ביטים של רגאיי יש לכם???

שתרודל

New member
ביטים של רגאיי יש לכם???

אני צריך בטים של רגאיי איפה יש? משהו טוב.. תודתי!

Carcass

New member
ברגאי זה לא נקרא ביט אלא רידים

וזה תלוי איזה סוג ולאיזו מטרה אתה צריך אבל עקרונית חפש בגוגל...reggae riddim version

שתרודל

New member
תודה אחי, מה הכוונה לאיזו מטרה

אני רוצה רידם חופשי שמישהו יצר ולשיר עליו קטע עם בית פזמון בית פזמון. צריכה להיות תסבוכת עם רידם שכזה?

לא צריכה להיות בעיה

כל עוד אין הפרה של זכויות יוצרים. לא לגמרי הבנתי מה תרצה לעשות עם הרידים, אבל בכל מקרה אם אתה פוגע בזכויות יוצרים, הנושא באחריותך...

לא צריכה להיות בעיה

כל עוד אין הפרה של זכויות יוצרים. לא לגמרי הבנתי מה תרצה לעשות עם הרידים, אבל בכל מקרה אם אתה פוגע בזכויות יוצרים, הנושא באחריותך...

בטוח יש

רק תוודא שאתה עושה שימוש באחד כזה, או שכמובן באפשרותך להשתמש ברידים מוכר ולקחת את הסיכון, הכל תלוי כמובן באיזה שימוש תעשה ברידים... יש לציין ששימוש ברידימים מוכרים (יותר או פחות) הוא נפוץ מאוד בארץ ובעולם, והרבה אומנים עושים כל מיני גרסאות משלהם על רידימים קלאסיים, כמו גם עכשיויים. עניין שלך בסופו של דבר. בהצלחה עם הפרויקט בכל אופן. במה מדובר?

שתרודל

New member
היי, אז רגע

אני צריך רידימים קלאסיים או עכשיווים לא משנה, אבל כאלה חופשיים, אבל טובים ומגניבים..
י ש כדבר הזה? למה אני רוצה לכתוב טקסטסים, להושיב אותם על הרדימים ולזרום עם זה....

well

יש לך את האפשרות להשתמש ברידים מוכר, יש אינסוף רידימים ברשת... אבל זה עניין שלך. לסקיצות בבית ולאימון אני חושב שזו הדרך הטובה ביותר. יכול להיות שברוב הופעות הרגאיי שהייתי בהן בארץ נעשה שימוש כזה או אחר ברידימים מוכרים (לרוב בנוסף לרידימים מקוריים). אבל בכל מקרה שימוש מסחרי ברידים הוא הפרת זכויות יוצרים, וצריך לזכור את זה. אני מאמין גם שחיפוש ברשת יכול להעלות רידימים שהיוצרים שלהם שחררו באופן חופשי לשימוש, לטובת האומנים. יש לך גם אפשרות לפנות למפיקים שייצרו משהו בשבילך. אפשר גם ללמוד תוך כדי עבודה עצמית ולנסות להפיק משהו בבית, אם אין כסף למפיק או חברים מפיקים. אבל כל זה כבר תלוי כמובן כמה רחוק אתה רוצה ללכת עם זה. בכל מקרה כאמור בהצלחה!

שתרודל

New member
אז הגעתי למסקנה אחי

שאני צריך 2 דברים. 1. רידמים לאימונים, כי באורגנית של חבר שלי יש מקצבי רגאיי וזרמתי על זה מגניב, אז משהו כזה מקצב רגאיי בסיסי, על איזה רידמים היית ממליץ? 2. רידמים חופשיים איזה 3-4 שהיוצרים שחררו לטובת האמנים, כדי שאוכל להוציא אותם לאור עם הטקטסטים שלי בע"ה. תודתי!

Carcass

New member
...

ובכן כל אינסטרומנטל שתמצא טוב ושאתה אוהב טוב לאימונים..אם אתה רוצה להקליט לעצמך ולחבר`ה גם טוב..אבל אם אתה מתכנן משו מעבר רצוי לבדוק זכויות...אישית אני יצרתי רידים משלי אתה מוזמן לחפש watepfalls riddim

שתרודל

New member
אתמול בלילה

ישבתי וחיפשתי רידמים מצאתי כמה אבל ממש כמה תכל'ס... ולא ממש נדלקתי עליהם... אני צריך משהו פשוט מקצב רגאיי הכי פשוט שיש פשוט לשיר על זה בית פזמון בית פזמון ולהקליט את זה... כמובן עדיף חופשי שיהיה אפשר גם להפיץ את זה חופשי חופשי... כי מה שמצאתי זה יפה ומגניב, אבל תכלס הזמן החיפוש הזה עייף אותי... אולי אף ייאש אותי.. כתבתי בגוגל וזה אבל לא כ"כ מצאתי להורדה ישירה רדימים... תודתי!

שתרודל

New member
יש רידמים סבבות פשוטים אבל להורדה?

שאפשר גם להפיץ אותם בלי בעיה?? תודתי, אחי.

למעלה