במקרה עכשיו יצא לי לצפות ב"דייט בחשיכה"...

במקרה עכשיו יצא לי לצפות ב"דייט בחשיכה"...

השתתפו שם שלושה גברים... האחד "רוסי", השני "ג'ינג'י אשכנזי והשלישי מזרחי מחוספס כזה. למרות שהרוסי והג'ינג'י הוגדרו ע"י הבחורות שנפגשו איתם כ"כיפיים, זורמים, מעניינים" וכו' (אולי מתוך נחמדות וחוסר רצון לפגוע), הם נפסלו בגלל המראה החיצוני שלהם. ה"רוסי" עוסק בתחום שנותן עצות לגברים איך להתחיל עם בחורות... משהו "פיק-אפ", או "אומנות הפיתוי", אני לא בטוח... מסתברר שיש מקצוע כזה. זה קצת מצחיק שהרבה מאותם גברים שעוסקים בזה, לא מצליחים להשיג אף בחורה, כמו הסנדלר היחף, מה שמייתר בעצם את המלצותיהם. המזרחי המחוספס, אם התעניינתם, הצליח לשבות את לבה של הבחורה (הרוסיה) גם בהתנהגותו ה"גברית" וגם במראהו החיצוני. את ה"רוסי", ניקולאס שמו (כנראה נסיון לעדן את הצליל הרוסי בשם המקור "ניקולאי"), היא לא רצתה בכלל ואף פסלה אותו בשל המוצא שלו.

בסצינת הסיום כאשר הג'ינג'י עמד על המרפסת, עם לחלוחית בעיניו וצער ויגון על פניו, ואמר שככה הוא נולד וכזה הוא גם ישאר, בלית ברירה, ממש כאב לי עליו... מה נותר לאחלה בחור, באמת אחלה, לעשות אם המראה החיצוני שלו לא מחמיא והבחורות פוסלות אותו על זה. שתיהן, אלה שפסלו את הג'ינג'י והרוסי אמרו שהן באמת מצטערות, אבל הן לא נמשכות אליהם. לא מדובר פה בבחורות רעות, אבל מה הן אשמות אם אין משיכה...

אני לא ראיתי מהתחלה...

וגם כשצפיתי, עין אחת הייתה על המרקע, והשניה על המקלדת... לפי מה שהצלחתי לראות, הג'נג'י היה די חמוד כזה... בהתנהגות. נו, בתור ידיד הוא מושלם. ה"רוסי" ניסה להציג עצמו בתור דון ז'ואן, אבל נדמה לי שהוא מאוד רחוק משם. הוא אמנם לא מכוער, אבל אני חושב שהוא מאוד ניפח את כישוריו והצלחותיו עם בנות המין השני...

העניין הוא ששתי הבחורות אמרו שהן לא נמשכות אליהם.. גם אם מבחינת האופי והאישיות היה איזשהו סיכוי לחיבור, הרי שהמראה החיצוני של שני הבחורים הרס הכל. גם הג'ינג'י אמר שיש לו יתרון בכך שהפגישה נעשית בחושך, כי ככה הבחורה לא תראה שהוא ג'ינג'י ולא תפסול אותו מיד (כנראה שהוא נפסל הרבה פעמים על הרקע הזה וכבר יודע למה לצפות).

הנה הפרק המלא

"מה קורה כשקואצ'ר לדייטינג מגיע לדייט בחשיכה? בפרק זה תכירו את ניקולאס שמחשיב עצמו כאמן פיתוי גדול. האם, גם בחשיכה, הוא יצליח להראות לבנות ישראל את האור? צפו בפרק המלא"

http://www.youtube.com/watch?v=JfjJAPhff2c

צפו ושפטו בעצמכם...

Astroo

New member
מעניין למה כל "אומני הפיתוי" למיניהם בארץ

הם ממוצא רוסי?

dori78

New member
שאלה מצויינת.

איןלי מושג. כשתמצא את התשובה תבוא לספר לי.
עד אז - קבל פארודיה לא משובחת וגם גזענית מבית היוצר של הסטנדאפיסט אסף יצחקי.
קיצונית מאוד אבל מדגימה יפה את הזלזול בנשים, שמהווה חלק נכבד מהקורסים הללו.
מבוסס על סטס סגין, שהתראיין לכל כלי תקשורת אפשרית והרוויח את הפארודיה ביושר.

Astroo

New member
כן, ראיתי את זה כבר

דווקא אהבתי, משהו בסגנון של "הקומדי סטור"

Berethor

New member
אכן

זה פרודיה מצחיקה דווקא וזה באמת פחות או יותר השיטות של מרכז הפיתוי.

beatman

Member
חזק

Berethor

New member
לא רק רוסים

אמני פיתוי זה בדרך כלל בחורים חנונים שמלמדים אותם להתנהג כמו ערסים, זה באמת תופעה מכוערת.

