ביבי עשה היום בית ספר לחלאות השמאל ומכונות הרעל הקפלניסטים עם ה"הפסקת אש" שלא הייתה

סטילהוק1

Well-known member
אין עליו.
אין מתאים ממנו להיות ראש ממשלתנו בימים קשים אלו.
לגמרי. ובכלל השמאלנים הבוגדים בשירות קטאר הנאצית קיבלו בשבועיים האחרונים מכה קשה שיהיה להם קשה מאוד להתאושש ממנה. גם לגבי חביבי ליבם בלבנון וגם בעזה.

Harrington

Well-known member
מנהל
אין עליו.
ביידן ומקרון ניסו לעשות לו תרגיל, בהתבססם על קשקושי הקפלניסטים והשמאל הישראלי. למדו על בשרם שדברי אלו האחרונים לא שווים הרבה :). שיעור שביידן כבר למד בעבר וגם אובמה זכה ללמוד על בשרו כשרק התחיל לכהן בלשכה הסגלגלה :).

evglev1

Well-known member
מנהל
אז אתה מייחס לקפלניסטים שליטה על מקרון וביידן? - לזה אני קורא הערצה
זה ידוע שהממשלים באמריקה ואירופה מתייעצים עם השמאל. אפילו קלינטון נכשל כשכבר לא היה נשיא שהוא הסביר את יחסי הכוחות בישראל שה"רוסים" הם ימניים ומתנגדים לשלום (זה היה בתקופה שהשמלאנים וממשל אובאמה המציאו שביבי רוצה להתקפל וליברמן מחזיק אותו בגרון מימין ואז ראו בליברמן את המכשול הגדול ביותר לשלום) והישראלים הוותיקים הם עייפים ממלחמות ושמלאנים ומוכנים לשלום ואילו "המרוקאים" מתנדנדים שהתמיכה שלהם קשורה לאווירה. ואז הסבירו להם שגם אם זה נכון זה לא פוליטיקל קורקט וגזעני לומר את זה גם על הרוסים וגם על המרוקאים.

certified.woke

Well-known member
אין עליו.
מהי בדיוק אותה '"הפסקת אש" שלא היתה'?
האם מדובר בזו?
נטען שם "גורמים שבקיאים במגעים מאחורי הקלעים להפסקת אש, אמרו שבהצהרתו לאחר הנחיתה נתניהו נסוג למעשה מ"הבנות שקטות" עם האמריקנים שהוא יברך על היוזמה בנושא".
זה רק אומר שה- CM משנה דעתו בלא הרף בתגובה לסימני "אי-נחת" מן הרחוב, או מן הקואליציה.
מלעיזים יאמרו כי אינו יציב.
אני חולק עליהם - לזכותו של ה- CM יאמר כי תפש שעל הראש לעקוב אחר הכתפים ולהשתדל להישאר כל הזמן בקרבתן, אם הוא חפץ חיים :D

נערך לאחרונה ב:

evglev1

Well-known member
מנהל
אין עליו.
נראה שהוא תקע סכין בגבו של ביידן וזה יעלו לנו ביוקר גם בחודשיים וחצי של סיום כהונתו של ביידן בין הבחירות לכניסת הנשיא/ה הבא/ה לתפקיד כפי שאובאמה ניצל את התקופה הזאת כדי לנקום בביבי ולתקוע לנו סכין בגב, ועוד יותר אם קמלה האריס תיבחר.

levrob

Active member
אותם "חלאות" הקימו את המדינה, אותה מדינה שבה אתה יושב גיבור מקלדת ומלכלך עליהם. ברור לי שאין לך מושג למה היו ההפגנות הגדולות כנגד ההפיכה המשפטית שהם הסתירו את הכוונה האמיתית שהסתתרה מאחרו ואתה כמו רבים אחרים יצאו פראיירים. אותם מפגינים ניסו לתקן את הנזק שבוחרי ביבי גרמו אז כדאי לדבוק בעובדות ולא להשתמש בלשון גסה כלפי אנשים שמאמינים בדרך שלהם, דרך שיש להם לפחות לא כמו ביביסטים שרק פולחן האישיות בראשם

evglev1

Well-known member
מנהל
אותם "חלאות" הקימו את המדינה, אותה מדינה שבה אתה יושב גיבור מקלדת ומלכלך עליהם. ברור לי שאין לך מושג למה היו ההפגנות הגדולות כנגד ההפיכה המשפטית שהם הסתירו את הכוונה האמיתית שהסתתרה מאחרו ואתה כמו רבים אחרים יצאו פראיירים. אותם מפגינים ניסו לתקן את הנזק שבוחרי ביבי גרמו אז כדאי לדבוק בעובדות ולא להשתמש בלשון גסה כלפי אנשים שמאמינים בדרך שלהם, דרך שיש להם לפחות לא כמו ביביסטים שרק פולחן האישיות בראשם
אם בן גוריון ז"ל היה בחיים הוא לא היה לצד השמאל היום. חוץ מהמילה שמאל אין שום דבר משותף ביניכם למקימי המדינה. בן גוריון ז"ל היה יותר כהניסט מכהנא.

