בין החנונים יש הומו - נחשו מי

L e i a

New member
הערפד!

קרקלה

New member
אין מן חוק לא כתוב שגיקים הם לא הומואים?

האין הדחיה ע"י המין הנשי חלק מרכזי ואינטגרלי מגיבוש הזהות הגיקית? לא על זה בנויה התכנית?

גליזה

New member
בלהיות הומו יש משהו שמאוד דורש ממך השלמה

עם מי שאתה, הבנה ואהבה עצמית.
לכן אם מישהו הומו והוא מצהיר על כך - אני בספק אם הייתי מצליחה לדמיין אותו חנון - חנונים הם אותם כאלה שמנודים מהחברה בגלל ה"מוזרויות" שבתחביבים שלהם ו/או המעשים שלהם.

MacabreDoll

New member
רוב הגייז שאני מכירה הם חנונים

ככה שמה שאתה אומר זה שטויות...

קרקלה

New member
לצערי הכרתי כמה הומואים עם הערכה עצמית בריצפה

נטייה מינית היא כל כך מובהקת לפעמים, שאי אפשר להחביא אותה או לשקר לעצמך או להישאר בארון איתה עד שמספיק נוח לך לפרוש כנפיים או ווטאבר. לרוב היא פשוט שם, כנתון, אם טוב לך עם עצמך או אם לא.

אגב, אני רוצה להאמין שבטחון עצמי נמוך כלפי חוץ לאו דווקא בא עם הערכה עצמית נמוכה. בגלל זה אני גם מרשה לעצמי לצחוק על החנונים כשהם מביכים את עצמם בבישנות יתר. אם הייתי חושבת שאני נהנית מפצע נפשי פתוח ומדמם, הייתי נגעלת מעצמי

התכנית נועדה להפגיש חנונים עם בנות

( בשביל העניין של הרייטינג מביאים בנות בלי הרבה חומר אפור אבל זה לא שייך )
העניין כאן הוא לתת לחנונים אמצעים להשתנות ע"י חברת בנות שלעולם לא היו מדברות איתם מחוץ לתכנית
הומו שבא לתכנית זה בעצם רמאות
אני כרגע לא אגיד מי זה, וזה לא דרקולה דרקולה סטרייט לגמרי אם כי חייזר .
רמז : הוא עשה משהוא שסטרייט לא יעשה כבר בתכנית הראשונה
זה בטח יתגלה בהמשך אז אני אשתוק

StriX Starlight

New member
צר לי אבל אתה בפורום הלא נכון.

הטיזרים המטופשים הללו אולי יעבדו בדף התוכנית בפייסבוק, אבל לא כאן.

הנח לנו ולדיוני ה"למי יש אספרגר" הקבועים שלנו.

StriX Starlight

New member
לשלדון קופר.

צריך עוד שניים-שלושה פרקים והתאוריות יתחילו להתעופף.

HouseAtreides

New member
נראה לי שכן, יש חוק בלתי כתוב לגבי גיקים

שהם סוג של א-מיניים, או בעצם כאלה שהנטייה המינית שלהם לא באמת חשובה כי ממילא אין להם חיי מין משום סוג, אפילו לא עם בני מינם.

HouseAtreides

New member
מנסה לחדד עוד קצת

החוק הוא שגיקים לא מסוגלים אפילו ליצור אינטימיות מינימלית, אז אין מהם ציפיה להצליח להגיע לאינטימיות מינית בכלל.
הומואים בכל זאת מצטיירים כמי שמסוגלים ליצור אינטימיות, אפילו יותר בקלות מגברים סטרייטים.

svety

New member
חברים, לעצור כאן - ומיד

אנחנו לא עושים אאוטינג לאנשים. לא לחברי הפורום, לא למשתתפי התוכנית, ולא לאף אחד אחר.
זכותם של אנשים להישאר בארון, אם הם בוחרים בכך, ולמרות שאפשר ואף רצוי לנהל דיון תאורטי על הנושא, אנחנו לא נציין שמות, ולא נרמוז על מי מדובר.
הודעות אאוטינג יימחקו ללא שום אזהרה נוספת ברגע שאראה אותן, אפשר לשלוח לי מסר או הודעה בפייסבוק (Orit Sveta Brener) או מייל (Svetybrener בג'ימייל).

תודה.

למעלה