בנוגע לעצירות

yaara100

New member
בנוגע לעצירות

יש איזשהם מאכלים שמומלץ לאכול בבוקר והם יזרזו את ה"יציאה" שתהיה על הבוקר? אני אוכלת כרגע בבקרים כוס ברנפלקס+ כוס חלב זה יותר מידי?

yaara100

New member
ועוד שאלה חשובה...

יש לי תור לדיאטנית ביום שלישי בבוקר וכבר איזה 4 ימים לא היתה לי יציאה טובה...זתומרת היה ממש מעט (בליחה על התיאור) ועכשיו נשנשתי כפית דבש וכפית ממרח שוקולד וחצי דיאט יופלה אז מה לעשות כדי שזה לא ישפיע לי על השקילה עוד 3 ימים? לעשות דיאטת כאסח ? לאכול טוב? נאי לא יודעת מה...אני ממש פוחדת לעלות במשקל... ואני יכולה לעלות גם בגלל שיש לי עצירות וגם בגלל שנשנשתי היום ... אוף...איך להוריד את מה שעליתי מהנישנוש? אוףףףף כוס ברנפלקס וכוס חלב ל-א.בוקר זה יותר מידיי?

yaara100

New member
ועוד משו אחד..

הלכתי היום חצי שעה ...אפשר להגיד אז שזה שרף את הקלוריות של הנישנוש?

חןYA

New member
תתחילי ללכת 40 דקות לפחות כי...

רק אז מתחילה שריפת השומנים לקרות

אהמממ... לעשות דיאטת כאסח בשביל

השקילה אצל הדיאטנית?! סליחה, בשביל מי את עושה את הדיאטה? לגבי "החטאים" שלך, כמובן שהגזמת פראית והפירורים האלה שאכלת לא שינו שום דבר מכלום. אם תשימי לב למה שכתוב למעלה "שום דבר לא משמין אם אוכלים במידה", ובכן, זה בהחלט במידה (לדעתי אפילו פחות ממידה
), ככה שלא קרה מזה כלום. דיאטת כאסח לא טוב משום בחינה. אם לא קראת כבר, תגידי לי, ואני אדביק כאן את ההסבר עם המטאפורה של האח שיסביר לך בדיוק למה זה גרוע ביותר. בכל מקרה - הדיאטה היא בשבילך, ולא בשביל הדיאטנית שלך. הדיאטנית עובדת אצלך וצריכה לעזור לך. אם היה לך שבוע קשה היא אמורה להקשיב ולהתאים את הדיאטה אלייך. ולגבי יציאות, לי עוזרים שזיפים מיובשים. אני משרה אותם במים בלילה ובבוקר אוכלת אותם עם הקורנפלקס. מה זאת השאלה הזאת: "ברנפלקס וכוס חלב לארוחות בוקר זה יותר מדי"? זה מה שהדיאטנית נתנה לך סימן שזה לא יותר מדי בשביל הדיאטה שלך. הלכת לדיאטנית - תסמכי עליה ותתני לה לעשות את העבודה שלה. תפסיקי לפקפק בה, ותפסיקי לפחד ממנה. היא עובדת אצלך, ולא להיפך...

חןYA

New member
היי גוגי , מה נשמע?

היתה כתבה וזה מוכח , ולכן אני לא מפסיקה לפני שאני עושה לפחות 40 דקות. גוגי , הייתי שמחה לשמוע מה את אוכלת במשך היום פחות או יותר. אני יודעת שאת לא כלכך אוהבת את זה , אז לפחות תספרי איך ירדת . אני יודעת שלי זה יכול מאוד לעזור אם אני נשענת על משהו שהוכיח את עצמו. אז פליז משהו.. פרור..של מידע ..איך נראית הארחות שלך היום?

התפריט שלי פחות או יותר...

בוקר: קרונפלקס עם חלב. לפעמים גם בננה, תלוי כמה קמתי רעבה. כמה קורנפלקס? לא יותר מדי ולא מעט מדי
11: סנדוויץ שבעלי, מכין הסנדוויצ'ים המדופלם, מכין לי. זה תלוי במה בא לי באותו רגע, ודוגמאות: סנוודיץ' עם טונה, עגבניה וגבינה צהובה. סנדווי'ץ עם חמאה, נקניק, גבינה צהובה (נו, מה לעשות, אני לא שומרת כשרות, סילחו לי כולם), רוטב צ'טני ועגבניה. סנדוויץ' עם עוף, מיונז, ביצה וגבינה צהובה, וכמובן, אסור לשכוח, עגבניה. 13:00-15:00 - כושר. את שמה לב שזה חלק בלתי נפרד מהתפריט, כן?
15:00, כשהילדים חוזרים מביה"ס, עוד סנדוויץ', כמו ב-11 (לפי מה שדורון הביא מהחנות ביום לפני כן
) 17:00 פרי 19:00 ארוחת ערב. אני מבשלת כל יום, אז בהתאם. היום, למשל, אכלנו נודלס עם לבבות ברוטב עגבניות ויין וסלט. בלילה פרי, למרות שלא תמיד. אם אני רעבה אז כן. ומעבר לזה, אם אני מוצאת שאני רעבה, אני לוקחת פרי. ואם אני מוצאת שאני מאד מאד מאד רוצה משהו מתוק, אני לוקחת משהו מתוק - במידה. אני ממש לא סופרת קלוריות. אני אוכלת מה שבא לי, במידה. ואני עושה ספורט 4-5 פעמים בשבוע. זה חלק בלתי נפרד מהדרך שלי. בזכות הספורט אני יכולה להרשות לעצמי לאכול כל מה שאני רוצה - במידה. חן, את עושה ספורט? כתבת הרבה על אוכל, אבל אני לא זוכרת שכתבת שאת עושה ספורט? (וסליחה על הסניליות שלי...)

חןYA

New member
בוודאי, לא כל יום ובטח שלא פעמיים

ביום. אבל אני זואפת להגיע לזה ורק שאני קצת אתפנה יותר לזה וגוגי , לא אשכח לך את זה בחיייייםם. אני מממש מממש מודה לך אני חושבת שזה מה זה מתאים לי לאכול ככה ולהתחיל לעשות ספורט בדיוק ככה אולי זה מה שהייתי צריכה את הOK שמה שאני עושה זה טוב ואפשר לשמור לאורך זמן . רק אין מי שיכין לי פרוסות מקסימות כאלה כולם פה עסוקים בעיניינים שלהם,אבל לא נורא אם אין אני לי מי לי . ואגב פרוסות - חייבותלהיות מלחם מלא? או שאת אוכלת גם לחם רגיל /לחמניות/פיתות (בעצם אני לא יודעת אם יש לכם כאלה שם) ותודה אחת גדווווווולה!

hary_i

New member
עצירות...

עצירות ויציאות הן עניין של איזון הגוף גוף מאוזן גם מגיע בקלות יחסית למשקל הרצוי לו.

למעלה