ביגור Vs. עולמות.

StriX Starlight

New member
ביגור Vs. עולמות.

פסח מתקרב ואיתו שניים מתוך שלושת הכנסים הראשיים של גרעיני המד"ב, משחקי התפקידים והפנטזיה בישראל. עבורכם, כמה מילים על כל אחד מהם:
ביגור:
מתקיים ב20 21 22 באפריל. תיכון עירוני ח', מרכז ת"א. אודות: כנס על טהרה משחקי התפקידים על שלל סוגיהם:
משחקי לוח (טליסמן, מתיישבי קאטאן, וורלד אוף וורקראפט וכו')
משחקי קליפים (מנצ'קין, מג'יק, וואנס אפון א טיים, אפלס אנד אפלס וכו')
משחקים שולחניים (כל השיטות באשר הן: החל מהנשגבים וD&D קלאסי וכלה בחופשיטה הומוריסטית)
גולת הכותרת: משחקים חיים (לארפים) שהם לרוב אירוע מרכזי בכנס.
וכמובן: מפגשים עם יצורים כמוכם (
) אם אתם רוצים להתנסות במשחקי תפקידים באשר הם, ביגור 11 הוא המקום שלכם.
לעומתו, ולצערי הרב עד מאוד במקביל אליו, מתקיים כנס עולמות.
עולמות:
מתקיים ב20 21 באפריל. אשכול פיס, עירוני ח', מרכז ת"א. (כן, קראתם נכון. הם האמא של הסמוכים אחד לשני) אודות: בעולמות תמצאו נושא מרכזי (השנה הוא זמן) שסביבו מתקיים שלל אינסופי של פעילויות:
סרטים (הרווי פוטר וההנחה המגוחכת , קוונטום קווסט, המכשפה משינקין, ערפדים וכו')
הרצאות (זכרון וספקנות: העולם הוא לא מה שאתם חושבים , כישוף עם הכשר: מאגיית אהבה יהודית , תודעתו של הנוסע בזמן , טולקין הנוסע בזמן וכו' )
סדנאות (הכינותי מראש: הארי פוטר עם בתיה עוזיאל)
הפקת מקור (משתנה כל שנה, בדומה ללארפ בביגור, לרוב היא האירוע במרכזי בכנס)
הדגמות משחקי שולחן חדשים וותיקים (כפי שפירטתי בביגור) וכמובן: מפגשים עם יצורים כמוכם (
) משום שהוא מיועד לקהלי יעד שונים (פוטריסטים, באפיסטים, טראקיז, אספני קומיקס ובעצם כל נישה קיימת בתחום המד"ב והפנטזיה) התוכניה מגוונת להחריד וניתן למצוא פעילות עבור כולם. אז מה הבעיה לבקר בשניהם, תשאלו? אין שום בעיה. לכם אין שום בעיה לרוץ מכנס לכנס (הם במרחק של כמה מטרים אחד מהשני) ולהנות מכל התכנים. הבעיה היא אך ורק עבור המתנדבים. אלו שנותנים מזמנם איוש עמדות מפתח בכנסים (קופות, סדרנות, עמדות מידע, ולוגיסטיקה) ובתמורה מקבלים כרטיסים לאירועים ואת הכיף להיות חלק מצוות הכנס. לדעתי התנדבות היא הדרך הטובה ביותר להרגיש חלק מהכנסים ולהנות מהם בצורה הטובה ביותר... אבל צריך לבחור...
לעוד פרטים אודות ההתנדבות: התנדבות בעולמות: http://www.olamot-con.org.il/2011/volunteers/ התנדבות בביגור: http://bigor.org.il/2011/?page_id=52
כמו שני הורים שרבים על משמורת על הבן המשותף, אני נאלצת לעשות את הבחירה הזאת כבר 3 שנים (הקטע הטפשי הזה של ראש בראש נוצר ממש לאחרונה...) והשנה תורו של עולמות. אז אותי תמצאו בעיקר בעולמות, עם גיחות אלו ואחרות למתחם ביגור. כמו כן, זו הזדמנות נהדרת להפגש (ולבלות יחד בסרט, בהרצאה או סתם שמוטים בפונדק הנפלא) ומי מכם שיחליט להתנדב, אפילו לעשות משמרות יחד. לאן אתם נוטים?
ביגור? או
עולמות?

innocence

New member
עולמות!

ולו רק בגלל הפקת המקור שהיא יצירת המופת של החבר שלי כחלק מקבוצת ACM3.

In Red

New member
לדעתי אהיה בשניהם

וכמובן אשמח לראות אותך שם=]

אפשר לדעת מה פשר השמות של הכנסים, בבקשה?

ותסבירי ל כמו אל מטומטמת שלא מבינה בזה כלום, אבל פשוט כלום. חוץ מהעובדה שיש איזה קפטן פיקארד אחד (ואין לי מושג איך הוא נראה) אני לא יודעת כלום בנושא.

StriX Starlight

New member
אני באמת לא יודעת להגיד לך.

זה חשוב? אם תרצי, אוכל לנסות לברר לך במהלך הכנסים מה מקור השמות...

למעלה