ביטוח בריאות - סוכנות ביטוח כשליח

spirit78

New member
ביטוח בריאות - סוכנות ביטוח כשליח

עשיתי ביטוח בריאות בסוכנות מסויימת. טופסי ההצטרפות והצהרת הבריאות מולאו על ידי נציגת החברה באמצעות שיחת טלפון מוקלטת. קראתי את הפוליסה ואת הטפסים שהנציגה מילאה בשיחה וגיליתי מספר נקודות: 1. הוחתמתי שם על סעיף שממנה את הסוכן כשלוחו של המבוטח. יש לציין שלא נאמר לי כזה דבר בשיחה (יש לי אותה מוקלטת). עד כמה שידוע לי - הסעיף הזה בעצם פוגע בי. יש דרך לדרוש את ביטולו כך שמלכתחילה הסוכן ישמש כשלוחו של המבטח ולא שלי? 2. בהצהרת הבריאות מילאה הנציגה את ההצהרה על פי מספר החלטות שלה (לדוגמה, הצגתי את העובדות והיא החליטה האם מדובר במשהו מהותי או לא.) אני לא יודע אם היא צודקת, במיוחד לאור העובדה שהיא חתמה בשמי על מינויה כשליחתי. 3. בדפים שצורפו לפוליסה כתוב שהביטוח הוא ל- 70 שנה. ראיתי בפוליסה שכתוב שהיא לכל החיים אלא אם זה הוגבל (ובמקרה שלי הוא הוגבל). אני מקווה לחיות גם יותר מעוד 70 שנה ובעז"ה גם ילדי שנמצאים תחת פוליסה זו. האם נהוג תמיד להגביל אותה ל- 70 שנה?

דן סלס

New member
שלוח

1. אם אינך סומך על הסוכנוטת בטל את היותם שלוחך, לדעתי עדיף לך שיהיה שלוך שלך ולא של החברה אבל זה עניין של אמון ומקצועיות 2. למה שהנציגה תחליט מה מהותי ? עדיף לציין הכל, אבל מצד שני אנגינה בגיל 3 אם אתה היום בן 33 זה באמת שטויות. 3. כל ביטוחי הבריאות הם לכל החיים, מחשבי חברת הביטוח לא מבינים המונח הזה לכן כל חברה בוחרת מספר גדול שהוא כאילו תום הביטוח - 95 או 99. צר לי אבל מריח לא מקצועי הסוכנות הזו, אני בדעה של פגישה ולא טלפון.

spirit78

New member
שליחות

1. מהם העדיפויות? 2. אפשר לבקש תיקון אחרי שהפוליסה כבר הונפקה? 3. תודה.

דן סלס

New member
כן וכן

1. הודע לחברה שהסוכן אינו שלוח שלך 2. הודע לחברה על בעיות רפואיות נוספות שלא זכרת ובקש אישור כי לא ישתנו תנאי החיתום 3. אם ישנו את תנאי החיתום אז תנסה בעוד חברה ותחליף פוליסה - כל עוד לא היה שינוי לרעה במצבך הרפואי אתה יכול לעשות זאת

ביטוח בריאות

בדרך כלל סוכן ביטוח על פי החוק הוא שלוח המבוטח. ניתן תמיד לדרוש להוסיף בהצהרת הבריאות כל מה שאת דורשת שיכתב ועדיף שאת תמלאי את הצהרת הבריאות , כדי שבקרואת מקרה ביטוח לא יהיו וויכוחים! אם את לא מרוצה מסוכן הביטוח את תמיד יכולה להחליפו. כמו כן אין סיבה שביטוח הבריאות יוגבל בשנים, אלה עם כן מדובר בביטוח חיים ולא ביטוח בריאות.......

למעלה