levrob

Active member
אם בן גוריון ז"ל היה בחיים הוא לא היה לצד השמאל היום. חוץ מהמילה שמאל אין שום דבר משותף ביניכם למקימי המדינה. בן גוריון ז"ל היה יותר כהניסט מכהנא.
המצאת השמאל בקונטקסט היא למעשה סימון האויב וכידוע בשיטה הביבסטית חייב להיות אויב עם שם כל שהו כדי לאחד את השורות מסביבו אני לא יודע מה האינפורמציה שלך על דוד בן גוריון אבל הוא היה סוציאליסט ואת זה אתה רואה מידי יום בשירותים הציבוריים כמו קופות חולים למשל ביטוח לאומי וכו'. אם זה היה משטר ביבסטי לא הייתה נהנה מכל השירותים האלה כי זה משמעות הסוציאליזם של בן גוריון. לבן גוריון הייתה ראיה מפוקחת לגבי העתיד ובזמנו אחרי מלחמת ששת הימים אמר ששמירת השטחים ביהודה ושומרון תהייה בחיה לדורות כנראה שצדק לסיכום לשמאל אידאולוגיה ברורה ואמיתית לימין של היום פולחן אישיות

marabo

Well-known member
המצאת השמאל בקונטקסט היא למעשה סימון האויב וכידוע בשיטה הביבסטית חייב להיות אויב עם שם כל שהו כדי לאחד את השורות מסביבו אני לא יודע מה האינפורמציה שלך על דוד בן גוריון אבל הוא היה סוציאליסט ואת זה אתה רואה מידי יום בשירותים הציבוריים כמו קופות חולים למשל ביטוח לאומי וכו'. אם זה היה משטר ביבסטי לא הייתה נהנה מכל השירותים האלה כי זה משמעות הסוציאליזם של בן גוריון. לבן גוריון הייתה ראיה מפוקחת לגבי העתיד ובזמנו אחרי מלחמת ששת הימים אמר ששמירת השטחים ביהודה ושומרון תהייה בחיה לדורות כנראה שצדק לסיכום לשמאל אידאולוגיה ברורה ואמיתית לימין של היום פולחן אישיות
אל תבלבל במח
1727363186474.jpeg

marabo

Well-known member
הוצאת דברים מהקשרם לא תשנה את העובדות. הדוסים מנכסים ומנכסים. מילאתם כבר את "העגלה הריקה
שלנו.
יקירי
אני בצד של הדתיים, המשיחיים, החרדים, המזרחים, המתנחלים, המסורתיים, הימנים.
או בקיצור, היהודים - ישראל השניה
אתה בצד של השמאלנים - ישראל הראשונה

evglev1

Well-known member
מנהל
לא לכל הימין יש פולחן אישיות, רק לביביסטים. בן גוריון היה סוציאליסט מתון ולכן כשהוא ראה שמפא"י הקצינה עם הסוציאליזם הוא הקים את רפ"י כמפלגת סוציאל דמוקרטית. הייתה לו ראיה מפוקחת, ולכן הוא הבין שאין שום סיכוי לשלום עם הערבים והוא לא פעל בנושא וגם אמר שאין עם פלסטיני וגם אמר שעל אף מילימטר ממה שנקבע כמזרח ירושלים אסור לוותר.

xyxy210

Well-known member
סחטיין יבגני.....אתה הופך להיות כל יום יותר מראבו עלי.....
מה אתה יודע על בן גוריון ?
הרי אנחנו עשינו לך [או להוריך] טובה והבאנו אתכם לארץ.
כל מה שאתה יודע טרם הגיעכם לכן זה מסיפורים.
ואתה נפלת על סיפורים של שווי ערך לחלאות שבפורום.

תמשיך לחרטט כמו מראבו עלי ואשריך-מיציתי-הרינגטון.
עכשו אתה מוזמן לנחש מי הם חלאות הפורום......וכן...יש עוד.....

למעלה