ביבי עשה היום בית ספר לחלאות השמאל ומכונות הרעל הקפלניסטים עם ה"הפסקת אש" שלא הייתה

evglev1

Well-known member
מנהל
סחטיין יבגני.....אתה הופך להיות כל יום יותר מראבו עלי.....
מה אתה יודע על בן גוריון ?
הרי אנחנו עשינו לך [או להוריך] טובה והבאנו אתכם לארץ.
כל מה שאתה יודע טרם הגיעכם לכן זה מסיפורים.
ואתה נפלת על סיפורים של שווי ערך לחלאות שבפורום.

תמשיך לחרטט כמו מראבו עלי ואשריך-מיציתי-הרינגטון.
עכשו אתה מוזמן לנחש מי הם חלאות הפורום......וכן...יש עוד.....
אני יודע לא רק מהפורום, יש לי מקורות נוספים כולל מקורות אקדמיים וכולל מקורות שמלאניים. לא סתם האבות האידיאולוגיים שלך במפ"ם ראו בבן גוריון ז"ל מילטריסט כמו מוסוליני.

xyxy210

Well-known member
אני יודע לא רק מהפורום, יש לי מקורות נוספים כולל מקורות אקדמיים וכולל מקורות שמלאניים. לא סתם האבות האידיאולוגיים שלך במפ"ם ראו בבן גוריון ז"ל מילטריסט כמו מוסוליני.
נו, אתה רואה ? הכל אתה יודע, גם על האבות האידיאולוגיים שלי.....הצחקתני.
אבל להפוך לתואמי חלאות הפורום, תאמין לי שזה לא כבוד גדול.

Harrington

Well-known member
מנהל
הרי אנחנו עשינו לך [או להוריך] טובה והבאנו אתכם לארץ.
אהה, לא, לא נכון דווקא. אבל נסיון התנשאות יפה :). חבל שאין לך עם מה להתנשא, אחרת זה היה יכול להיות ממש מגניב :cool:.
תמשיך לחרטט כמו מראבו עלי ואשריך-מיציתי-הרינגטון.
אחח... כואב הלב כמה אנשים אלה ואחרים תקועים לך בראש 24/7 :). כאילו, בתיאוריה כואב הלב. בפועל זה פשוט מצחיק ברמות-על למען האמת :). אבל דקה בלי צחוקים ובמלוא הרצינות, זה לגמרי נשמע כמו מצב שמחייב טיפול מקצועי. לא, זה לא נכתב בציניות. האובססיה שלך מזמן הפכה לחולנית, אבל זה רק הולך ומחמיר.
עכשו אתה מוזמן לנחש מי הם חלאות הפורום......וכן...יש עוד.....
בשביל מה האיש צריך להשקיע זמן ואנרגיה בחיפושים, אם אתה מזדהה ביוזמתך באופן גלוי?

xyxy210

Well-known member
אהה, לא, לא נכון דווקא. אבל נסיון התנשאות יפה :). חבל שאין לך עם מה להתנשא, אחרת זה היה יכול להיות ממש מגניב :cool:.

אחח... כואב הלב כמה אנשים אלה ואחרים תקועים לך בראש 24/7 :). כאילו, בתיאוריה כואב הלב. בפועל זה פשוט מצחיק ברמות-על למען האמת :). אבל דקה בלי צחוקים ובמלוא הרצינות, זה לגמרי נשמע כמו מצב שמחייב טיפול מקצועי. לא, זה לא נכתב בציניות. האובססיה שלך מזמן הפכה לחולנית, אבל זה רק הולך ומחמיר.

בשביל מה האיש צריך להשקיע זמן ואנרגיה בחיפושים, אם אתה מזדהה ביוזמתך באופן גלוי?
א.מ.ל.ק

marabo

Well-known member
אותם "חלאות" הקימו את המדינה, אותה מדינה שבה אתה יושב גיבור מקלדת ומלכלך עליהם. ברור לי שאין לך מושג למה היו ההפגנות הגדולות כנגד ההפיכה המשפטית שהם הסתירו את הכוונה האמיתית שהסתתרה מאחרו ואתה כמו רבים אחרים יצאו פראיירים. אותם מפגינים ניסו לתקן את הנזק שבוחרי ביבי גרמו אז כדאי לדבוק בעובדות ולא להשתמש בלשון גסה כלפי אנשים שמאמינים בדרך שלהם, דרך שיש להם לפחות לא כמו ביביסטים שרק פולחן האישיות בראשם
אין שום קשר בין אלו שהקימו את המדינה לשמאל היום
אלו שהקימו את המדינה היו הרבה יותר קרובים לבן גביר

למעלה