בלחץ וממורמרת

princesa4

New member
בלחץ וממורמרת

אני לא יודעת אם זה בזכות הסרט "הסוד " או בגלל שהלטתי להפסיק לרדוף אחרי תחנות הדלק .. ובכן , היום נסעתי למשרד אבטחה כלשהי שזומנתי אחר הצהריים , וכמובן שראיתי תחנת דלק כלשהי באיזור הזה , מראש ידעתי שזה מין הוכחה לעצמי שאף אחד לא מחכה לי... התקרתתי לתחנת הדלק והמתדלקים כמה של yellow"י ישבו עם איש מבוגר . התקרבתי אליהם וביקשתי בקול רך וחסר ביטחון וממורמר את בעל הבית , משום שלא הרגשתי בנוח מול כל אלה . אז האיש המבוגר טען שהוא בעל הבית ודיבר אליי בהתנשאות .. : " מה את רוצה " ברמז של "מאיפה נחתת" הוא שאל.. - "באתי בקשר לעבודה ", עניתי לו .. "בת כמה את " , "עשית צבא או לא" ..הוא לא דיבר רגיל , כאילו הפרעתחי לו בשיחה עם חבריו המתדלקים שהיו שם עם כמה אזרחים שכולם ישבו בספסל.. לרגע גדול חשבתי שהבוא לועג לי , ושהוא בכלל לא בעל הבית , כי בכל תחנת הדלק התייחסו אלי בכבוד , מקסימום אמרו שכרגע הם לא צריכים עובדים .. הוא הפנה אותי למתדלקת שהיתה אמורה לבצע את המוטל עלייה , נכנסה למכולת לקחה דף ורשמה את הפרטים שלי.. שאלתי אותה למה הוא מתנהג ככה , והיא אמרה שהוא באמת בעל הבית - האמנתי לה , אבל קיבלתי רושם רע על בעל הבית שחש את עצמו יותר מידי !!!. יצאתי משם וניכנסתי לחברת אבטחה , כשלא מזיז לי עם הוא יחזור אלי או לא, עדיף שלא יחזור כי בעל בית כזה אני לא צריכה !~ המתנתי בתור ואז הגיע האחראי שם וביקש שאכנס ..ניכנסתי.. מסרתי לו את תעודת השחרור שלי ביחד עם קורות החיים . הוא צילם והחזיר את המסמכים.. אז הגיע משהו שלא רציתי שיקרה ..הוא שאל עם יש לי דף יושר או איך שלא קוראים לזה יענו שאין לי עבר פלילי .. בקטע הזה אני מפחדת מפני שלפני שהשתחררתי מישהי עשתה לי עבר פלילי .. שבועיים לפני השחרור נסעתי לסגור שבת אצל חברה כי הייה לה יום הולדת . כשהתחילה המסיבה בשבת בערב , חברה של חברה שלי מהבסיס שתתה אלכוהול בצורה מטורפת איזה כמה כוסות ללא הרף.. אני מודה שהחברה במביבה הציעו לה לשתות ואפילו אותי אבל אני לא שתיתי שלוק כי לא רציתי להפוך לצחוק של המסיבה , לא רציתי שיעשו ממני ליצן ..אז התנהגתי בצורה בוגרת ולא אמרתי מילה. אותה החיילת שתתה ושתתה , כולם מסביבה צחקו על איך שהיא שותה ומזגו לה עוד ועוד ..אפילו היא שתתה ורצתה לעשות איתי תחרות ואמרה שאצלה זה שמחה לשתות בבית. כן אני שמנה , אכלתי חצי מהעוגה במקום זה..וגם על זה צחקו..אבל זה לא הפואנטה.. כשהיא שתתה יותר מידי ורצתה להקיא , כולם נבהלו והתחילו להתפזר הביתה.. למחרת אמא שלה האשימה אותנו החיילות[איזה 4-5] בזה שמישהו אנס אותה במסיבה של לא יותר מ10 אנשים שהיתה בבית של חברה שלי מהצפון . יש לציין שההורים של חברה שלי נכחו במסיבה..היו שם עד 4 בנים ..כולם מלווים בחברות שלהם.. היא טענה שהבת שלה הלכה לגניכולוג או איך שלא קוראים לזה שאנסו אותה , שהשקנו אותה ושהבת שלה מעולם לא שתתה וצעקה בטלפון על חברה שלי שגרה איתה באותה העיר.. אותה החיילת פנתה אלי וביקשה שאני יעיד לטובתה במצ"ח .