel Vibration 7. Turbulence Vs. Chuck Fender Turbulence 8. Capleton Vs. Vybz Kartel Capleton 9. בסלואו משה vs. קיוג'ה לא הייתי באף אחד מהם 10. Morgan Herritage Vs. TOK !!!!!Morgan Herritage 11. Seal Paul Vs. Elephant Man בחירה קשה כי אני לא אוהב אף אחד מהם יותר מידיי מיבחינת ביצועים איש הפיל 12. Season Riddim Vs. Junkanoo Riddim Season 13. World Jam Riddim Vs. Drop Leaf Riddim Drop Leaf 14. Don Corleone Vs. Pilony Of Shaback Music איך אפשר להשוות? מישהו יכול על קורלאון? 15. Saxon Soundsystem Vs. Rude Boy Soundsystem Saxon מי שהיה בדאנס שלהם שנה שעברה יודע על מה אני מדבר בונוס : 16. פורום תפוז Vs. פורום וואלה בלי תחריות חבר'ה.. 2 הפורומים האלה משרתים טוב את הקהילה שלנו

ZeusMan

New member
../images/Emo45.gif

במיוחד על זה : 16. פורום תפוז Vs. פורום וואלה " בלי תחריות חבר'ה.. 2 הפורומים האלה משרתים טוב את הקהילה שלנו " תודה יא SaBaGMaN !!!

REL YESAYA

New member
לא סקר פשוט אבל.....

1.S I Z Z L A!!!!!!!אני מת על בוגו אבל סיזלה הוא המלך.... 2.דמיאן מארלי בלי לחשוב יותר מידי 3.באני ווילר 4.fantan moja אחרי שראיתי הופעה שלו בדיוידי התחשמלתי..... 5.Uhuru-black 6.burning spear בוודאות 7.chuck fender poor pepole defender 8.capelton איש האש....הייתי תורם את אחותי למדע בשביל הופעה שלו בארץ 9.לא הייתי בקיוג'ה אז אני לא יכול לענות ....אבל הסלואו משה זה הבית של יסאיה קרו.... 10.TOK 11.איש הפיל בודאות 12.seasons 13.world jam רידם היסטרי 14.illony!!!!!!!!!!!!!! 15.תשמעו סקסון זה סקסון...אבל רוד!!בוי זה רוד בוי!!!!!!! 16.שתי פורומים שונים לגמרי............

s h i d a n

New member
איפה אלפא בלונדי בכל הסיפור הזה????

אין סקר בלי האחד והיחיד(בעיקר היחיד) מיסטה בלונדי...חחח סתם לא יודע מה יש לי ממנו בזמן האחרון, בחזרה לסקר: 1. אני צריך לשבת על כמה סיגריות קודם בשביל להחליט כזה דבר, אבל אין מה לעשות עם כל האהבה לסיזלה בוג'ו הוא האגדה האמיתית. 2.דמיאן בלי למצמץ אפילו 3. באני ווילר 4. פאנטן מוג'ה, רק על הייל די קינג הוא צריך לקבל פרס נובל. 5.פיטר טוש אלא מהההההההה 6.בורנינג ספיר אוכללללללל את יזראל וייבריישן 7. צ'ק פדנר 8. קפלטוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!אין מה לעשות בקשר לזה 0. דוגרי, לא כזה משנה המקום אלא מי שמופיע ומתקלט שם זה מה שקובע, הוייבז שיש במקום באותו רגע זה מה שקובע... 10. אלפנט מאן!! דוגרי הוא יותר משוגעעעע 11.שוב פעם אני צריך כמה סיגריות כדי להחליט, מצד אחד יש את הלהקה הכי שורפת ומצד שני הכי מרגשת(או בין המרגשות)...אני אלך על מורגן, יותר מתחבר אליהם, למרות שלטי או קיי היה את אחת היציאות האהובות עליי(פוטפרינטס) 12.סיזנס(בזכות פאנטן מוג'ה) 13. דרופ ליף, אני האלץ להזכיר שוב את פוטפרינטס 14. פילפילוןןןן 15. אחי, אתה גורם למוח שלי לחשוב יותר מידי, סאקסון או רודבוי??? סאקסון או רודבוי??? סאקסון או רודבוי?????????????????????. אין מה לעשות, עם כל האהבה לטרבור, אין על רמי!!! 16. זה שונה לגמרי, הפורומים האלה עושים את שלהם באותה מידה...

ZeusMan

New member
מגיע לך קופסת סיגריות על זה...

על כל הסיגריות שישבת עליהן מגיע לך קופסה חינם מהנהלת הסקר... תודה על המאמץ בנאדם...

vigiman

New member
חח הנה

סליחה על העברית פשוט לא היה לי כוח ועוד אחרי שחזרתי מטיול שנתי 3 ימים בלי לישון שניה אחת 1.צמוד מאודד אני לא יודע טוב נו נלך על בוג'ו בנטון 2.דמיאן מרלי 3.באני ווילר 4.נראה לי פאנטן מוג'ה 5.גם קשה מאוד לדעתי טוב נו בלק יורו 6.ישראל וייברטיון 7.טורבלנס 8.בטח שקפלטון 9.נראלי סלואו משה 10.למה שואלים את זה בכלל בשביל שאני אתלבט חח? אבל טוק דוהרים קדימה די טוב 11.אלפנט מן על בטוח 12.אין לי מושג 13.דרופ ליף 14.פילוני 15.רוד בוי 16.אני כותב רק פה לא יודע למה אבל שאני קורא בוואלה הוא אחלה פורום

sista natty

New member
בואנההההההה אנשים עם כל הכבוד...|נו

כבוד גדול לפילוני, הישראלי הכי ג'מייקאי כרגע... באמת עושה ויוצר דברים מדהימים והוא גם חלק מאיתנו, אבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבל- תגידו לי, מישהו יכול להתעלות על קורליאון?????!!!!! אני חושבת שזה רק בגלל שאתם אולי לא מכירים את ההפקות שלו, אז תתחילו לחפור! הוא הדון של הדאנסהול כרגע. עם כל הריספקט לאיייילוני
אבל יש לו עוד דרך ארוכה להגיע לרמות של קורליאון...

ZeusMan

New member
אני מאמין שרוב האנשים פה...

שבחרו בפילוני ומכירים את הדון, עשו זאת מתוך הערכה להשגיו של פילוני, וכמובן בגלל העובדה שהוא בא מהמגרש הביתי שלנו... אני לא מאמין שאני והאחרים שבחרו בפילוני מאמינים בלב שלם שהוא מתעלה מעל הדון, חוץ מזה מדובר בהעדפה ולא ברמה ביצועית... אבל בדבר אחד אני איתך, באמת למי שלא מכיר את הדון, שיתחיל לחפור בחומרים שלו, כי הם שורפים אש ומשאירים אחלה גחלים !!!

Carcass

New member
//

1. Sizzla. 2. Damian. 3. Bunny Wailer. 4. Fantan Mojah. 5. Peter Tosh. 6. Israel Vibrations. 7. Turbulence. 8. Vybz Kartel. 9. סלואו משה. 10. Morgan Heritage. 11. Seal Paul. 12. Season Riddim. 13. Drop Leaf Riddim. 14. Pilony. 15. נמנע. 16. תפוז.

למעלה