בלעה אותו האדמה

superorti

New member
בלעה אותו האדמה

כזכור לכם, או שלא, הכרתי לפני זמן מה בחור מקסים. אזכיר לכם: בתחילה לא היה ממש לטעמי אבל אחרי כמה דייטים התברר שהוא בחור מקסים. היו כמה דייטים מאוד מוצלחים..והקשר היה בהחלט נחמד ונעים לשני הצדדים.
ואפילו פעם אחת הוא בא לבקר אותי בעבודה...

הבנאדם יודע מה הדעה שלי ויודע שאני מחפשת משהו רציני. הוא אפילו הסכים ואמר שזו גם כוונתו.

פתאום, משום מקום, הבחור נעלם!! מה זה נעלם..בלעה אותו האדמה! בלי סיבה,לא רבנו או התווכחנו (לא שזוסיבה להעלם)- לא עונה לטלפונים או הודעות..

דבר כזה מוזר לא ראיתי בחיים! איך בנאדם יכול להתנהג בצורה נבזית שכזו ולא לענות ולהעלם?
אותי לימדו שגם להגיד לא זו תשובה. פשוט בנאדם מוזר,פחדן..עוד לא הבנתי מה זה בדיוק.
הזוי!

...מה קורה עם הבחורים בארץ?!

לא נורא. יבוא מישהו אחר. לפחות ניסית.

superorti

New member
זה פשוט משפיל

להתנהג למישיהי שאתה זה שרצית בחברתה ובקרבתה בצורה כזו.
אין לי שום מילה אחרת לתאר את זה.

מעניין אותי לדעת מה קרה..
או שאני סתם חופרת בזה?

זה לא מועיל

לחפור בלמה מישהו אחר עזב אותך או למה עשה את זה בצורה שעשה. מה שמועיל זה לשים את האפיזודה מאחורייך ולחזור למצבך ביום לפני שפגשת אותו.

superorti

New member
קל להגיד..

אמנם עבר מעט זמן וזה ישמע מגוחך..אבל משהו ברושם שהוא עשה עליי גרם לי לחשוב אחרת.

Berethor

New member
לא קרה כלום הוא סתם שקרן כנראה

או שהוא לא מעוניין אבל פחד להגיד לך את זה ישירות.

Berethor

New member
נוכל יותר גרוע

אגב בסוף קרה בניכם משהו או לא? זה דרך טובה להגיע למסכנה במי מדובר. אם קרה אז כנראה שמדובר בנוכל, אם עדיין לא קרה 'כלום' בניכם אז כנראה שהוא סתם פוחד או לא מעוניין.

superorti

New member
בגלל שלא קרה?

בגלל זה בנאדם פוחד או לא מעוניין? .אם כך, יש מצב שהרווחתי שלא נכנסתי לעומק הקשר הזה.

Berethor

New member
ההיגיון מאחורי זה הוא כזה

אם לא קרה בניכם כלום, יעני לא נשיקות או מין אז כנראה זה נובע מפחד או חוסר עניין שלו, שהוא פשוט לא היה מסוגל להגיד לך את זה ונעלם במקום, מה שכמובן לא יפה מצידו, לפחות היה אומר תסיבות שלו. אבל אם מדובר בנוכל קלאסי אז הוא היה מנסה להוציא מינמום מין מזה ואז נעלם אחרי זה, מה שנקרא "דפק וזרק". יש גם אפשרות גם של נוכל כושל או נוכל שעלית עליו ובמקרה כזה הוא אולי ניסה לעשות את זה אבל לא הלך לו ולכן שהוא הבין שזה לא ילך אז הוא נעלם. בכל מקרה שלא יהיה טוב שזה הסתיים בשלב מוקדם, ככל שזה היה עמוק יותר הפגיעה הייתה קשה יותר כנראה.

superorti

New member
התנשקנו אבל לא מעבר

ואני שמחה שלא קרה כלום מעבר כי הייתי ממש מתבאסת אם בחור כזה היה סתם מנצל אותי.

Berethor

New member
גם אני שמח בשבילך

בהחלט היה יכול להגמר הרבה יותר גרוע, מזל שזה נגמר "רק" בהתנשקות איתו.

