בירור לגבי שהות חייב בחול,ואפשרויות להביא ראיה

בירור לגבי שהות חייב בחול,ואפשרויות להביא ראיה

צהריים טובים,

חייב היה אמור לשלם את חלק הזוכה בדירה ולא שילם. בא כח החייב טען שלא מצליח ליצור קשר עם החייב והרשם נתן החלטה לעכב את ההליך עד ל 20/9/19

שאלתי:

אנו יודעים שהחייב אשר עוסק כנהג מונית,נמצא בארץ אך מנסה לעכב עוד ועוד את ההליך. שיחה לחייב ווהזמנת נסיעה ע'י צד ג' איננה ראיה קבילה שתוכיח שהוא בישראל- כי ראיה קבילה אמורה להיות רק שיחה בין הזוכה לחייב,ודבר כזה לא יתאפשר שכן הוא יזהה אותה בקולה.

לפיכך אנו מעונינים לשאול איזה ראיה עשויה להיות ראיה קבילה בפני הרשם,שהחייב אכן לא שוהה בחו'ל ?

תודה מראש לעונים

היי עופר

כמה דברים לי אליך..
אחד - אם תאריך היעד הוא העשרים לחודש, לא נראה לי ששווה לך להתעסק עם הוכחות, ראיות, וכל הבולשיט הזה. חבל על המאמץ שלך.
שני - לא הצלחתי להבין למה אתה חושב שאם אני אזמין את הבחור לנסיעה במונית שלו בתאריכים שהוא "כאילו לא בארץ", ואוציא דוח חקירה מסודר - זה לא יהווה ראיה בבית המשפט.. אבל לא חשוב, זו לא הנקודה :)
שלישי - הנושא כך או כך בהליך משפטי, מלווה בעו"ד, הוא זה שצריך להגיד איזו ראיה הוא היה רוצה לקבל כדי לפעול, החוקר במקרה הזה הוא "המוציא לפועל".
עניין רביעי - מפנה אותך שוב לסעיף הראשון, חבל על המאמץ שלך.. העשרים לחודש קרוב מאוד.
&nbsp
בהצלחה.

זה לא קורה לי בכל יום,אבל שכנעת !

אכן,שכנעת אותי בתבונה,לרדת מהנושא.
לעיתים זה מתבקש
המון תודה "מתעניין מחדש".
המשך שבוע נעים לך

למעלה