בירור עניין קטן

בירור עניין קטן

עכשיו ראיתי את הפרק הראשון של עונה 12, וקפצה לי לראש שאלה. בהישרדות אמור להיות איזה כלל שאוסר על זוגיות [או משהו בסגנון] במהלך ה-39 יום בין המתמודדים. עכשיו, למה אין שום דבר שאסר על קנדיס ואדם לעשות מה שהם לא עשו כל הלילה, ובתכלס מה טוב בכלל החוק הזה?

זה לא ממש חוק

מומלץ לאנשים שם לא להתערבב בצורה אינטימית עם אחרים. "חוק" שמעולם לא תפס. למרות הכל תראי את קנדיס ואדם בעונה שהזכרת ואת רוב ואמבר באולסטאר, ועוד הרבה זוגות שצצו מהישרדות - איתן וג'נה. פשוט כי זה משחק וגם ככה רגשות נפגעים במשחק הזה מבחינה אסטרטגית אז עדיף שלא יהיו פגיעות שבאות על חשבון רגשות אינטימיים של מתמודדים, כי גם ככה זה קשה.

marceloros

New member
מנהל
איפה שמעתם על חוק כזה?

אני לא שמעתי - רק אסור לעשות ביזנס על כספי הפרס ומעבר לזה...בהישרדות אנגליה עונה 1 היה סקס, רק שהמפגרים לא שידרו והעונה נכשלה.

Edge51

New member
אגב זאת היתה עונה 13 עם אדם וקנדיס

גם אני לא שמעתי על חוק כזה שאוסר להתמזמז וכאלה, וזה אפילו מוסיף טעם לעונה, אז מה רע...

לא ידוע לי על חוק כזה

היו לא מעט קשרים על האייים השוני לאורך העונות (ואפילו זוגות אמיתיים, כגון רוב ואמבר) ולא הייתה עם זה בעיה. להפך, זה רק מתבל את העניינים.

../images/Emo3.gif

חשבתי שיש חוק כי בעונה 1 היה איזה משהו בין קולין לגרג [תקנו אותי, יש סיכוי שאני טועה] ואז בפרק איחוד או בהמלך הסידרה או משהו אמרו שזה נוגד לכללים או משהו בסגנון.

יש לי קצת בעיה עם הפורום...

ראיתי רק עונות 1+2+הזאת באפריקה+הזאת עם העיוורת ועכשיו מתחילה את עונה 13, אז אני קצת בפיגור

באמת בעיה

אני מציע שתצטרפי לעונה 14 כדי שתביני על מה מדברים כאן.

Edge51

New member
יש לך יס או הוט?

אם יש לך יס, כל יום רביעי בשעה 21:30 פרק חדש(ערוץ 13). במהלך השבוע יש לא מעט שידורים חוזרים של אותו פרק

NamelessGirl

New member
אני בספק שיש חוק כזה..

להפך, תמיד מנסים אפילו ליצור רומנים באמצעות עריכה גם כשהם לא כל כך נמצאים באמת, זה רק מוסיף לרייטינג שלהם..

למעלה