בן חמו - 75% !!!!

מטצרף לברכות

מזל"ט ליהודה בן חמו, ראש העיר החדש של כ"ס. אבל כמו שאמר בריאן, עד עכשיו, דיבורים. בוא נראה איך הוא במעשים..

badboy3919

New member
חחחח עלק גרנות ישלם לך אחרי שהוא

קיבל 7 אחוזים נראה לי שהוא ברח מהארץ.

כתבו בקול הכפר על החובות האלו....

לי זה נראה כ"חוב אבוד"... בגלל זה סירבתי לעבוד אצל פעיל בחירות, לך תדע......

BanjoKazooie

New member
אבל ביל גייטס למד!

ומאיפה אתה יודע שאין לו בגרות?! אז אולי לא היית בגרות?! וביל גייטס הוא גאון מה אתה משווה ?!

melodynoa

New member
לי דווקא הוא עשה טובה אישית

פעם איזה חרא אחד לא שילם לי משכורת, יהודה רדף אחריו בטלפון, ובסוף הוא הצליח להוציא את זה ממנו, 1700 ש"ח.

badboy3919

New member
כן, גם אני ראיתי שבקול הכפר מה ש

כתבו על שירלי רוקח, אם מישהו לא קרא אז לידיעתכם שירלי רוקח חייבת לכל אלו שעבדו בזמן הבחירות(בני נוער ובכלל) בסביבות ה50000 שקל, והכי מצחיק זה שהיא טוענת שהיא חשבה שהם עובדים בהתנדבות....פחחחחחחח איפה את חייה שירלי?

xc

New member
יהודה בן חמו...

חתם עם ש"ס והמפד"ל, כמה נפלא שעכשיו הדוסים יהיו בקוהלציה עם 4 מדנטים. חיי לילה לנוער?, חיי לילה בכלל? פחחחח אני הייתי שוכח מזה. מירוצים וצעדות ביום שבת? פחחח לא עוד. כן כן זהו יהודה בן חמו ועוד לא התחלנו אפילו.

תראה, תשמע.

כ"ס, נכון לעכשיו, עיר חילונית. אם הדתיים יעלו לבן חמו לראש, תאמין לי, לא יתנו לזה לקרות. הכפרסבאים לא טיפשים, אם יכבו את העיר בשבת, הם יפסיקו לשלם ארנונה, אל תדאג....

עומרי אי אפשר להפסיק לשלם ארנונה

איפה אתה חיי? כאילו זה חובה! כי אם זה היה זכות כל אחד לא היה משלם!

אורצי....

אם יקום ארגון גדול, שיעשה "מרד ארנונה", תאמיני לי, שיהיה אפשר לעשות דבר כזה. ויש לו גם סיבות, ארנונה היא גם בשביל ארועי בידור, אם יופחתו אירועי הבידור, תהיה סיבה טובה מאוד לא לשלם ארנונה.

badboy3919

New member
לא שמעתי על "ההסכם" בין בן-חמו

לדוסים, נקווה שזה לא יפגע בחיי הערב\לילה בכפר סבא ובפעילויות שונות בעיר....שינוי For ever!!!

למעלה