בלאגן שלם...

בלאגן שלם...

אז ככה:
לפני שבועיים הפסקתי ליטול גלולות מסוג יסמין לאחר נטילה של 7 שנים בערך,
הפסקתי ממש בתחילת החפסיה לאחר שלקחתי את שתי הגלולות הראשונות....
באותו היום שהפסקתי עם הגלולות קימתי יחסי מין לא מוגנים ( זה היה בצהריים ובאותו היום כבר לא לקחתי גלולה...) ומאז קיימתי שוב מספר פעמים אך אלו לא היו יחסי מין מלאים ( הייתה חדירה אך ללא שפיכה...)..
בכח אופן, 4 ימים לאחר שהפסקתי עם הגלולות היה לי דימום קצר שנמשך שלושה ימים, זה לא היה דימום רגיל של מחזור אלא דם נקי כזה...
אתמול בלילה התחילו לי כאבי בטן ממש ממש חזקים ומשונים, זה מאין התכווצויות חדות ודקירות כאלה בבטן התחתונה ובצד הימין של הבטן התחתונה + הרגשה כללית ממש לא טובה של עייפות מטורפת על אף שאני ישנה הרבה שעות בלילה + שנת צהריים, תחושת התעייפות נוראית לאחר כל פעולה אפילו עלייה במדרגות ותחושה נפיחות וכובד בבטן..
ההתכווצויות והדקירות האלו ממש באים בהתקפים, אחר כך זה עובר למעט זמן וחוזר וככה זה מאתמול באמצע הלילה שהתעוררתי מכאבים עזים ונמשך כל היום, זה לא מאוכל כי תיאבון כבר יומיים אין לי ואני בקושי אוכלת... חוץ מזה, מאתמול יש לי כאבים נוראים בגב התחתון... :/
מה זה יכול להיות?
זה משהו שאמור להדאיג אותי או שזו תופעה נורמלית בגלל הפסקת הגלולות? מחזור אני צריכה לקבל רק בעוד 10 ימים...
אשמח לעצות... :/

כאבי בטן

ייתכן שדובר בתופעות של ביוץ. אם הכאבים לא חלפו עד עכשיו, עלייך לפנות לבדיקת רופא.

כמה זמן נמשכות תופעות של ביוץ?

האם הגיוני שחלק מהתופעות הן כאבי גב תחתון, חוסר תיאבון, עייפות מוגברת עד רמה כזו שאני לא מצליחה לקום בבוקר לאחר שינה של 8-9 שעות בלילה והרדמות במהלך היום, הרגשה כללית לא טובה בכלל ואפילו צרבות? לא יכול להיות שמדובר בהריון הכון?

התופעות לא ממש מתאימות לביוץ. בביוץ יש לרוב

כאבים ולפעמים גם דימום. האפשרות שזה מהריון זה רק אם נכנסת להריון לפני הרבה יותר משבועיים . בכל מקרה, את חייבת לפנות לרופא שלך.

למעלה