ביוץ?

דפנה13

New member
ביוץ?

ד"ר שלום, אני מנסה להרות חצי שנה לאחר הפלה בשבוע 8 (יש לי ילד אחד). מחזור אחרון - 13.10 מההפלה אורך כל מחזור 26-27 ימים שנמשך 3 ימים עם דימום דליל למדי. ביום ראשון נצפה זקיק בגודל 14 מ"מ (יום 12 למחזור) כדי לא לעבור שוב אולטרה סאונד, החלטתי לקנות את הערכה לביוץ "מדי טסט" ביום שלישי - היה פס אחד ביום רביעי - היה פס אחד ביום חמישי - שני פסים שפס אחד בהיר ופס אחד כהה (פס בקרה היה הכהה מבין השניים) היום - יום שישי - כנ"ל. בערכה כתובה שהפס צריך להופיע אמור להיות כהה יור מפס הבקרה. אני כבר ביום ה - 17 למחזור וצפויי שוב לקבל בעוד כ - 10 ימים. מה זה אומר. היה פה בכלל ביוץ? מה אתה ממליץ לי לעשות? אני מתחילה להתייאש. תודה מראש וחג שמח. נ.ב. הפרופיל ההורמונלי שלי תקין.

דפנה13

New member
עדכון

מכיוון שגם אתמול לא היה שום תגובה בערכה הביתית, הלכתי היום לרופא. הוא בדק ואמר שיש זקיק של 17 מ"מ, אבל מכיוון שאני קרובה לוסת - כנראה שלא יהיה שום דבר. הוא המליץ לי על טיפול בכדורים מהיום החמישי למחזור. רוצה לשמוע מה דעתך בנושא. בתודה.

מעקב הביוץ

דפנה שלום הצלחת לבלבל אותי עם תאירכי הוסת, יום במחזור וערכת הביוץ. הכי פשוט לבדוק רמת פרוגסטרון, באם בערכים אחרי ביוץ, אזי אין בריריה אלא להמתין למחזור הקרוב, ואז להחליט על המשך הדרך. באם טרם ביוץ, המשך מעקב. ד"ר אמנון בוצ´ן

למעלה