ביתר ירושלים - מכבי הרצליה; 14 באפריל

הערב: ביתר ירושלים VS מכבי הרצליה 20:50

ביתר ירושלים יכולה להבטיח אליפות שנייה ברציפות אם תנצח היום את מכבי הרצליה בטדי...... מי מגיע למשחק? אני אהיה שם במזרחי! יאלה ביתרררררררררררר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

האם אוהדי ביתר יפרצו לכר הדשא או לא?

הימור שלכם....האם אוהדי ביתר יפרצו לכר הדשא או לא? הימור שלי ביתר מנצחת את הרצליה המשטרה לא משתלטת והאוהדים פורצים לדשא יאללה ביתר (מאת: דודוש 19- העולם החרדי)

המשחק בטדי פוצץ

מפגרים ביתר כנראה תקבל על זה הפסד ורדיוסים קבלו בתגובות.

דודוש 19

New member
ביתר ירושלים

הרסתם אותי זה מה שעשיתם לא יכלתם לחכות 3דקות יזבלים עכשיו נקבל הפסד טכני למה למה למען השם איזה עצבים שוואו.

ארקדי גידמאק בראיון לאופירה אסייג:

מגנה את התנהגות האוהדים ומצדיק כל עונש שיוטל עליהם מההתאחדות אבל אומר אני ארקדי גידמאק אני ביתר ירושלים לא אעזוב (one)

אחרי המשחק

אתמול אני רואה את בואטנג יוצא מחדר הלבשה עצבני אני קורא בשביל לצלם אותו הוא לא מתיחס אז תפסתי אותו רק מאחור.

מלחמת אחים.

אוהדי המערבי נגד המזרחי אמש כשאוהדי המזרחי פרצו לדשא החלו כל היושבים במערבי לשרוק בוז ולזרוק חפצים. אני לא חושב שלאנשים שבאים למשחק וחושבים שזה תיאטרון/ הצגה החברה ההלו לא מעודדים רק קופצים בגולים ומקללים כשמחמיצים אין להם זכות להגיד להלו ממול שמעודדים כמעט 90 דקות גם כשלא ממש הולך מה לעשות. אם זה לא טוב להם אז שיהיו כמו תמיד בשקט.יאלה תגידו את דעתכם..

כי המשטרה מטומטמת!!!!

אמרו בהתחלה שבמקרה ותהיה פריצה ניתן להם לפרוץ אבל ננסה למנוע זאת.... אבסורד?! המשטרה מעודדת את אוהדי ביתר שיירדו לדשא וניענש בכמה רדיוסים...........

למעלה