בליעת זרע -

אבא גאה

New member
לגמור בפה מסוכן יותר מלבלוע../images/Emo70.gif

אם כבר גמרו לך בפה מבלי להודיע לך.... 2 האופציות העדיפות הן: 1. לירוק מיד את התכולה בחזרה על המיכל... 2. לבלוע כיוון שהסיכוי להידבק ע"י זרע שנושא את הנגיף גבוה יותר אם אתה מחזיק את הזרע בפה מאשר אם אתה בולע מיד. ובכל מקרה, אין לראות דבריי אלו כהמלצה לבלוע! אני ממליץ - לסיים בעבודת יד......

Liroy25

New member
"נחווה בעתיד כוס נשי"?!?

עוגית מזל כבר לא תיהיה! בבקשה לפרט ולהסביר שכן התקף הלב אוטוטו מגיע! (הסליחה עם הצד הנשי שבחדר..)

EyeSeeYou

New member
בעיית ניסוח

כוונתי הייתה שאוראלי הוא התחושה הכי קרובה שרובינו נכיר שקרובה לתחושת הכוס
ואין מה להיבהל, אני ידוע כחובב כוס מדי יום שני אפשר למצוא אותו בערב "כוס
נייט" בקפקא.

judyr

New member
הממממממ

הכל תלוי......
לפעמים כן ולפעמים לא. והאמת שאת הקטע הזה אני שומרת רק למיוחדים... כלומר לא לחד פעמיים או משהו בסגנון אלא זה קטע מבחינתי ששמור למערכת יחסים.... זו אני אז לא להתנפל..... אבל מה שכן.... עם האיש שלי.... המיוחד הזה שלי.... הוא טעים לי..... וכל מה שקשור אליו גם כן
בהחלט שכן.... יאמייי

שמנתולה

New member
בליעת זרע - סיפור אמיתי!

יש לי חברה סטרייטית שהחבר שלה (כבר לשעבר) הוא מהסוג הדוחף את הראש לכיוון... נו, אתם מכירים את הטיפוס... בקיצור, ברוב חוצפתו הבחור היה גומר לה בפה ללא אזהרה... פשוט חוצפן! יום בהיר אחד (בעצם זה היה לילה אם זכרוני אינו מטעה אותי) חברתי היקרה בעוד פיה מלא פרוטאינים, דפקה צרפתית לחבר ובעברית: החזירה לו את הנוזלים שאיבד... מיותר לציין שמאותו רגע הוא הפך מתחשב ודואג לבקש הסכמה לפני שהוא גומר לה בפה... נכון סיפור מאלף? לגזור ולשמור!

Liroy25

New member
../images/Emo45.gifכל הכבוד לה!!!

מה זה דוחף את הראש כלפי מטה??? (מי שמדבר..) הוא לא שמע על שיוויון? על צרכים הדדיים? על ה-Girl Power??

Yaniv-DC

New member
על ה-power puff girls

שאגב, כשהוגשו במקור לקרטון נטוורק לפני 4 שנים הן נקראו whoop ass girls, אבל זה היה כבר יותר מדי והנטוורק ביקשה לשנות

למעלה