Berethor

New member
עכשיו שאני חושב על זה יותר לעומק

רוב הסיכויים שמדובר 'בנוכל מקצועי', זה כנראה הסיבה שהוא התנהג "כמו גנטלמן". זה לא משהו שבא כל כך טבעי למרבית הגברים. אז זה כנראה היה סוג של "מלכודת דבש".

superorti

New member
מלכודת דבש זו המילה

באמת היה לי מוזר מהתחלה שהכל נראה טוב מדיי.

לא הבנתי מה כאן מלכודת דבש.

סקס לא היה ביניכם, כסף לא נתת לו, אני מניחה, וע"פ מה שכתבת כאן הוא לא ניצל אותך גם בשום צורה אחרת.
אז במה מתבטאת המלכודת כאן?

יכול להיות שכמו שהוא אמר - יש לו עניינים משפחתיים,
יכול להיות שהוא ממקבל ואת בינתיים על אש קטנה בזמן שהוא בודק גם אופציות אחרות,
ויכול להיות שהוא סתם עסוק/לא בא לו/אחר

בכל מקרה, אם את מתכוונת להמשיך את הקשר, כדאי שלא תהיי בגישה הזאת של "לא מקובל עלי" והנימה התוקפנית שאת משדרת כאן, כי גם אם הוא מתכוון לקשר רציני איתך, זה יכבה בו את הרצון מהר מאוד.

Berethor

New member
אם הוא בודק אופציות אחרות אז שלא יתנשק איתה

במיוחד שהיא סיפרה שבמלא הוא נמנע מלהתנשק מהר מדי כביכול, אני לא מבין תזילות וקלות הראש הזאת בנושא נשיקות, אז כן להתנשק זה פחות רציני מסקס לרוב, אבל התנשקות היא גם אקט זוגי ולכן מבוססת על עיקרון דיי דומה. אם הוא הולך ומתנשק עם כמה בחורות במקביל הוא לא פחות מבוגד, אפילו אם הוא שוכב עם כמה בחורות במקביל זה עוד יותר גרוע כמובן. אם הוא הונה אותה בעזרת משיכה כביכול זה בהחלט מלכודת דבש, אם לא אז לא. זה שיכול להיות יותר גרוע לא אומר שמה שעכשיו הוא לא גרוע, מצידי את יכולה לקרוא לזה 'מיני מלכודת דבש', עדיין העיקרון דומה אם העניינים המשפחתיים הם תירוצים ולא אמת, אם הוא בודק אופציות אחרות אגב הוא עדיין נוכל, מותר לו לבדוק אופציות אחרות, אבל רק כל עוד הוא שומר מרחק מהן, לא רק בסקס אלא גם בנשיקות. ככה אני תמיד נוהג.

קודם כל, אני לא מסנגרת על האדון,

אלא פירטתי את האפשרויות הקיימות בסיטואציה הזאת.

שנית, בגידה היא לא להתנשק או לשכב עם מישהי אחרת.
בגידה היא פגיעה באמון במקרים בהם שני הצדדים החליטו על בלעדיות וסגירת הקשר לפרטנרים האחרים.
מאחר וזה לרוב לא קורה אחרי כמה דייטים, וגם לא קרה במקרה הזה להבנתי - אז אין כאן בגידה.
יכול להיות שהיא החליטה עם עצמה שנעים וטוב לה בקשר ושהיא לא הולכת להתנשק עם אחרים. אבל כל עוד הוא לא שותף להחלטה הזאת - הרי שאין לה כל משמעות.

שלישית, בדיקת אופציות, כולל נשיקות, היא לא הונאה.
אחרי כמה דייטים אנשים לא יודעים בוודאות אם הקשר מתאים להם ואם רוצים להתחייב.
בשלב הזה זה לגיטימי להתלבט, וכמה נשיקות לא אמורות להבטיח כלום.
מי שחושב שכן, רק דן את עצמו להתאכזבויות מיותרות, וחבל.
השלב הזה הוא ראשוני מדי לשמירת אמונים.

איך אתה יכול לדעת אם כיף לך להתנשק עם מישהי ואם נעים לך להיות איתה פיזית אם אתה לא מנסה?
דחיה פיזית מבן הזוג היא בהחלט דיל ברייקר, וכדאי לדעת מה המצב בשטח הזה כבר בהתחלה כדי שהאכזבה לא תהיה גדולה מדי בהמשך.

