בלי לקלל את הכתב מידיעות

מצב
הנושא נעול.
בלי לקלל את הכתב מידיעות../images/Emo13.gif

בלי לקלל את הכתב מידיעות

כתבת ביקורת קשה על רכבת ישראל מוצדקת בחלקה לטעמי

כל מילה בסלע

בלי לקלל את הכתב מידיעות

כל מילה בסלע
במצב כזה אין שום סיבה למנכ"ל להשאר בתפקידו וגם היו"ר צריך ללכת. ואנו רואים, עם חלוף הזמן שמכת האיחורים לא קשורה לשום שביתה. וכמו שאמרתי פעם, הרכבת זקוקה למנהל מיקצועי, שמיקצועו ניהול. לא איש רכבת לשעבר ובטח לא פוליטיקאי.

levikon

New member
נכון בהחלט! הכתבה נכונה ברובה.

בלי לקלל את הכתב מידיעות

נכון בהחלט! הכתבה נכונה ברובה.
גם עיניין קנית הנייד המשומש מוזכר שם, וגם הפתיחה השגויה של הקו לירושליים.

elians

New member
אכן יש אמת רבה בכתבה

בלי לקלל את הכתב מידיעות

אכן יש אמת רבה בכתבה
אם כי נראה כי הכתב כל כך חסר גיוון ובכל פעם חוזר עם כתבות בגרסה מעט שונה,

levikon

New member
הפעם אתה לא צודק.

אכן יש אמת רבה בכתבה
הפעם אתה לא צודק.
הרבה מאוד פעמים יש לכתבי ידיעות אחרונות יציאות מוזרות על ר"י. גם למר' ברק הזה. אבל הפעם הוא צודק בהחלט.

wakshlak

New member
אני לא מבין את הטעם בכתבה...

אכן יש אמת רבה בכתבה
בערך כל שלושה ימים בממוצע כותבים בווי-נט כתבה רעה על הרכבת. אני בכלל לא נכנס לעובדה אם היא נכונה או לא, אבל מה הרעיון הזה? למה לכתוב כל שלושה ימים את אותה הכתבה בניסוח אחר? האם באמת אין להם על מה לכתוב שהם צריכים לכתוב שוב ושוב את אותם כתבות על אותם נושאים. הבנו את זה כבר בפעם החמישית. לא צריך את העשירית אם מדובר על הבדל של חודשיים בין הכתבה הראשונה לאחרונה. דברים לא משתנים ביומיים וגם לא בשבוע. סתם מחזור חסר טעם לפי דעתי. ההתייחסות היא לא לתוכן הכתבה, אלא להיבט העיתונאי שלה.

בועז ל

New member
כשמערכת YNET מוצפת בתלונות

בערך כל שלושה ימים בממוצע כותבים בווי-נט כתבה רעה על הרכבת. אני בכלל לא נכנס לעובדה אם היא נכונה או לא, אבל מה הרעיון הזה? למה לכתוב כל שלושה ימים את אותה הכתבה בניסוח אחר? האם באמת אין להם על מה לכתוב שהם צריכים לכתוב שוב ושוב את אותם כתבות על אותם נושאים. הבנו את זה כבר בפעם החמישית. לא צריך את העשירית אם מדובר על הבדל של חודשיים בין הכתבה הראשונה לאחרונה. דברים לא משתנים ביומיים וגם לא בשבוע. סתם מחזור חסר טעם לפי דעתי. ההתייחסות היא לא לתוכן הכתבה, אלא להיבט העיתונאי שלה.
כשמערכת YNET מוצפת בתלונות
של נוסעים על איחורים בר"י ועל רמת השירות אין פלא שהעליהום נמשך ובשיא המרץ. מחלקת פניות הציבור של ר"י הינה אחד הגופים האטומים ביותר לנושא בו היא אמורה לטפל. כל עוד הטלנובלה בר"י ובהנהלתה נמשכת כך גם הכתבות תימשכנה ב YNET.

OMER G17

New member
טוה קראתי רק את ההתחלה...

בלי לקלל את הכתב מידיעות

טוה קראתי רק את ההתחלה...
בכל מקרה ביקורת די מוצדקת..אני ייקרא הכול מחר אני בעד להחזיר את מהירות הרכבות למהירות הקודמת....מה שצריך להשתנות זה כל המפגשים כמה שיותר הפרדה מפלסית ואיפה שאי אפשר/לא צריך אז שיהיה מחסום..אין סיבה להוריד את המהירות!

OMER G17

New member
כנראה שבאמת היה צריך לדחות את פתיחת

בלי לקלל את הכתב מידיעות

הקווים לאשקלון לי-ם עד שיגיע ציוד חדש ועד שתסתיים הכפלת הקו לוד-נען..המצב הקיים הוא בהחלט מעצבן ופוגע בדימוי הרכבת בחווית הנסיעה בה וגם במישור היומיומי פוגע בשיגרת היום של אנשים

mucool2

New member
דילמה...

הקווים לאשקלון לי-ם עד שיגיע ציוד חדש ועד שתסתיים הכפלת הקו לוד-נען..המצב הקיים הוא בהחלט מעצבן ופוגע בדימוי הרכבת בחווית הנסיעה בה וגם במישור היומיומי פוגע בשיגרת היום של אנשים
דילמה...
הקו המחודש לירושלים נפתח גם ככה באיחור של שנתיים. אתה חושב שהתדמית של ר"י היתה יוצאת טוב יותר עם דחייה נוספת? אני בטוח שגם אז היית שומע תלונות ב-ynet, אבל מהכיוון ההפוך. בסה"כ נראה כאילו הרכבת קצת "קפצה מעל לפופיק" בלו"ז האחרון. אני מקווה שהדברים יתוקנו בלו"ז החדש.

OMER G17

New member
אכן אני חושב שהדברים יתוקנו בלו"ז ה

דילמה...
הקו המחודש לירושלים נפתח גם ככה באיחור של שנתיים. אתה חושב שהתדמית של ר"י היתה יוצאת טוב יותר עם דחייה נוספת? אני בטוח שגם אז היית שומע תלונות ב-ynet, אבל מהכיוון ההפוך. בסה"כ נראה כאילו הרכבת קצת "קפצה מעל לפופיק" בלו"ז האחרון. אני מקווה שהדברים יתוקנו בלו"ז החדש.
אכן אני חושב שהדברים יתוקנו בלו"ז ה
חדש...ובאמת יה פה דילמה..אין תשובה חד-משמעית

maxim1991

New member
לי דוקה אין בעיה

בלי לקלל את הכתב מידיעות

לי דוקה אין בעיה
אני נוסע 3 פעמים בחודש מרחובות לעזריעלי ומתחנת המרכז עד רחובות והיא ממש מדויקת דקה או שתים לא נחשב איחור ולפעמם היא מגיעה "על השניה"

mucool2

New member
אוף, היית חייב לקלקל!

לי דוקה אין בעיה
אני נוסע 3 פעמים בחודש מרחובות לעזריעלי ומתחנת המרכז עד רחובות והיא ממש מדויקת דקה או שתים לא נחשב איחור ולפעמם היא מגיעה "על השניה"
אוף, היית חייב לקלקל!

מצב
הנושא נעול.
למעלה