בטי - "בין המילים". האלבום השלישי יוצא היום!!

• פותח הנושא RTur
  • פורסם בתאריך

RTur

New member
בטי - "בין המילים". האלבום השלישי יוצא היום!!

חברים. היום זה קורה! האלבום השלישי של בטי יוצא לחנויות! כ-5 שנים מאז האלבום האחרון - "נסה אותי", סוף סוף אלבום חדש מהיוצרת המדהימה הזאת! בשנים האלה כמה שינויים ליוו אותנו - שינוי השם מבתי לבטי, כיוון חדש בשירים החל מספרדי ("האמת שלנו"), קאנטרי ("מקום חדש") ואפילו דאנס ("רעל"), רמיקס נדיר ומעולה של עופר ניסים שמצליח מאוד במועדונים (אני עדיין מתלהב כשאני שומע אותו כרינגטון אצל אנשים וזה..
), תרגום שיריה לספרדית והשמעתם בתחנות הרדיו בארגנטינה... אבל מה שכן נשאר זה הטקסטים המדהימים של בטי והלחנים שבגללם אנחנו אוהבים אותה! אני מאחל לבטי המון בהצלחה עם האלבום הזה ושיהיו הרבה הופעות מוצלחות! כל מי שקונה את האלבום שירשום ביקורת

yoooni

New member
לא יודע מאיפה המידע על הדיסק,

אבל חיפשתי אתמול בכל חנות אפשרית וגם עכשיו נכנסתי רגע לבדוק בטאוור רקורדס ואין. גם לא רשום להם במחשב שיש דיסק כזה בהפצה...

RTur

New member
זה רק יצא, זה לא מגיע לכל החנויות מיד.

המידע מבטי עצמה.

RTur

New member
עדכון נוסף - עוד סינגל יצא!!!

השיר "אני האחרון" יצא כסינגל אבל לא בפורמט פיזי. הסינגל יצא דרך אתר "פטיפון" בצורה דיגיטלית.

RTur

New member
הבהרה קטנה ותיקון טעות:

השיר כן נמצא באלבום, פשוט הסינגל עצמו לא מופץ בצורה פיזית כמו הקודמים וכמו כל סינגל בדרך כלל אלא מופץ רק בצורה דיגיטלית באתר "פטיפון" http://www.patiphon.co.il. ותיקון טעות - לשיר קוראים "האחרון שיגיד". ובקשר לאלבום. ההפצה שלו התחילה השבוע אבל יקח קצת זמן עד שהוא יגיע לכל החנויות, לכן העיכוב. אני מאמין שבשבוע הבא הוא כבר יגיע לרוב הארץ.

למעלה