בנות...שמעתן איזה קטע?

zehaviti2

New member
בנות...שמעתן איזה קטע?

לפני יומיים נגנב לי הארנק בשופר סל, פה במגדל העמק, מהקופה. גיליתי את זה אחרי 5 דקות וחזרתי לסופר. אף אחד לא שמע או ראה. אתמול בערב מתקשרת אליי שכנה (דורית) להגיד לי ששכנה אחרת (סוניה) מצאה את הארנק שלי מונח בנינוחות על תיבות הדואר של הבניין שלהם. מיד הגעתי ומאוד שמחתי ש"הוא חזר", סה"כ נגנבו לי תלושי חג ומספר זיכויים שכבר לא "אזכה" להשתמש בהם. היום דיברתי עם מחלקת הביטחון של ישראכרט והם אמרו לי כי נעשו לי 5 חיוביים, ארבע בסך 890 ש"ח וחמישי היה לאחר ביטול הכרטיס על סך 1800 ש"ח וכולם נעשו ביפיע. היא קנתה אצל סמי בורקסים כאלה ב-70 ש"ח....חה חה חה. החוקרת הנחמדה התקשרה אחרי 3 שעות להגיד לי שיש להם תיאור חיצוני של הגנבת: מטר שישים, שיער שחור ארוך, עיניים חומות, שחומה, שמנה, בעלת מאזדה, ספרדייה ויהודייה! טוב, לא בסדר הזה.... אני נגנבתי לחשוב שהיא יהודייה כי ששמעתי על החיוביים ביפיע (נעליים, בורקסים...) חשבתי מיד על ערבייה. איזה קטע? בסופר הקטן שלנו! אני ממש המומה אבל גם שמחה שהארנקון שלי חזר. זהבית

dafgol

New member
../images/Emo2.gif

יו אני בהלם. אתמול מתי זה היה פה על תיבות הדואר ? אחה"צ לא היה כלום עדיין כשחזרנו מהגן ( 15:30 בערך) , בכלל לחשוב שגנבים מסתובבים פה בשכונה........
שום מקום לא חסין בפני גנבים , אני כבר ראיתי במו עיני איך מישהי מפלחת דברים מהסופר , ואיך תופסים אותה גם..... יו אני בהלם איזה חוצפה , לא משנה בכלל המוצא המין או לא יודעת מה.....שכל הגנבים ילכו לאלף עזאזל ושבכל הכסף שהם גונבים - ישתמשו רק לתרופות.

LANIT1

New member
טוב שהחזירו לך על החייובים של האשרא

לגבי האבדה.. סיפור מהסרטים... ישר חשבתי ערבייה.. תגידי לגבי מה שנגנב את לא צריכה לשלם , נכון יש ביטוח? בכל מקרה לפחות הדברים החשובים חזרו אלייך.. כל הריצות לשחזר אותם חבל על הזמן. תפרסמו תמונה של הספרדיה יהודייה... בעיתון מקומי בטוח ימצאו אותה מגדל העמק קטנה בקיצור אחלה סיפור .. ותשמרי לך שלא יאבד לך שוב אניטה

zehaviti2

New member
תודה אניטה.

הם אומרים שהם יחזירו...חכי! דרך אגב, מישהו התקשר אליי לפני כמה ימים, יום אחרי ההחזרה ושאל לוודא שקילתי את הארנק. הייתי בהלם! ניסיתי לדובב אותו והוא כל הזמן אמר "העיקר שקיבלת אותו?" ו"יופי". קטע מהסרטים. מה שמגניב אותי זה שהיא תדע מי אני מחר -מחרתיים בסופר ואני לא אדע כלום.! אני אנסה להיצמד לתיאור. למרות....וגם אמרתי לו - אני כל כך שמחה שהחזירו לי את הארנק, למרות שהלכו לי 1700 ש"ח בתלושים וזיכויים, ואני לא רוצה לחפש את הגנב. זהבית

למעלה