בנות יקרות.. ערב טוב...

בנות יקרות.. ערב טוב...

האם כולכן תמיד הייתן באזור הזה.. או שגם אתן הגעתם מאזור המרכז.. אני יודעת שיש כאלה שספרו לי כבר אבל אשמח לשמוע שוב. לבעלי זה מאוד קל כי הוא גר פעם בעפולה ולמד בנהלל אז הוא מכיר המון .. אמנם אין לי בעיה להכיר וכבר יש לי אתכן (נכון?) אבל עדיין... כל החיים הם שלי הם פה באזור השרון... ואני מפחדת!!!

S r 35

New member
ערב טוב רונית (לא טעיתי בשם נכון?)

אז ככה. אני ממגדל העמק במקור אבל עם נישואי עברתי לחיפה בעקבות הזוגי, שכבר גר שם (אגב, גם הוא לא חיפאי במקור - הוא מהקריות). אני מבינה מאוד את החששות שלך. כשהגעתי לחיפה בעלי עבד הרבה בחו"ל והשנה הראשונה לנישואינו עברה עלי בהרבה ימים לבד בבית בלעדיו. גרנו אז בבניין פלצני עם שכנים שאני לא מאחלת לאף אחד - אפילו שלום הם לא ענו, הם דיברו איתי רק כשהם היו צריכים משהו. לא הכרתי אף אחד בחיפה, החברות הוותיקות היו במגדל העמק והייתי די בודדה. אבל לאט לאט רכשתי לי חברות חדשות והיום אני יכולה להגיד לך שיש לי הרבה חברות - חלק מהן הפכו לחברות נפש ממש - שהכרתי כאן בעיר החדשה (אנחנו גם גרים בבית אחר עם שכנים מקסימים). מתוך הכרות עם אוכלוסיית מגדל העמק בכלל ועם אוכלוסיית הפורום הזה בפרט - יכולה להבטיח לך שהאנשים כאן הרבה יותר חמים ונעימים. אל תחששי - אני בטוחה גם שלירון יאפשר לך להכיר חברות חדשות = האמהות של החברים שלו, אני הכרתי בצורה הזו לא מעט אנשים. שוב - המון המון בהצלחה

S r 35

New member
אה! ולגבי בעלך ... תשלחו לנו קו"ח

במייל (אני אשלח לך את המייל שלי במסר). מקווה שיצא משהו.

היי שרה..

אז ככה, בגדול אנחנו שוקלים את עפולה.. אני שיניתי מיקום לבדיקה את מגדל העמק אחרי שהכרתי בפורום את דפנה. אז יש לי שם משפחה אחותי וחמותי וכל המשפחה של חמותי.. וכמו שאמרתי אני באמת מוצאת בכל מקום חברה.. ואת מרבית הילדות שלי ביליתי אצל אחותי בעפולה.. אבל עדיין.. את יודעת... אגב, לא מצליחה לשלח במייל.. המייל חוזר אליי.. אולי הכתובת ששלחת לא נכונה? אני ארשום לך את שלי.. ותשלחי לי ואחזיר לך תשובה? [email protected]

dafgol

New member
הי יקירתי ../images/Emo24.gif

אני תמיד הייתי באזור הזה....גדלתי בבסיס רמת דוד עד גיל 12 ( למדתי בנהלל ביסודי ) אח"כ עברנו לטבעון, אחרי הצבא כמו כל פרובנציונל מצוי גרתי שנה בת"א ואח"כ בחיפהבתקופה ההוללת והסטודנטיאלית שלי , תמיד חזרתי בסופו של דבר לעמק ( טבעון נו....) את גולן הבאתי לפה משדרות
מתארת לעצמי שזה צעד לא קל ולא פשוט....אבל את דעתי את כבר יודעת
ענקי

LANIT1

New member
שלום להורים של לירון

לא יצא לי לדבר איתך , אני קבועה בפורום וכמעט ולא יצא לי במשך השבועיים לשבת על המחשב... הייתי עסוקה בחתונות, ימי הולדת וכדומה ... אשמח להכיר יותר מקרוב לפי מה שהבנתי את מחפשת דירה או מצאת? מקווה שתהיי קבועה בפורום ... אחלה פורום ... טוב שיהיה בנתיים המשך ערב/לילה טוב. אניטה זו אני

frige

New member
הי רונית,

שמי שרית ואני מתגוררת בתל-עדשים. לפני שנה עברנו דירה ממגדל העמק שם נולדתי וגדלתי 33 שנה. הנה לך קישור בו תוכלי להכיר את חברי הפורום. שתהיה לך המון
וכל הכבוד לך על הרוח הספורטיבית והרצון הטוב. אבא שלי שנים עבד בנהלל הוא בכלל גדל בבית שערים. בעלי במקור מעפולה. בסוף יתברר שעוד מכירים
. יום נפלא.

למעלה