בין הצללים לצפייה ישירה - תרגום מובנה

• פותח הנושא פרק חדש המלא
  • פורסם בתאריך
פ

פרק חדש המלא

Guest
לצפייה בסרט המלא לחצו כאן!

בין הצללים לצפייה ישירה, בין הצללים להורדה, בין הצללים תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, בין הצללים כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, בין הצללים 2023 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, Ghosted לצפייה ישירה, Ghosted להורדה, Ghosted תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Ghosted כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Ghosted סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: בין הצללים (באנגלית: Ghosted; מהמושג “גוסטינג”) הוא סרט קומדיית פעולה רומנטי אמריקאי משנת 2023 בבימויו של דקסטר פלטשר עם תסריט מאת רט ריס, פול ורניק, כריס מקקנה ואריק סומרס. הסרט, בו מככבים כריס אוונס ואנה דה ארמס, הופק על ידי אולפני אפל וסקיידאנס שכחתי את המרצה שלימד אותי ( סליחה, אדוני/גברתי ) אבל אני זוכר מה הייתי צריך לעשות בקורס הזה במשך כל הסמסטר. הקריאה הייתה חלק קטן ממנו. אסטרטגיית המחשבות שלך הייתה עיקר העניין. בחור מבית טוב, מלח הארץ, מתאהב עד מעל לראש בסיידי המסתורית, אך מגלה לתדהמתו שהיא סוכנת סמויה. בטרם הספיקו לקבוע דייט שני, קול וסיידי נסחפים להרפתקה חובקת עולם במטרה להציל את העולם.​

למעלה