בית"ר ירושלים נגד מכבי בני ריינה שידור ישיר חי לצפייה ישירה

• פותח הנושא youtzs
  • פורסם בתאריך
Y

youtzs

Guest
לצפייה בשידור חינם לחצו כאן!

בית"ר ירושלים נגד מכבי בני ריינה שידור ישיר חי לצפייה ישירה לימודים הראו שבדיקת הטלפון שלך דבר ראשון בבוקר יכולה למעשה להגביר את רמות הלחץ שלך ולהפחית את הפרודוקטיביות שלך במהלך היום. זה נכון! המכשיר הקטן הזה שאתה לא יכול להניח מהיד בעצם מעכב אותך מלהיות האני הכי טוב שלך. אם אתה רוצה להפיק את המרב מהיום שלך אל תיכנע לכל הפינגים, הצפצופים וההתראות של המדיה החברתית שנראה מהבהבים בלי סוף ברגע שאתה מפעיל את הטלפון שלך. שיחות או הודעות חוזרות יכולות להמתין מספר דקות. אותו דבר לגבי בדיקת מיילים וחשבונות מדיה חברתית. להעיר את הטלפון שלך דבר ראשון בבוקר מסיח את דעתך ממה שבאמת חשוב. זה מה שאתה עושה במקום: הקדישו כמה דקות להעיר את בן הזוג וליהנות יחד מהבוקר. בין אם זה לאכול ארוחת בוקר או סתם לדבר על מה שאתם מצפים לו היום, רגעי החיבור הללו יתנו לכם את האנרגיה והפוקוס שאתם צריכים לאורך היום. [4]. . אני משתמש באפליקציה בשם S שעוזרת לי לתרגל את תיאוריית המוזיקה ואת כישורי הפסנתר שלי קודם כל בבוקר. זה נותן לי למה לצפות ושומר על המוח שלי פעיל. אפשרויות נהדרות אחרות הן ביצוע תשבץ, כתיבה ביומן וקריאת ספרים. אתה יכול לבחור כל פעילות כל עוד היא מאתגרת את המוח שלך ומטעינה אותו לפוקוס במהלך היום. [5]. הרטיב את הגוף שלך עם אליקסיר זה שתיית מים דבר ראשון בבוקר היא הרגל בריא ידוע, אבל האם שקלת להוסיף לזה מלח הימלאיה? הוספת קורט מלח הימלאיה למי הבוקר שלך יכולה להיות דחיפה בלתי צפויה לבריאות שלך.

למעלה