ביטוח מנהלים

efrat200

New member
ביטוח מנהלים

עזבתי את מקום העבודה שלי לפני קצת פחות מחצי שנה . במקום העבודה בוטחתי בביטוח מנהלים . בפוליסה הצטברו כספי הפיצויים וכספי חסכון מניכוי חודשי ממשכורתי. את כספי הפיצויים כבר קבלתי מחברת הביטוח , אבל מה בנוגע לחסכון שצברתי,איך אוכל לפדותו ? (מבלי להפסיד כ-30% מס) ומה אם אתחיל לעבוד בחודש הקרוב ? (יש לי הצעה רצינית מאד). תודה מראש

zammir

New member
ביטוח מנהלים

אפרת, את כספי התגמולים ניתן לקבל ללא תשלום של % 35 מס עפ``י תקנות מס הכנסה , אחד מהם הוא הוכחה שאכן לא עבדת במשך חצי שנה באופן אישי אני לא ממליץ לגעת בכספי הביטוח הפיצויים והתגמולים כיוון שהם המרכיב שממנו מורכבת לבסוף הפנסיה של כולנו. יום נעים

efrat200

New member
אבל ...

הפנסיה שלי מורכבת מהכסף שלי ? למה שלא אדאג לחסכונותי בבנק , שם אוכל לפדות את כספי עפ``י תנאים שאני קובעת ? מה נותן לי הביטוח שלא נותן לי הבנק חוץ מביטוח חיים ??? שיעזור רק אם יקרה אסון ... (שלא יקרה) ממתינה לתשבותך תודה אפרת

zammir

New member
לי זה לא יקרה

היום את בריאה ועובדת ולכן יכולה לחסוך בבנק ביטוח קיים כדי לתת מענה אופטימלי למקרה שהמצב משתנה הוא מבטיח מיידית את הפנסיה ומפצה אותך בפיצוי חודשי בגובה עד %75 מהשכר ברוטו את מכירה בנק שנותן את זה?

efrat200

New member
לצערי

אני קצת פסימית , נפגשתי קרוב קרוב עם מקרה מוות , לפני יותר מ-8 חודשים , והכסף - עדיין שוכב בכיסו של ה``ביטוח`` , שהיה אמור להקל ולפצות במצב נורא כזה... אז היום , אני מפקפקת באמינות ההבטחות האלה . אולי הרגש השתלט על היכולת האינטלקטואלית שלי ואולי לא ...

zammir

New member
מה שבטוח ביטוח

אני מקווה שלפחות הכנסתי אותך לדילמה בנושא בנק או ביטוח את מוזמנת להתייעץ איתי גם בעתיד אשמח לסייע

למעלה