במטרה להחיות כאן את האווירה אז אני מציעה

somegirl123

New member
במטרה להחיות כאן את האווירה אז אני מציעה

שיר החודש D: כול אחד ימליץ על שיר שהוא אוהב ובנוסף ישים קישור לקליפ וגם מידע על האומן וככה נבחר שיר מנצח בנוסף ככה נוכל להכיר יותר אמנים ויהיה מעניין ובנוסף יחיה כאן את האווירה :p בעד?

Omer Kun

New member
ברור שבעד.

כל פינה תהיה יעילה כרגע.
ולמה "שיר החודש" ולא "שיר השבוע"?

somegirl123

New member
truth-arashi(התחלתי :p)

אראשי להקת בנים יפנית שהסגנון שלה הוא בן פופ היפ הופ ורוק(מגוונים משו) היא מונה 5 חברים השמות שלהם: Masaki Aiba Jun Matsumoto Kazunari Ninomiya Satoshi Ohno Sho Sakurai השיר משמש גם כשיר הפתיחה לסדרת המתח השטן או בשמה היפני maou

nadav1232

New member
אחלה של קליפ O:

וגם להקה ^^ יש כמה שירים שאני אוהב שלהם.. Love so sweet שיר יפה D:

somegirl123

New member
חחחחח הרעיון הוא שעכשיו אתה מציע שיר וזה

.(השארתי לך את הכבוד לשים שיר או של איו או של בואה אז שמתי שיר אחר :p)

WinterSoul

New member
עד שכתבתי כזאת הודעה ארוכה... תפוזבל. :(

השיר הוא First Love של Utada Hikaru אוטדה נולדה בניו יורק סיטי, למשפחה יפנית המתעסקת במוזיקה. אמה עזרה לה להפיק את אלבומה הראשון ב1996 U3 (אוטדה 3). היא נחלה הצלחה רבה כשהגיעה לטוקיו, שם שיחררה את האלבום First Love שנחל הצלחה עצומה והפך לאחד מרבי המכר הגדולים בהסטוריה של תעשיית המוזיקה ביפן. היא שחררה אלבומים רבים ביפנית, ושלושה אלבומים בהפקה אמריקאית: 1998: Precious 2004: Exodus 2009: This Is the One בעיני היא זמרת מדהימה, בעלת המון רגש וקול טוב. אני בעיקר אוהבת את המלודיות בשיריה, את הרגש שהיא מכניסה כל כך עמוק לשירים שלה ולמשמעותם. הקליפ של השיר: http://www.youtube.com/watch?v=JbG6sPgPhxM תהנו, מקווה שתתאהבו בה כמוני :)

nadav1232

New member
~BoA - Mamoritai ~White Wishes

BoA (נולדה ב - 5 בנובמבר 1986) היא זמרת ששרה בקוריאנית, יפנית, ואנגלית. את הקריירה היא התחילה בקוריאה בשנת 2000 עם השיר ID;Peace B בגיל 13. את האלבום הקוריאני הוציאה תחת החברה SM Entertainment, ולאחריו התחילה קריירה ביפן תחת החברה avex trax. אלבומה היפני הראשון נקרא LISTEN TO MY HEART. בחרתי להכיר לכם את השיר ~Mamoritai ~White Wishes כי זה הסינגל החדש שלה שיצא ב - 09.12.2009. http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3417518

nadav1232

New member
אכן כן...XDD

פעם ראשונה שהיא עושה קצר. טוב לא נורא, זה יגדל בקרוב XDD ורק שהיא לא תעשה אף פעם קצר >.>...

somegirl123

New member
אני חושבת שהיא מדהימה!!!

לא משנה מה היא עושה תמיד יפה לה העיקר שהיא חזרה למקום הטבעי שלה. ממש שנאתי את כול האמריקן שיט הזה שהיא עשתה לאחרונה זה כולכך לא היא או שיכול להיות שאני סתם תקועה בתקופת boa הילדה זאת ששרה every heart ו valenti =\

somegirl123

New member
חחחחח לא בדיוק בגלל זה אמרתי שהיא חזרה

למקום הטבעי שלה לBOA שאני מכירה ואוהבת D:

למעלה