בנות,

בנות,../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

היי
ובכן, אני לא בטוחה שאני יודעת איך להתחיל. אבל ניחא, תמיד אפשר למחוק את ההודעה
אהה. כפי שכולנו שמנו לב [כןכן, גם אני], הפורום הולך ודועך, גוסס, גווע, מת.. הבנתן את הרעיון. והחלטתי שאני לא רוצה שזה יקרה. אמנם לקח לי הרבה זמן להחליט את זה, אבל בסוף זה הגיע [ברגע שהצלחתי למצוא זמן לכתוב הודעה שלמה
] בקיצור, אני צריכה רעיונות. פשוט תציעו רעיונות לפינות. איזה שבא לכן. שאלונים, סופשבוע [של שחר?
], תמונות, מה שמתחשק לכן. אני רוצה שהפורום הזה יחזור להיות מה שהוא היה. תעזרו לי?

בטח שנעזור../images/Emo9.gif

גם אני רוצה שהפורום יחוזר להיות מה שהוא היה
אפשר לעשות כל שבוע פינה של משחק שבועי,פינה של תמונה שבועית שבוחרים תמונה שהיא הכי יפה מבין אלו שבנות הפורום מעלות..אפשר לפתוח פינת חדשות על אורלנדו..רק צריך לדאוג לפתוח את זה כל שבוע
אם הייתי בטוחה שאני אוכל לפתוח כל שבוע הייתי מתנדבת לפתוח פינה אבל כרגע אני לא ממש יכולה כי יש לי הרבה לחץ..אבל אחרי הגרות האחרונה אני מבטיחה להיות יותר פעילה פה

kittycatbone

New member
גם אני מתה לעזור..

ושהפורום יחזור לחיים סוף סוף... ושוב, גם אני מציעה איזה פינות שבועיות. פעם התחלתי מן כזה דבר "התמונה הכי טובה" אבל בסוף לא המשכתי את זהXP אולי אני אוכל להתחיל את זה שוב
הקטע הוא שאני ממש גרועה, ועוד לא תמיד פה ולחץ ושטויותXP אז אולי יהיה לי קשה לעשות משהו עקבי

kittycatbone

New member
פוטו-קרב..../images/Emo152.gif

[ההודעה נשלחת בשם תאירע שלא מצליחה לשלוח בתפוז..] היי יש לי רעיון...נעשה כזה דבר...כל אחת בתורה כמובן תבחר תמונה שהיא הכי אוהבת...של אורלנדו... עכשיו תהיה מישהי שתתחרה נגדה..ותשים תמונה משלה... ואז נהיה משו כמו ''דו-קרב'' בנות הפורום ישפטו וכל אחת תתן את הקול שלה רק לאחת מהבנות... (זו שלפי דעתה התמונה שהיא בחרה יפה יותר) ואז נספור את הקולות-זו שקיבלה יותר קולות תישאר גם לשבוע הבא...וככה נראה מישהי המנצחת הגדולה של הפינה... דרך אגב הפינה תהיה...{אם בכלל} בימי חמישי ואני ה''מנחה''.. תאירושקה ואם אפשר להגיב כבר באותה הודעה בשמי [יסמין יענו], אני חושבת שזה רעיון מעולה לפינה ^^

אני אשמח לעזור:]

אבל, מותר שהפינה שלי *לא* תיהיה קשורה לאורלנדו? כי "הערצתי" לאורלנדו כבר דעכה... ואני נשארת פה כי אני אוהבת אותכן, לא יותר מזה (באמת) אז, אפשר?>< בבקשה

kittycatbone

New member
אני לא מבינה איך..

אפשר להפסיק לאהוב את אורלנדו בלום?? מילא... לא להעריץ אותו כמו איזה גרופית משוגעת.... אבל לאהוב? אני עדיין מתה על אורלנדו בלום מבחינת זה שהוא שחקן טוב, וחתיך ביותר
בכלל... ראיתי היום, בערך, את הסרט כנופיות נד קלי וזה רק הראה כמה אורלנדו הוא שחקן טוב וחתיך וראר

תסקלי אותי, לדעתי הוא לא שחקן טוב

חתיך כן, בהחלט, אבל הוא לא שחקן טוב>< אני מודה שהערצתי אליו הייתה דיי שטחית
כי הוא "חתיך וחמוד" אבל זה עבר>< אנד איי סטיל היר... ביקוז איי לוב דה גירלס
(גם אותך
)

kittycatbone

New member
לא נכון../images/Emo10.gif

אני מסכימה שהוא לא שחקן ממש ממש מעולה כמו שחקנים אחרים למשל ג'וני דפ בראד פיט [למה אני רק אומרת שחקנים חתיכים?
חע הממ
].. אניוואי, אבל בתור שחקן הוא עדיין שחקן טוב, ולדעתי גם נד קלי זה אחד הסרטיםש בו הוא משחק הכי טוב! חוצמזה, יש לו עוד הרבה זמן להשתפר

../images/Emo45.gif

אני אישית לא מעריצה אותו באובססיביות כמו ילדה 12 חולת אהבה,ומעריצה זו לא הגדרה נכונה..אני פשוט אוהבת אותו ומעריכה אותו בתור שקחן..הוא מדהים לדעתי מכל הבחינות
והוא מאוד מאוד חתיך
וזה מן בונוס כזה..
אאהה ובנד קלי הוא משחק כ"כ כ"כ טוב

למעלה