אמרתי לה שאני לא אמרתי לה כלום לגבי שתשתה או לא, ושתעזוב אותי בשקט. גם ככה אני משתחררת אין לי מה להעיד בטובתה כי היא בעצמה התלהבה בעצמה מזה שרצו למזוג לה .. היא התעצבנה אליי והגשיה תלונה במצ"ח.. זימנו אותי פעמיים למצ"ח ביחס לשאר הבנות וטענו שאני משקרת לגבי כל העדות , שאני מגוננת על החברות שלי מהבסיס. העדות הראשונה היתה בחפש"ש שהקפיצו אותי .. אמרתי כל האמת שהיא שתתה מרצונה ושגם אם מזגו לה שהיא יכלה לסרב בתוקף כמו שעשיתי אני .. הם רשמו כל מילה שאמרתי וככה חודש אחרי השחרור זימנו אותי לשם .. הפעם הם לחצו אלי ואיימו בפוליגרף שהם מוכנים לבצע לי באותו הרגע ושזה ברור שאני משקרת . בנוסף לכך , הם אמרו שאחד הבנים התוודה בזה שהוא ביצע בה מעשים מגונים ושאני יודעת מזה ושאני מסתירה מהם. הייתי בשוק !!! הם הויכו לי כביכול ע"יי כך שהתקשרו לאחת הבנים שנכח במסיבה והוא אימת את דבריו. הם איימו אליי במעצר של שלושה ימים ולא הפסקתי לבכות .. אמתי לה שאני לא משקרת ושאם משיהו היה נוגע בה הייתי אומרת רק את האמת !! הם אמרו לי שעל שקר שלי אני יכולה לשבת שנתיים בכלא ואז לא הפסקתי להזיל דמעות.. הם ריחו אלי ושחררו אותי..מאז צמד המילים "תעודת יושר" מעורר בי פחד עצום.. זה נחשב לעבר פלילי או רק לעדות...? חייבת עצות..מחר אני נוסעת למשטרה , שילמתי היום 30 ש"ח על בולים .. למה אני משלמת מחיר כבד על זה שלא פגעתי בה ובכל זאת עירבה אותי במצ"ח ..צעקו עליי ולא האמינו לי לאף מילה.. אני חייבת לציין שהיא נראית זוועה וסליחה שאני משמיצה אותה , אבל גם למנצח אמרתי בביטחון שאיך שהיא נראית -אף אחד לא ירצה לאנוס אותה כי היא פוזלת ועדיין בתולה . הם לעומת זאת לא התרשמו מדבריי ואמרו שאין קשר בין מראה שלה לאונס .. עכשיו , במידה ומחברת אבטחה יתשקרו ויתנו לי את הכתובת ..איך אני מתמודדת אם זה שיש שני משרות שאאחת כבר הייתי בראיון וצריכים לכוון אותי והשהי נציעה תנאים סוציאליים טובים , אבל לא בהכרח יתרשמו ממני בראיון עבודה ואולי אני בעצמי לא אתרשם.. הרי אני לא אוכל להתחיל לעבוד בעבודה אחת בעוד שבאותו היום יש לי ראיון עבודה במקום אחר .. מה עושים? לפני שעה התקשרה אלי מישהי ואמרה שביום רביעי יש לי ראיון עבודה בנמל כלשהו מק"וח שלי מהפקס ששלחתי..איך אני מתמודדת עם זה.. אני רוצה להיות בטוחה ולבחור במה שהכי מתאים לי מבלי להגיד לחברה אחת "לא".. בעוד חברה אחרת לא מתרשמים ממני , או ללכת על העבודה הראשונה שמספקת לי עבודה , בעוד שיהיה תמיד תחושת מצפון שויתרתי ככה סתם.. עצות אנשים.. אני עצובה וממורמררת..:((

לא ברור לי

מדוע את עצובה וממורמרת? בינתיים אני מבינה מריבוי מילותייך כי יש כמה הצעות שעומדות על הפרק ועלייך לשקול בהתאם למה שיציעו לך. על מה יש לך להיות ממורמרת? לגבי תעודת יושר - אין לי מושג, ואני מניחה כי רק בקשה להוציעה מהמשטרה תוכיח לך - האם "הוכתמת" מאותו ארוע או שלא. בכל מקרה, את נשמעת מבולבלת מאד, ונראה כי את זקוקה ליד מכוונת שתסייע לך לעשות סדר בבלגן המחשבות. סדר מבחינת רצונותייך, סדרי העדיפויות וכיצד לבחור. חשבי עם מי תוכלי להתייעץ שאת גם סומכת עליו שיעזור לך לשקול נכון. גם יעוץ קצר אצל פסיכולוג/ית עשוי להועיל במקרה שלך מאד. אם תזדקקי להפנייה כתבי לי לתיבת המסרים טל

למעלה