Astroo

New member
למה תופעה מכוערת?

היה פה בעבר דיון שבו טענתי שכל שיטת ההיכרויות מודרנית היא מעוותת, ששיטת השידוכים הרבה יותר מוצלחת. אבל כל עוד כדי להשיג בת זוג צריך לדעת לגשת לבחורה ולהרשים אותה, הקורסים האלה יתנו לזה מענה.

dori78

New member
תופעה מכוערת כי

כדי להרשים אישה, אתה צריך להתייחס לאופי שלה, להעדפות שלה.
אם יש בך את התכונות שהיא מחפשת - אתה תרשים אותה. לא צריך קורס בשביל זה.

אם יש שיטה אחת שאמורה לעבוד על כל הנשים - זה בעצם אומר שאין שום הבדל אישיותי בין אישה אחת לאחרת, אין שום משקל להעדפות שלה ואין חשיבות לדעות שלה. אם היו אומרים לך שיש שיטה שמאפשרת למישהו "לכבוש" אותך, בלי קשר להעדפות שלך ולטעם שלך - לא היית מרגיש צורך להתרחק כמה שיותר מהר ממי שמשתמש בשיטה הזו? לא היית מרגיש שבעצם מתייחסים אליך כאל יצור חסר יכולת חשיבה ושיקול דעת?

אה, סליחה. שכחתי לנשים אין זכות לחשיבה ושיקול דעת.

Astroo

New member
איך האישה הזאת תדע שיש בי נקודות כאלה ואחרות?

אם אני בכלל נמנע מלגשת אליה כי אני לא יודע איך לדבר אם נשים?

dori78

New member
למה מלכתחילה אתה חושב

שאתה לא יודע איך לדבר עם נשים?

עם גברים אתה יודע לדבר?
למה עם נשים זה שונה? אישה היא לא בן אדם?

נראה לי שאחת הבעיות המרכזיות, היא האבחנה בין גבר לאישה שמלמדים אותנו לעשות מגיל צעיר.
אישה היא בן אדם, בדיוק כמוך. אם אתה רואה גבר קורא עיתון באוטובוס, לא תהיה לך בעיה להגיד לו "גבר, אפשר את הספורט/כלכלה/רכילות?" (כדוגמה, אני לא יודעת אם אתה באופן אישי נוהג לפנות לאנשים באוטובוס).
מה הבעיה להתחיל שיחה ככה גם עם אישה?

Astroo

New member
עם גברים

שאני לא מכיר אין לי שום צורך ליצור היכרויות רומנטיות.
לבקש עיתון באוטובוס אפשר גם מאישה, זה בכלל לא אותו דבר.

dori78

New member
אוקיי

ועם נשים שאתה לא מכיר יש לך צורך ליצור היכרויות רומנטיות. אז הבהרת את נטייתך המינית.
אז אתה רואה הבדל ביצירת קשר למטרת היכרות רומנטית לעומת קשר אחר. למה בעצם?
אם אני מכירה מישהו בעבודה ומתקשרת איתו ביום-יום, למה אני צריכה להיות נבוכה או להתייחס באופן שונה אם הוא מוצא חן בעיניי ואני מעוניינת להתחיל איתו (או לגרום לו להתחיל איתי, תלוי לאיזו אסכולה אני משתייכת)?

את הדוגמה של לבקש עיתון הבאתי כדוגמה לתקשורת עם אישה.
נניח שראית אישה מושכת באוטובוס, נניח שהיא קוראת עיתון.
מה מונע ממך לבקש ממנה חלק מהעיתון או לשאול אותה לדעתה על ידיעה כזו או אחרת ששניכם רואים?
שיחה של 5 דקות מעל העיתון ותוכל להתרשם מדעותיה הפוליטיות/חברתיות/סגנון הדיבור.
גם היא תתרשם ממך באותו אופן. כאדם, בלי קשר לעובדה שאתה גבר והיא אישה.
ואם יש גם משיכה מינית הדדית - הרווחת.

Astroo

New member
לא קשור אם ההיכרות היא רומנטית או לא

עם גבר באוטובוס אין לי שום צורך ליצור היכרות כלשהי, לכן אני לא יודע ולא צריך לדעת איך ליזום היכרות עם אף אחד. בדיוק בשביל זה קיימים הקורסים האלה, כדי לדעת איך להתחיל בשיחה עם אישה ואיך לגרום להתעניינות מצידה.

Berethor

New member
הקורסים האלה משתמשים בשיטה ערסית

אך 'לעלות ביטחון' של גבר על חשבון השפלה של האישה, הם מלמדים לראות באישה אובייקט שאפשר להפעיל עליו כלמיני תרגילים לא יותר מזה. כמובן גם מלמדים איך להפוך כל שיחה עם אישה להטרדה, ואז לקוות שהיא תקבל את זה בצורה טובה ולא בצורה רעה.

למעלה