בנו של נשיא טורקיה מייבא לישראל

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
בעוד שארדואן מאיים על ניתוק הקשרים המסחריים מול ישראל, דיווחים בטורקיה חושפים שבוראק, בנו של נשיא טורקיה, למעשה עדיין משמש כאחד הבעלים של חברת MB דניזג'יליק שיפינג, הפועלת בענייני מסחר מול ישראל. על פי דיווחים שפורסמו בגלובס, ספינה מטעם החברה אף העבירה סחורות אל נמל אשדוד בימים הראשונים שאחרי פרוץ המלחמה בארץ.

מה היה קורה אם בן ראש ממשלת ישראל היה פועל בניגוד להצהרת אביו?

נסיך.333

Well-known member
בעוד שארדואן מאיים על ניתוק הקשרים המסחריים מול ישראל, דיווחים בטורקיה חושפים שבוראק, בנו של נשיא טורקיה, למעשה עדיין משמש כאחד הבעלים של חברת MB דניזג'יליק שיפינג, הפועלת בענייני מסחר מול ישראל. על פי דיווחים שפורסמו בגלובס, ספינה מטעם החברה אף העבירה סחורות אל נמל אשדוד בימים הראשונים שאחרי פרוץ המלחמה בארץ.

מה היה קורה אם בן ראש ממשלת ישראל היה פועל בניגוד להצהרת אביו?
אשתו של ראש ממששת המדטים פעלה הפוך ממה שבעלה אמר..
אבל לה מותר, הם מהצד הנכון..

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
דוגמה להתנדבות למילואים כמו ילדיו של לפיד?
אגב, מישהו יודע איפה הם??
שמורים בכספת.
אני לא שונא אותו אלא אפילו מרחם עליו. אדם שביודעין שיעבד את עצמו לצרכי המשפחה, תוך שלמעשה הוא מנהל את המדינה כשאבא שלו בשלטון.
לא אתה השונא אותו, יש קבוצה די גדולה המקדישה זמן ומאמצים לשנוא אותו.

dory30

Well-known member
לא אתה השונא אותו, יש קבוצה די גדולה המקדישה זמן ומאמצים לשנוא אותו.
גם אם הוא "מפקד על מכונת הרעל" מבחינתי הוא רק עוד כלי שרת לשימור השלטון המשפחתי. נראה לי שטופז לוק ושאר חבורת הזבל הם האנשים שממש לוקחים חלק באופרציה, יאיר הוא כמו הדוד השיכור שפולט הערות אחרי שעשה סיבוב במסבאה השכונתית.

שמלת תחרה1

Well-known member
גם אם הוא "מפקד על מכונת הרעל" מבחינתי הוא רק עוד כלי שרת לשימור השלטון המשפחתי. נראה לי שטופז לוק ושאר חבורת הזבל הם האנשים שממש לוקחים חלק באופרציה, יאיר הוא כמו הדוד השיכור שפולט הערות אחרי שעשה סיבוב במסבאה השכונתית.
לדעתי לחינם נותנים במה ליאיר ושרה.

Harrington

Well-known member
מנהל
לדעתי לחינם נותנים במה ליאיר ושרה.
אם תעקבי את תראי של-ע-ו-ל-ם זה ייעשה בימים בהם אין לתשקורת על מה לתקוף את ביבי. זאת פשוט החלופה. בימים בהם יש על מה לתקוף את ראש הממשלה, יהיה לך קשה למצוא דיווחים על רעייתו או מי מבניו.

למעלה