בלייד יקר

l i o r

New member
בלייד יקר

בלייד תפסיק לנסות למכור את בקי... !! מזה פה סחר בכלבלבות...?

Blade

New member
בקי לא למכירה

למכור? למה? אני דווקא חשבתי לתרום את בקי למדע.... אבל היא לא עברה את המבחנים.

אני לא טיפשה!!!

אני פשוט יפה מדיי עם התספורת החדשה, אז בלייד אנא ממך תרום אותי לניסויים במעבדות של רבלון, שינסו עליי איפור מהמם וככה אני יהיה כל היום יפה ובלייד לא יוכל לעמוד בפניי או שהעניים שלי ישרפו מחומרים כימיים לא מאושרים אבל אני יעשה הכל למען היופי, הכל , רק שבלייד יאהב אותי ואת פרוותי הדביקה המהממת.

דרך אגב בלייד

על אף שאתה בעלים מר ואכזר, שיבצתי את הפסטרמה בטבעת הכסף החדשהשהבאת לי.........והכרחת אותי לבלוע.

איזה יופי B-p

עכשיו הכל האלכסון נראה כמו חנוכיה, יהההה, יפה. בלייד נזל לי ריר על הריצפה בוא תנגב.

Blade

New member
בקי? מי לימד אותך להקליד?

בקי אני חושב שצריך לצמצם בשעות האינטרנט שלך. עכשיו לכי למקום שלך!!! היום אין דוגלי..... עונש!!!

l i o r

New member
בלייד וחברתו הסקסית...

בלייד (וגם בקי)... חנוכיה לי יש בוערת בה האש... (זה הולך ככה בכלל??)... לא משנה, מזה שמחתי שבקי פינתה זמן מזמנה המועט כדוגמנית ברבלון ובאה לבקר בפורום השאקלי הזה. תגיד ממה הפרווה הדביקה...? מה אתם עושים בזמנכם הפנוי?! (מעורר תהיות). מה שלומך בכלל איש יקר? מעניין מה מעשיך כרגע... בטח נמצא עם בקי בצילומים לרבלון... חם על סינדי קרופורד הא? שיהיה לך אחלה יום... ובלי יותר מדי בלאגן. ליאור.

Tricky

New member
אני פשוט מהממת ---> B-p

תודה ליאור חתימות אח``כ אני אביא לך דוגמיות של רבלון חינם , בלייד החמוד אוהב אותי ככלות הכל הוא קנה לי רצועת חנק משובצת בדוגלי, וצמיד משובץ בגללי חמור. טה טה (צ`או צ`או) האו האו בקי

תודה טריק

תודה טריקי שנתת לי להשתמש במחשב שלך אני עדיין הכלבת ניסויים הכי מהממת בבלוק (כן כן, אחרי שבלייד זרק עליי בלוק הוא נתקע לי בראש ומאז אני גרה שם, עשיתי בו סלון יפה עם עציצים שיותר חכמים ממני) פקעלקי בקי (חתימות אח``כ)

למעלה