Berethor

New member
יש כאן בגידה ועוד איך

ואני לא מכיר הרבה אנשים שקובעים כמה שווה להם להיות עם מישהו לפי נשיקות, אז אומנם זה אפשרי אבל יותר סיכוי שזה בולשיט. על אחת כמה וכמה במקרה של מין. אני לא קונה תתירוץ הזה, והסיכוי שזה נכון הוא מאוד נמוך. קודם כל מונוגמיה היא בררת המחדל ולכן הסטוצר הוא זה שצריך להזהיר שהוא מחפש רק סטוץ ולא להפך, דבר שני עד כמה שידוע לי היא הבהירה לו שהיא מחפשת קשר רציני, אז הוא נוכל אם הכוונות שלו היו אחרות וזה בהחלט הונאה. נשיקות אולי לא מבטיחות כלום אבל הם סימן לכך שהם נכנסו לקשר אינטימי, נשיקות זה לא דבר של מה בכך, וברגע שהוא עושה את זה עם כמה במקביל הוא לא מונוגמי = בוגד. הדרך היחידה שהוא יכול לא להחשב בוגד זה אם הוא מזהיר אותה מראש שהוא מחפש רק נשיקות או רק סקס בלי מחוייבות ואפילו אז הוא טיפוס לא נאמן, אבל לפחות לא שקרן ונוכל. יש אלף ואחד דברים שאפשר לברר לפיהם אם מישהו מתאים לך או מושך אותך גם בלי שיהיה שום דבר אינטימי עם האדם, מי שמנסה לשפוט רק לפי נשיקות או מין הוא לרוב סטוציונר. מישהו שלא סטוציונר לא לוקח נשיקות או מין כל כך בקלות ראש.

ממש לא אמרתי שמישהו מחליט על קשר

*רק* על סמך נשיקות או סקס.
זה נדבך נוסף בקשר, ונדבך חשוב, וכדאי לברר התאמה בהתחלה.
ברור שיש עוד אלף ואחד דברים שחשוב לברר בקשר. זה לא מבטל את הצורך לברר גם התאמה מינית.
אם הם התנשקו הקשר לא הופך אוטומטית למונוגמי. בכלל, אין שום דבר אוטומטי בקשרים בין אנשים. צריך לדבר על הכל.

בשלב הזה הכל פתוח. הוא לא צריך "להזהיר" אותה כי עדיין לא הוחלט ביניהם על שום דבר, ולכן הוא לא בוגד.
ושוב, מי שמחליט על הכללים והנוהלים בינו לבין עצמו ולא מתאם אותם עם הצד השני צפוי להתאכזב.

Berethor

New member
התאמה מינית מבררים בסוף

או אם לדייק "תבדיקות" הפיזיות מבררים בסוף, הרבה דברים שקשורים בהתאמה מינית אפשר לברר גם בלי לעשות אותם אחד עם השני, כמו לברר אם אין ניגוד בהעדפות מיניות וכו. אז קודם צריך לברר את כל הדברים שלא 'דורשים' משהו אינטימי בין השניים ורק בסוף הנשיקות או המין עצמם. הדברים האחרים אפשר לברר בצורה הרבה פחות פוגענית ולכן אותם גם צריך לברר ראשונים. אם הוא התנשק איתה ואז הלך והתנשק עם מישהי אחרת בלי לנתק איתה קשר לפני או לבקש את אישורה, הוא בוגד ועוד איך, ואת מנסה להצדיק אותו כי כנראה שאין לך בעיה עם סטוצים ובגידות. להתנשק או לשכב עם מישהו זה הצהרה פיזית על כניסה לקשר אינטימי, ולנסות להתעלם מזה זה פשוט ניסיון מגוחך. את מנסה להציג התנהגות סטוצרית ובוגדנית כנורמה או כדבר טוב אבל לא כך הדבר. מי שסטוצר ואפילו לא דואג להזהיר על זה, הוא לא רק סטוצר אלא גם נוכל. חוץ מזה אם בחורה אומרת שהיא מעוניינת בקשר רציני והצד השני בסדר עם זה, זה ברור מעליו שזה הכוון עליו הולכים, ורק רמאי ינסה להציג את זה כאילו הוא לא הבין את זה כדי לנסות להצדיק את עצמו, באופן פתטי.

למעלה