בטן נפוחה

בטן נפוחה

האם יתכן כי הלחם הלבן והפיתות, גורמים לבטן נפוחה וגזים , או שזה מזון אחר שאחראי לכך?

אולי

לחם לבן עשוי משמרים, שמתנפחים באוויר (הקיבה שלך)... אבל יכול להיות שזה גם משהו אחר. השיטה הכי טובה - להפסיק לאכול ממזון מסויים לתקופה מוגבלת, ולראות אם חל שינוי

AdiGoldman

New member
נצל"ש בעית פחמימות

אני לא בטוחה אם זה הפורום המתאים אבל זה מה שלדעתי הפורום הכי מתאים לשאול את שאלתי. אני לא אוכלת אוכל בריא בד"כ. לא אוכלת בכלל ירקות (פה ושם אבוקדו ותפו"א.. בד"כ בצורת צ'יפס חח) . אני בת 19 ואף פעם לא היתה לי בעיה מבחינת האכילה או מבחינה בריאותית עקב זה. גם פצעי בגרות כמעט ולא היה לי ולאחרונה נהיו לי די הרבה אבל זה מלחץ מסיבות נפשיות לדעתי. אני בן אדם שאוכל הרבה פחמימות ובצקים.. תמיד הייתי... בכל מקרה, לאחרונה אני עובדת הרבה ונמצאת הרבה על הרגליים, לא יוצא לי הרבה לאכול אבל אני לא נשארת רעבה. אני אוכלת לפחות ארוחה ביום ופה ושם עוד עוגה או חטיף כלשהוא אבל, למרות שאני לא רעבה, אם אני רואה לחם, או בייגל או כל סוג שהוא של פחמימה, כאילו לא אכלתי שבוע, אני בולסת ברמות. פיתחתי איזשהוא תאבון גדול לכל סוג של פחמימה. רציתי לדעת אם זה סוג של בעיה הורמונלית, או משהו בסגנון שבגללה פתאום פיתחתי את התאבון הזה, או שאולי סתם בלי סיבה זה ככה.. תודה מראש

למעלה