בישולים, בישולים, בישולים

frige

New member
בישולים, בישולים, בישולים

אתמול הכנתי קוסקוס (עם נפה והכל, לא קנוי). על הבוקר לקחתי את הראל לגן והלכתי לקניות (ולא פגשתי אף אחד מכם
). חזרתי והמשכתי להכין את כל השאר. הכנתי חלה. הכנתי מרק עם ירקות לקוסקוס. פחזניות (קעריות) מבצק עלים, מילוי לקעריות - נתחי שווארמה עם פיטריות ואיטריות שעועית. רוטב פיטריות עם בטטות ופטרוזיליה. סלט תפוחי אדמה ומיונז. אז החלה בתנור. הקעריות מחכות שהחלה תצא בשביל להיכנס לתנור. המילוי והרוטב + המרק + הקוסקוס כבר מוכנים. העבודה היא רבה ומהנה. תמונות יועלו מחר. ביום ראשון אנחנו נוסעים לשבוע לאילת 22-29/10. לאלי כמובן יש יומולדת ב-23/10 - מקווה שיחכה לנו שירשור מזל טוב כשנחזור. אני מתכננת לעשות הפלגה עם ארוחה (הפתעה). היום חברים שלנו באים להתארח לארוחת ערב. שתהיה לכולם שבת שלום ומבורכת. מקווה שיתעורר פה משהו בפורום. אלה - מקווה לבשורות טובות. דפנה - איך אתם מרגישים? מה שלום ג'ולן והילדים? 'תגעגעתי. אניטה - שבת שלום. אורית - שתהיה לך נסיעה טובה ותבלי ותלמדי. חוויה מאוד רוחנית. אודי'לה - מה שלומך? מזמן לא שמענו ממך. ולכולם, יום נפלא ומהנה.
שרית

LANIT1

New member
שלום שלום שריתו'ש , מה קורה?

ראיתי את כל ההכנה של היום, כל הכבוד... אני היום ניקיתי את הבית , פשוט אין לי זמן אחר וזה הזמן היחיד שאני לבד ויכולה לנקות לי בשקט.. הילדים הולכים לגן ביום שישי - ליאן עד 12:00 ואני מרגישה שהשעון דופק שיק שק, עובר היום. מחר אנחנו בשבת חתן .... מה שהכנת נשמע נפלא, במיוחד הפחזניות - רשמי מתנון .. ותביאי איזה תמונה.. בכל מקרה תהנו במלון ותעשו הרבה חיים, ושיהיה במזל טוב לאלי... ותחגגו לכם.. אז תהיי בקשר בייי נשתמע , נתגעגע. אניטה זו אני אז תעני....

למעלה