בניית ציפורניים- מי מומלצת??

שירה763

New member
בניית ציפורניים- מי מומלצת??../images/Emo91.gif

בוקר טוב, אני רוצה לבנות ציפורניים - מי מומלצת בעירנו הקטנה? אני רוצה רק בעיר -לא בסביבה (גם לא בסביבה הקרובה) אודה לכן אם תשלחו לי מס' טלפון במסר ולא מעל גביי הפורום, שלא תהיה פרסומת תודה רבה!!! יום נעים

rby74

New member
בואי אני אבנה לך...

בשביל מה יש חברים...?????.

היי שירה.........../images/Emo24.gif

אני עשיתי בנייה, ומאד מרוצה, היא גם טובה ולאאאאא יקרה. אם תרצי פרטים, שלחי לי מסר דני

בוקר טוב,,,,גמני רוצה אבל יקר מה שביקשו../images/Emo7.gif

היה לי שנים בנייה וזה היה ממש יפה,,אבל,,הפסקתי כי זה יקר(חולון יקרה) ואם כבר דברתן על הבנייה כאן ,עוד מעט יש לי יום הולדת ואימי שאלה מה ארצה,,אויי רעיון,,, מזמן לא פינקתי את עצמי,,אפילו תספורת וצבע אני צריכה לעשות,, אז עכשיו אני יכולה,,הגיע תורי ולא כל הזמן הילדים,, מה העלות של זה??? תודה אילנה

frige

New member
איזה חמוד אתה../images/Emo24.gif

קיבלת את המסר ממני לפני כשבוע? מצאת משהו? יש בעיתון ידיעות העמקים של יום שישי מס' דירות שנראה לי שהיית רוצה לראות. אם תרצה תכתוב לי מסר ואכתוב לך. או שאם יש לך את הפלאפון של אלי תתקשר, הוא איתי בבית.

shinon28

New member
תודה על העזרה

קודם כל דש חם לאלי הוא חסר בתפילות בנחלת הבנים ראינו כמה דירות יש דירה אחת שמצאה חן בעיננו אבל דורשים עליה המון והשכירות שלי מסתימת בקרוב,ואני עובד עם 2 מתווכים אבל המסקנה שלי הוא יעזור: הקדוש ברוך הוא

frige

New member
../images/Emo50.gifבכיף,

אם תרצה את העיתון שדיברתי עליו, תאמר לי, אלי הולך היום לקחת את הילדים מהגנים במגדל העמק, אתן לו שימסור לך, תשלח לי במסרון את הפלאפון והוא יהיה איתך בקשר בעניין. בהצלחה שרית ו... כמובן שאתם צריכים לעזור לו לעזור לכם.

למעלה