בלבלות מגולגלות...

בלבלות מגולגלות...

לא, לא זה יא נרקו´ס... מאילו סיבות נפסלו גלגלי 650C מתחרויות? האם יש תועלת/הגיון מאחורי שילוב גלגלים 650C+700C באופניים? האם ניתן להשיג גלגלי 650C בארץ ואם כן אז היכן? גלגלו לי גם אחת...

oren_hershco

New member
אה . . .

ניתן להשיג צמיגים וחישוקים במידות הנ"ל בחנויות הטובות. אבל, השילדה צריכה להיות תואמת למידת הגלגל. בעיקרון, זו כבר לא מידה מקובלת כיום, הסטנדרט הוא 700c. פעם זה היה מקובל בטריאטלונים ובתחרויות נגד השעון, עקב יתרון אווירודינמי פעוט. המחיר הוא גלגל קשיח שנותן רכיבה לא כל כך נוחה. אורן

הגלגל קשיח יותר כיוון שהשפיצים..../images/Emo35.gif

הגלגל קשיח יותר כיוון שהשפיצים קצרים יותר? אם אני משתמש במזלג קרבון, סטם טיטניום וכידון קרבון בקבינה- זה לא יבטל את חוסר הנוחות הזו? (מה זה קצת קצת גמישות על חשבון מהירות?) תקנו אותי אם אני שוגה - כל שילדה יכולה לקבל גלגל 650 אחורי. שאלה אחרת שעולה כתוצאה מכך- האם קיימים הבדלים גיאומטריים בשילדות המיועדות לגלגלי 650 (במידה וכאלו קיימות כמובן)?

לוק21

New member
דעתי השילדות שונות, כי אם לא, איך..

הבלמים יגיעו לחישוק? ולא עדיץ מזלג ומשולש אחורי יותר קטן?

oren_hershco

New member
תראו

כן, יכולים להיות יתרונות מסויימים לגלגל 650c , כמו בסיס גלגלים קצר מאוד שנותן אופניים זריזים. אבל הרכיבה הקופצנית יותר, התנגדות הגלגול הגבוהה יותר וחוסר הסטנדרטיזציה מכריעים. מה שכן, בהחלט יש בזה טעם בשילדות קטנות, המיועדות לנשים. אורן

למעלה