ביוםשבת הקרוב נערוך את "יריד האורות

מיקושה

New member
ביוםשבת הקרוב נערוך את "יריד האורות

במקום בו אני גרה זה חלק מפרוייקט שנת בר המצווה . הילדים במשך חודש שלם הסתובבו בבתים ואספו דברים שלא צריך בבית. אנשים תרמו המון.. מוצרי חשמל תמונות תיקים כלי אוכל קישוטים תהיה פינת יצירה יהיה דוכן אוכל כל אלה יימכרו בשוק ובכסף נקנה טלויזיה למחלקת הילדים בבית החולים רבקה זיו בצפת ואם יישאר כסף אז נקנהגם מכשיר DVD
ממליצה בחום לכל הישובים לעשות כמונו זו משימה יפה..

חשבתי שגם אנחנו מוזמנים ../images/Emo8.gif

רעיון מעולה ! זו הדרך להקנות לנוער ערכים ........ שיהיה לכם בהצלחה והלוואי שייאסף לכם המון כסף נכון שמי שמתגורר באיזור מוזמן? אם תרצי לערוך כאן מבזק פרסומות , הבמה שלך

מיקושה

New member
היי דנטל../images/Emo13.gif

מצטערת
אחד העקרונות שלי על הנט הוא אנונימיות מוחלטת, לכן לא יכולה לומר היכן היריד מתקיים. תושבי המקום והסביבה מוזמנים ויודעים על כך כבר כמה שבועות..

סקרנית לדעת../images/Emo2.gif

עד כמה הילדים שותפים לפרויקט ברמה הערכית, מודעות, לחשיבות תרומתם? האם הילדים היו שותפים להחלטות בפרוייקט?

מיקושה

New member
הילדים שותפים להכל

על הפרוייקטים אנחנו ההורים אחראים, בשיתוף עם המתנס וכמובן עם הילדים מסורת של שנים רבות בישוב בו אני חיה. סיפרנו להם על הרעיון של היריד והם נרתמו בשמחה, ולהם ניתנה האפשרות להחליט למי נתרם הכסף. התחלקנו לפי שכונות כשעל כל שכונה אחראי הורה. הילדים עברו בבתי התושבים ואספו "מה שלא צריך בבית" כמובן שהכנו את התושבים שהילדים יגיעו ולכן התרומות "שוות"(אפילו מקרוגל השגנו) מדובר על קבוצה של 32 ילדי שנת בר מצווה
הישוב בו אנחנו חיים קטן יחסיתלעיר הגדולה. ביום שבת כל התושבים מוזמנים לקנות דברים משומשים ..

okidoki

New member
אבל זה פורסם בפנאי פלוס

כך שלשמור על אנונימיות זו קצת בעיה...

מיקושה

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מה זה פנאי פלוס.. אצלינו בפרובינציה אין כזה..

למעלה