בינו לבינה

דיאבלו

New member
בינו לבינה

מצבים לא נעימים מחיי הנישואים (או הזוגיות) ישנם המון מצבים לא נעימים בהם נתקלים הזכרים שביננו בהכנסם (לא עלינו) למערכת יחסים רצינית. הנה כמה דוגמאות : 1. אותנו הזכרים, לימדו מאז ומעולם שבנות לא מפליצות. כולנו גדלנו על הסיפורים האלה עד שהגענו למערכת יחסים ובא גילינו שמערכת העיקול אצל נשים עובדת כמו אצל הזכרים, וריח שושנים מגיע אך ורק משושנים ולא ממקום אחר 2. בנות לא נוחרות : פחחחח בדיחה טובה 3. אומרים לאישה שכשהיא מתחתנת עם בעלה, היא מתחתנת עם כל המשפחה שלו אבל לא אומרים לגבר שכשהוא מתחתן עם אישה, הוא מתחתן עם כל המשפחה שלה +כל החברות שלה שידעו מהיום הכל עליך, מה האורך שלך , התנוחות המועדפות עליך, וכו´. פלא שאחרי חודש אתה מרגיש לא בנוח בבית שלך כשמסביב מסתובבות כמה תרנגולות שנועצות בך מבטים שאומרים : אנחנו יודעות שלא עמד לך אתמול בלילה!!!! 4.כשאתה נכנס למערכת שמקבלת צביון רציני , תפנים דבר אחד גדול : " לא משנה מה שתעשה, זוגתך אף פעם לא תיהיה מרוצה ב 100 אחוז, אז למה לטרוח" 5. כשאת נכנסת למערכת שמקבלת צביון רציני, תפנימי דבר אחד גדול : " מה שלא תעשי, הוא יעדיף את אותו הערב בפאב עם החבר´ה " 6.בתור גבר, אף פעם אל תעשה את הטעות ותנסה לעצב מחדש את הסלון, אתה גבר ואין לך שום מושג איך הוא אמור להראות בעיין נשית 7.בתור אישה, אף פעם אל תעירי לגבר על הנהיגה שלו, הוא פשוט יעשה יותר גרוע רק כדי להוכיח לך שאת תועה ,ותיהי בעניינים, הוא מוכן גם להיכנס בקיר בשביל זה. 8.אישה- אם יש לך מרטף בבית, תרדי תמיד עם נעליים סגורות, זה אחד המקומות המועדפים על בעלים לחשמל אותך ב "טעות" 9. גבר- כשאתה נכנס לאמבטיה, תקפיד תמיד שהפאן יהיה מנותק מהחשמל כי אם זוגתך רק תחשוב עליך שלילי, אתה עלול למצוא את עצמיך מתקלח איתו ועם עוד 230 וולט. 10 לסיכום- אם אתם לא מתכוונים להביא ילדים לעולם הזה, מוטב שלא תתחתנו ואם אתם לא בטוחים, עדיין אל תתחתנו די. נ.ב : הכל נכתב על ידי בקטע של שעמום מוות והאפשרות השנייה שלי היתה לקפוץ מהחלון. מכיוון שאני בקומה ראשונה, העדפתי את האפשרות השנייה אז קבלו הכל בהומור די.

Michelle1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אמנם אני לא משתגעת על הכללות, אבל במקרה הזה, נמחל ונסלח. אין כמו הומור כדי לעבור את החיים בשלום.

דיאבלו

New member
אין פה שום הכללות

זווית ראייה שונה על מערכות זה הכל את רוב הדברים שרשמתי אני מכיר ממערכות של חברים, משפחה וכו´ אם תקחי כל מקרה לגופו של עניין, תראי שיש בו יותר אמת מאשר הומור די.

תבור.

New member
דיאבלו ביני לבינך

היי כותב נפלא אם אתה מסוגל לכתוב בכישרון רב בהומור ועם המון חוכמת חיים על חיי הנישואים ממרומי כורסת הרווק ההולל והמאושר אני חושב שחיבים לשדך לך מישהי ומהר (פסי נא טיפולך בנושא...) כשתהיה נשוי בטוח שיכולתך תשתפר כי אין כמו מערכת אמיתית של בינו לבינה כמקור בלתי נדלה לרעיונות לכתיבה יוצרת (ברצינות!!!) בינתיים תמשיך לעשות חיים שתף אותנו בחוויות (מה זה הקטע הזה של התקרה ???) וכולנו ניהנה. יום נפלא

דיאבלו

New member
תמות נפשי עם פלישתים????

מי שנופל , מושך איתו את כל השאר??? אנחנו לא בסופרנוס, אחי, אם התחתנת ואתה מאושר, תיהיה בריא אני רווק ואני מאושר מזה בדיוק כמוך אם לא יותר אני יושב במרומי כורסת הרווקים שלי, חי את חיי כאילו זה היום האחרון וזהו. די.

תבור.

New member
היי מנהלת

נראה לי שטעיתי וזו לא כורסא אלא מיטה זוגית ענקית (אולי מיטת מים...) פסי מילא קנאה מילא ירוקה אבל למה סמיכה ודביקה (סטייל הנוסע השמיני - הסרט) . יום נפלאאאאא לכם.

איך עושה דיאבלו? פחחחחחחחחחחחחח

פ´סר..פ´סדר. שיהיה מיטה! לא מתווכחת. בכלל בכלל.

למעלה