במיוחד בשביל ראס ארבל:

במיוחד בשביל ראס ארבל:

1-ראפ שלי 2-עוד שיר שלי, על הפקה שלא נראתה כמותה בארץ כבוד ענק לכל הפורום!!! אני מבקש, כל מי שהקשיב- תנו בתגובה!!!!! זה חשוב שלא רק אני יביע את עצמי בשירים, שכל אחד יביע את עצמו, על החוויות שלו, בדרך שלו! Much love

Ras Arbel

New member
יו ראם

דבר ראשון אני אגיד שאין ספק שאתה יוצר מעניין ו-ורסטילי. הצצתי גם בדף בבמה חדשה (עוד לא ממש חפרתי בזה) וקיבלתי רושם כללי על היכולות שלךץ ועכשיו למוזיקה עצמה - בניגוד לטיון הקודם ששמת פה הכיוון של שני הטיונים הוא יותר היפהופי/קראנקי/מטונפי/אקפרימנטלי שזה סבבה וגם נשמע טוב. אני אוהב שאתה מכניס הומור לשיר (אבל הבטחת בלי פזמון חוזר והוא חזר...). יש לך אחלה של FLOW ואחלה רעיונות על הרידמים - תמשיך ככה! אין לי ספק שאתה תגיע רחוק (או לפחות כמה רחוק שתרצה). בינינו - היפהופ זה ממש אחלה ואפילו אני דיי אוהב את זה אבל רגאיי ודאנסהול יותר :) בהצלחה! ראס ארבל

יאמאן!

תודה תותח! תגיד לי איפה אתה רוצה- אני שם

eviaman

New member
R.E.M ראם....

אז ככה, אני אישית יותר אהבתי את הביצוע הראשון שעשית על הרידמ של הרגאיי , היה יותר פלואו ...ואישית יותר התחברתי. ובקשר לשני הקטעים שהבאת עכשיו הקטע של הראפ הרבה יותר יושב! , אבל רמה טובה מאוד...... יהיה מעניין לראות אותך מעלה הרכב ועושה מוסיקה בלייב, אתה בסך הכול עושה עבודה טובה על המיקרופון. הרבה כבוד, תמשיך להריץ לפה דברים שלך... אביה

מעניינים אביה?!?

תודה גבר! נשתדל לעבוד על זה.. עכשיו אני יותר בקטע של הפקה, הקמתי לי פה אולפן צנוע בבית, ואני משתדל ללמוד להפיק כמה שיותר טוב.. מוזיקה עם הרכב לייב זה חלום, וזה נשמע לי כמו הדבר הכי כיף שיש.. יצא לי רק פעם אחת להופיע עם הרכב לייב (תשאל את שיידי), ועוד בתור אורח לא מתוכנן חחח.. פשוט הייתי חייב לעלות על הבמה... תמיד חלמתי על הופעות סולו עם דיג'יי מאוחריי.. עכשיו אולי הזזת לי את החלום לכיוון טיפה אחר, כי גרמת לי לדמיין את עצמי כמו בוב מארלי עם פטר טוש והמקקים חחח.. =) אז תודה!

DuBsYs

New member
וואלה בן אנדם, סיקרנת אותי

רקמה?, אני לא מצליח לשמוע את השירים, יש מצב שאתה מעלה אותם על אתר נגיש יותר (yousendit.com). או שתפתח עמוד בmyspace tuמשהו כזה?

תודה דאב מאן

כרגע השירים מיועדים רק להשמעה (לא משהו שתלוי רק בי) אם אתה מכיר אתר שאפשר להעלות בו קטעים שהם רק להשמעה, אז בשמחה אני אעלה (מיי ספייס עושה לי בעיות, אז משו אחר..) נסה שנית לשמוע באתר, יכול להיות שנכנסת בדיוק ברגע שערכתי שם משהו ובגלל זה לא פעל.. אני עוד כמה דקות יעלה ל-yousendit קטע קצר של דאב אלקטרוני פסיכדלי שעשיתי אתמול בעקבות האירועים באיזור לבנון.. אני דיי חדש בהפקה, ובמיוחד במקצבים של רגאיי ודאב, אז תסלחו לי שאני לא יושב על הקווים המדוייקים של הסגנון ומערבב קצת סגנונות

DuBsYs

New member
yes i משנע סבבה

יש מצב שתעלה לyousendit קטע שאתה עושה בו mc? אם אתה לא רוצה להפיץ את זה בצורה רחבה שלח לי את הלינק למייל: [email protected] תודה

נכנסתי לדף שלכם במיי ספייס

ויש לי הרבה מה ללמוד מכם על איך עושים דאב.. איזה מנגינות, איזה באס, איזה דיליי חח... התרשמתי, כל הכבוד! כיף לשמוע אתכם

למעלה