ביבי יצא לשטח (בקעת הירדן אחרי רצח 3) וקיבל הסברים מהגנרלים ברעם ובלוט ועוד איזה אל"מ. לביבי נלוו סטוקריץ', ברוורמן, פוקס, גופמן, דוסטרי...

Harrington

Well-known member
מנהל
מי כל אלה ? אלוהים יודע...
נו מה לעשות, כאשר לאנשים נדמה שאם יעוותו שמות של אנשים הם יישמעו חכמים ומצחיקים וכביכול עוקצים את מושאי דבריהם, הם לא לוקחים בחשבון שלפעמים הם כל כך משתדלים בעניין, אי-אפשר לדעת מהמלל שלהם על מי הם מדברים בכלל.
העיקר! שביבי דפק שואו
אין לי מושג על איזה אירוע אתה מדבר, אבל אם זה העיקר בעיניך, אשריך. כל אחד ומה שמעניין אותו בחיים.

נו מה לעשות, כאשר לאנשים נדמה שאם יעוותו שמות של אנשים הם יישמעו חכמים ומצחיקים וכביכול עוקצים את מושאי דבריהם, הם לא לוקחים בחשבון שלפעמים הם כל כך משתדלים בעניין, אי-אפשר לדעת מהמלל שלהם על מי הם מדברים בכלל.

אין לי מושג על איזה אירוע אתה מדבר, אבל אם זה העיקר בעיניך, אשריך. כל אחד ומה שמעניין אותו בחיים.
זה יוצא ממך בלי שליטה פבלוב. לא נראה שאתה סובל, אבל תטפל בעצמך למענינו. (תיכף יבגני יגבה אותך כך שלא תרגיש נזוף)

Harrington

Well-known member
מנהל
זה יוצא ממך בלי שליטה פבלוב.
מקורי.
לא נראה שאתה סובל
אכן אתה צודק, אינני סובל ברוך ה'. מה זה קשור למשהו?
אבל תטפל בעצמך למענינו.
כן, אשקול להפסיק להגיב לך. במושב לצים לא תשב הורו לנו חז"ל. מה גם, שזה סתם שורף זמן וסליחה שאני אומר, אבל אתה לא מעניין במיוחד.
(תיכף יבגני יגבה אותך כך שלא תרגיש נזוף)
זה בינך לבינו.

Zadig

Well-known member
מקורי.

אכן אתה צודק, אינני סובל ברוך ה'. מה זה קשור למשהו?

כן, אשקול להפסיק להגיב לך. במושב לצים לא תשב הורו לנו חז"ל. מה גם, שזה סתם שורף זמן וסליחה שאני אומר, אבל אתה לא מעניין במיוחד.

זה בינך לבינו.
אוייש. זה לא חז"ל אמרו, זה כתוב בכתובים ! ובאותה נשימה כתוב לא תלך בעצת רשעים, ולא בדרך חטאים...
אם כבר אתה מתפלפל (מאמין שבתום לב); שואלים איזהו רשע וחוטא ? בהקשר של ביבי חביבך.
הרי החרדים מפעילים אותו כי הוא רשע וחוטא ;-)
תענה, בתבונה, ואשריך;-) (זה גם כתוב)

Harrington

Well-known member
מנהל
אוייש. זה לא חז"ל אמרו, זה כתוב בכתובים !
אכן, טעות שלי.
אם כבר אתה מתפלפל (מאמין שבתום לב); שואלים איזהו רשע וחוטא ? בהקשר של ביבי חביבך.
אין לי מושג ומאחר ואינני מנהל החשבונות של הקב"ה, אני גם לא יודע מי נחשב לדידו "רשע וחוטא". לא בהקשר של ביבי, לא בהקשר שלך, ולא בהקשר של אף יהודי אחר.
הרי החרדים מפעילים אותו כי הוא רשע וחוטא ;-)
לא הבנתי. המילה "כי" במקום כאן?
תענה, בתבונה, ואשריך;-) (זה גם כתוב)
היכן השאלה בדבריך שאתה מצפה למענה?

למעלה