בית``ר מתכננת מרד צרכנים...

בית``ר מתכננת מרד צרכנים...

מאז הפגישה בין ראשי בית``ר שהחליטו לנקוט `צעדים מרחיקי לכת` נראה שהעניינים התחילו לזוז... זה התחיל בכך ששום אמר (איים?) ש``אין סיבה לשדר משחק ללא קהל``, המשיך במודעה של בית``ר בעיתוני השבת (למי שראה...), אח``כ הפגישה בין ארזי לגברי לוי שהוא יהיה הקול של בית``ר בהתאחדות (כידוע,לבית``ר שהיא ה-קבוצה בארץ אין נציג בהתאחדות, ולהרבה מאד קבוצות קטנות ממנה יש), ועכשיו הדבר הבא: אם העונש לא יומתק,בית``ר תפנה לאוהדים ותבקש לא לבוא למשחקי החוץ. בבית``ר מרגישים שהקבוצות מחכות למשחק כזה כדי לעשות קופה על אוהדי בית``ר,ובמקביל ממהרים להטיח ביקורת כשמדובר בבעיות משמעת... מה הצעד הבא? נחכה ונראה...

זה לא יצליח.

שלא תבינו לא נכון, אני בעד, אבל ניסינו לעשות זאת כמה וכמה פעמים, בעת האלימות המשטרתית דיברנו לצאת מהאיצטדיון (מול סכנין, בתיקו 2) בתחילת המחצית, אף אחד לא זז. בעקבות המחירים היקרים ניסינו גם לעשות חרם, שום דבר לא זז. לא נראה לי שעכשיו זה יצליח.

סטלנודד

New member
כן אבל אז זו היתה רק התארגנות

אוהדים והניסיון הזה היה גם מול מכבי פ``ת עכשיו זה צעד של ההנהלה

נכון,גם שבי מביתר נט ניסה להוביל

מהלך כזה מול פ``ת,אבל אני מאמין שאם ההנהלה תבקש (ובטח גם השחקנים יבקשו במפורש) זה יעבוד. מקסימום יהיו 50 אנשים שיבואו...

קודם כל...

בקצב הזה המנהלת בדרך. אבל אתה חייב להבין שכדי להקים מנהלת צריך לאסוף הרבה קבוצות,ומעכשיו אני אומר לך שמכבי חיפה,מכבי פ``ת, הבועל ת``א לא יצטרפו. על השאר יש מה לדבר. זה לא קל אבל אפשרי בהחלט. מה שעוד אתה צריך לזכור,שגם אם נקים מנהלת, עדיין יקח לאופ``א שנה שנתיים ואולי יותר כדי להכיר בה, וזה אומר שבשנים האלו הקבוצות שלה לא ישתתפו במפעלים אירופאים. אז אם אפשר להלחם ולהשתלט יחסית (ומי יודע,אולי גם להעיף את לוזון) בלי מנהלת,זה עדיף...

``ה-קהל``

ה-בעיות. קבלתם עונש קשה, אבל שלכם קשה לא פחות. אפי` אתם יצאתם נגד עצמיכם. בנוגע להתאחדות כנראה שגם מכבי גם תפנה את הנציג שלה לטובת אשדוד. יש הסכמים מסויימים יש תורנות חבל שאתם תמיד מתבכיינים.

למעלה