בנית מרתף לבית פרטי קים

בנית מרתף לבית פרטי קים

האם יש מישהו עם ניסיון במבצע כזה... או אולי מישהו מכיר או שמע...על בית שביצעו בו מרתף ,לאחר שהבית קים. אודה מאוד למי שיתן לי איזושהי אינפורמציה בנושא...... תודה יוסי

תנסה לחפור עם כפית

כי עם מזלג זה יותר קשה בגלל שהחול יצא מהחורים. צ'מע, תשאל את ד"ר אבן עזרא . הוא תותח בכל מה שקשור לבניה. בעקרון הדבר תלוי בסוג הביסוס של הבית הקיים. אם זה יסודות בודדים רדודים אזי יש בעיה לחפור מתחת לתחתית הביסוס. אלא אם כן ייצרו ביסוס נוסף תחת הפלטות , שזה סיפור רציני. אם היסודות הם מסוג כלונסאות, אזי צריך לוודא שהכלונסאות עמוקות מספיק די הצורך כדי שיתאפשר החפירה לעומק הדרוש . צריך לחפור עם מחפרון קטנצ'יק (בובקאט). היציקה מורכבת. בכלל, בשביל מה אתה צריך מרתף ? ככל שיש שטח איכסון אתה רק תאסוף יותר דברים שאתה לא צריך. עדיף לזרוק את הכל מהבית וזהו. אלא, אם כן אתה רוצה להשכיר ת'מרתף למגורים, ואז תבדוק בכמה תוכל להשכיר והאם ההשקעה הראשונית לא תעלה על התקבולים העתידיים (לאחר שיהוונו). מה לגבי ארנונה ? בעצם אל תדווח. אתה הרי ישראלי. אולי עדיף לך כבר להוסיף איזה יחידת דיור על הגג ולהשכיר ? לא יותר זול ?

כפית...ומזלג.....בחפירות המרתף.

שמחתי ואפילו נהניתי מתגובתך.....בכל מקרה תודה אבל ,צר לי כיוון שלא חידשת לי שום דבר מבחינה טכנית(קלונסאות)..ומבחינת תכמוני עיריה..השכרה...ויחידת דיור על הגג שכבר קימת..... למעשה בקשתי לדעת ממישהו עם ניסיון, בחפירה שכזו על מנת לנסות לצפות דברים שכרגע אני לא חושב עליהם.......מעבר לכל בעלי המקצוע שלפני כל עבודה ,מצירים בורוד וכל שינוי בדרך כלל עולה כסף רב שלא היה צפוי..... בכל מקרה.....לגבי הכפית והמזלג.....אפשר להביא סיני שיחפור עם הפה..וכך אפשר גם לחסוך את ארוחותיו.......תודה יוסי

shilonir

New member
שלום...

רק מלקרוא את שלושת ההודעות הראשונות בפורום הזה, חשבתי שאני בפורום הומור ושעשוע.... היה נחמד בכל מקרה. בהצלחה לבונים.

למעלה