ביעור תיקים במערכת המשפט = השינוי ב 2013....רטרואקטיבי!!!!

ביעור תיקים במערכת המשפט = השינוי ב 2013....רטרואקטיבי!!!!

נפתח תיק משפטי בשנת 2005......באותה עת היה נהוג כך וכך שנים עד לביעור התביעות האזרחיות במחוזי..... בשנת 2013.....נכנסו תקנות לביעור-תיקים בארכיון.....שמתייחסות באופן רטרואקטיבי....לתיקים שנפתחו בשנת 2005 וגורלם.... = ועל כך נאמר חוק רטרואקטיבי... ((בתקנות)). יש לי עוד דוגמא....חוק הלאום...שינה באופן רטרואקטיבי את הלאום של כל הנפטרים במדינה...בהינף הקלדה אחת במשרד הפנים

ראש-הממשלה-חתום על התקנות לביעור תיקים.....

עתרתי לבג"ץ על התנהלות מפתיעה במחוזי תל אביב באשר לתיק הזה כבר בשנת 2012.....ביקשתי העברת מקום שיפוט......((8899-12 בעליון)). לא עזר לי והעליון קבע שאני לא צד בתיק ולא עזר לי להגיד להם שהם טועים כי השופט גלדשטיין הכליל אותי בתיק הזה שניהלתי לטובת שכנה שלי שנפגעה בלידה. גם התלוננתי במשטרה בתיק הזה כי הוא נעלם פתאום במזכירות ושוחזר עם תאריך חדש על מנת לטעון התיישנות. לא עזר לי.. ((משטרת תל אביב))...ואני עומדת בפני שוקת שבורה......כשהתגלה לי....שהתיק בוער ((פיזית)) על מנת למנוע ממני להוכיח שאני צד בתיק....ומן הסתם מערכת המיחשוב ישרה קו עם זה. "ממש מעליב" היחס הזה......במקום שמבערים תיקים-חיים של בית המשפט.....פורצות "מגפות קורונה". ביבי הביתה ולישון

הפורום הנפלא הזה.....שמאפשר חופש ביטוי....מבלי שמישהו מגיב .

אלמד אתכם משהו על "פיד בק" feed back"/ הפסיכולוגיה של השתיקה מה שנקרא....זאת צורת טיפול.....שבמקום ללכת לפסיכולוג או פסיכיאטר ולשמוע את המילים שלו...אתה משחק בעצם מול הקיר.....כשאתה מוציא קיטור...כמו במשחק הטניס מסוג סקווש......לבד לבד.......ואנחנו כאן במצב של "אין פיד בק" ונשאלת השאלה......האם מצב כזה....כשאתה מדבר על עוול שנעשה לך......כבר בשנת 2013......וקצה הקרחון מציץ בשנת 2018 ((כשנודע לך שהתיק בוער)).....רק שנה וחצי לאחר שנודע לי על ביעור התיק....הצלחתי לצאת מהעלבון הנפשי הקשה....ולכתוב על זה כאן. למה לקח לי כל כך הרבה זמן? כי באותו יום נפטרה כתבת YNET בשם גילי הי"ד.....וחששתי שיש קשר בין הדברים

גילי קורוטקי המנוחה.....נפטרה באותו יום.....

והנה אפשר לשקלל כמה זמן לוקח לצאת מהלם..... שנה וחצי לקח לי......מהיום שבו ביקרתי בארכיב מחוזי תל אביב וקיבלתי אישור של מנהלת הארכיב שהתיק הזה בוער....ועד היום......בגלל שלא ידעתי איך לעכל את מותה הפתאומי של כתבת ynet שקרה באותו יום. מישהו התעניין בפרשה? מה אנחנו מיודעים על משטרת גבעתיים 2018....האם הנושא של פגיעה בעיתונאי-רשת היא על סדר יומה?

בית העלמין הצבאי בנחלת-יצחק-גבעתיים....

הפניה שלי למחוזי תל אביב נגד משרד הבטחון קצין התגמולים ((תיק אחר))...התבססתי על ספר-יזכור תש"ח.......אבל....החללים הללו בשם "גנץ" נטמנו בבית העלמין הצבאי בגבעתיים....וכל אחד יכול להתהלך בין המצבות...ולמצוא שמות חללי צה"ל.....שאחר כך הועתקו וניתנו לחברי כת הבונים החופשיים. וכך....משטרת גבעתיים.....הקרובה הכי הכי למקום.....מן הסתם עלתה על הפרשה.....גם בלי שהיה בידיה "ספר יזכור תש"ח" שנמצא בידי....אבל איך אתם מסבירים את זה....שלא נפתחה חקירה פלילית.....בענין החללים הללו שזהותם הועתקה....וחיילי צה"ל אינם יודעים......שקצינים בכירים מאוד הם צאצאים של....בני כת הבונים החופשיים.....ש"ירשו" את זהותם מהחללים הללו...

מחר 27.3.2020.....ימלאו 72 שנים למותו במלחמת העצמאות של ....

הדוד שלי...אח של אבא שלי שנפטר לפני שנה וחצי. זה אותו יום של "שיירת יחיעם" בגליל...... מלבד כל התביעות....גם ערערתי לבית המשפט העליון בפרשת "לטרון"..ומספר העתירה 7003-11. לא שילמתי אגרה והתיק נמחק.

ע"ב שנים....המילה "עב" = ביאליק..ואם ישאל המלאך....

בני....נשמתך איה? - שוט בעולם בקשנה מלאכי. יש בעולם כפר שאנן, מוקף חומת יערים, ולכפר רקיע תכלת, בלי מצרים רקיע, ולרקיע התכלת בת-יחידה באמצע...עב יחידה, לבנה וקטנה. ובצהרי יום קיץ בדד שיחק נשם ילד, ילד עזוב לנפשו, רך יחיד וחולם = ואני הוא הילד מלאכי.......וכו וכו

למעלה