ביליתי את לפנה"צ בקופ"ח, בלית ברירה כבר....

dafgol

New member
ביליתי את לפנה"צ בקופ"ח, בלית ברירה כבר....

הסינוסים הכריעו אותי......קיבלתי אנטיביוטיקה לשבועיים הקרובים. על הדרך גילינו שהלח"ד שלי שוב מרקיע לשחקים (נו איך לא עם כל הסמטוחות המתח והבלאגנים שעוברים דרכי וסביבי בזמן האחרון...) אז מתחילה מעקב לח"ד שוב (בבית) ובמקרה הצורך אולי יעלו לי את מינון התרופות שאני מקבלת לייצוב הלח"ד. החלטתי שאם אני כבר מגיעה לרופאה אנסה לראות מה עוד אני יכולה לעשות עם הדלקת בגיד היד ממנה אני סובלת כבר שנים (נותחתי בעבר כבר ביד ) הרופאה המדהימה נתנה לי דוגמאה לתרופה לכמה ימים (כדי שלא אוציא כסף על תרופה נוספת ) אם התרופה תעזור אז נמשיך טיפול , אם לא יעזור אהיה חייבת לעבור שוב הזרקות למפרק היד .....זה כאבי תופת וממש לא בא לי לעבור את זה שוב....מי שלא חווה לא מבין איזה כאב זה.... מכיוון שאני סובלת מכמה דברים לא מוצלחים במיוחד (בקע בוושט ומטופלת בתרופה מיוחדת מאז הלידה של רז ) והלח"ד....המליצה לי להתעניין בטיפול נוסף, אלטרנטיבי....דמיון מודרך או ביופידבק....כי אני לא רוצה לקחת כדורים מיותרים מעבר למה שחייבת.....אז החלטתי להתחיל להתעניין בנושא.....הולכת לחפש חומר בנושא ....ואם זה במסגרת הכללית מושלם. אם מישהו ניסה ו\או מכיר מישהו שניסה את שיטת הדימיון המודרך אשמח לשמוע.....כל מידע לטוב לרע וללא נורא. עכשיו הולכת לקחת את ברי מהגן....יום שלישי , יום קצר בגנים במגדל העמק .....נראה לי שזה רק פה.... יאללה ביו'ש דפי

לולי72

New member
דפנה - היא אמרה לך רק דמיון מודרך וביופידבק?

כי יש סטודנטים במכללת רידמן שצריכים לעשות סטאז', אמנם זה קשור יותר לפוריות, להורדת לחצים ומתחים, אבל הם מטפלים בהילינג וזה מתחיל בחודש הבא, זה אומר להתחייב ל - 10 טיפולים, כשכל טיפול הוא 30 ש"ח, לדעתי לא נורא, השאלה אם זה יכול לעזור לך ואם אפשר לצרף אותך. את רוצה שאברר לך?

dafgol

New member
איפה זה בכלל ?

אשמח לשמוע פרטים

לולי72

New member
יש אחראית והיא אמרה שהשבוע הם מתחילים

ללמוד, ואז היא תראה, אם ישנם סטודנטים מהאזור כאן, אחד מהם יצור איתי קשר (או תיצור) ואז זה אותו בן אדם שמטפל בך לאורך 10 מפגשים. אני אתקשר אליה ואשאל אותה.

LANIT1

New member
דפנה אני חושבת שאצלי גם הסינוסים מתחילים

זה משהו המזג האוויר הזה , פשוט נמאס חם חמסין , פעם קר, פעם פוך , פעם שמיכה דקה מזג האויר משוגע משגע לי את כל הראש.. בחיי.. את סובלת בד"כ? תרגישי טוב בכל מקרה.. אניטה

dafgol

New member
אני סובלת בכל עונת מעבר לצערי ../images/Emo4.gif מסינוסיטיס

S r 35

New member
תרגישו טוב

דפנה - עניתי לך לגבי דמיון מודרך בפורום השכן

dafgol

New member
../images/Emo51.gif אשמח אם תוכלי לברר קצת פרטים ../images/Emo24.gif

S r 35

New member
דפנה בוקר טוב ../images/Emo42.gif

ביררתי עבורך כמה פרטים על דמיון מודרך וביו-פידבק. לצערי, אין לי הרבה תובנות אבל את מה שכן אמרו לי אני שולחת לך במסר. הרבה הרבה בריאות ושלווה. כי מגיע לך

dafgol

New member
תודה דארלינג ../images/Emo23.gif קראתי בדיוק עכשיו ../images/Emo23.gif

דפנוש יקירתי....../images/Emo140.gif

מה שלומך? איך את מרגישה? ואיך מרגיש גולן? וכמובן, לא שכחתי.... מה שלום הנסיכים? שולחת חיבוק
ענקיייייי
דנייייי נ.ב אני גמורה מעייפות, הטקס גמר אותי רגשית ופיזית. כולל מס' לילות שלא ישנתי ובעקבות כך יש לי כאבי ראש..... אוףףףףף.

למעלה