בננות,,,צריכה את עזרתכן במשחקי חברה

בננות,,,צריכה את עזרתכן במשחקי חברה

לבני הבכור (9) חוגגים יום הולדת בכיתה ביום חמישי,,,המקורי ב 23/7(ניתן לשלוח מתנות
אי לכך התבקשתי גם להביא איתי רעיונות למשחקי חברה,,, ואי לכך,,שאנחנו חדשים בכיתה ברצוני להביר רעיונות חדשים,,, למישהי יש הצעה,,,משהו..???? תודה אני השכנה ממול,,,, אילנה

משחק- צייר .....

ילד צריך לצייר עם עיניים סגורות על הלוח מחיק את החלק של בעל חיים כל שהוא(ראש, אוזניים, גוף וכו'), אחר כך בא ילד אחר, והוא וצריך להמשיך את הציור של אותו בעל חיים - על ידי הוספת עוד חלק מהגוף וכמובן עם עיניים סגורות. את המשחק הזה אוהבים בכיתה שלי.... אך כל מקרה לגופו..... מקווה שעזרתי

יקירתי,,מה זה החבילה באה????

שמעתי על זה ולא מכירה,, תודה על המזל טוב,חוגגים לפני הזמן כי הוא יוצא לחופש,,, המקורי ב 23/7 וואלה,בן 9,,עם מוח של 12...הזמן טססססס,, אילנה

חבילה באה....הסבר

עושים חבילה מניירות- אפשר עיתונים או דפים רגילים! בתוך החבילה שמים שי קטן כלומר הפתעה, אפשר גם לשים הפתעות בין הניירות. הילדים יושבים במעגל ומעבירים את החבילה(בקרע יש מוסיקה) וכמוסיקה נפסקת והורה מפסיק אותה אז אותו ילד שבידו נמצאת החבילה מסיר עטיפה אחת. עד שמישהו מקבל את השי. וניתן לעשעת זאת בכמה דרכים: ראשית, אם עוטפים בנייר לבן אז אפשר לכתוב על הנייר תן את החבילה לבן או בת עם העיניים ירוקות, תן את החבילה לילד הכי נמוך בכיתה וכו'. או כמעט בכל נייר לשים שי ומי שפותח את העטיפה זוכה בו. מקווה שעזרתי לך יום טוב

עוד משחק... יצירתי... חחחח

בוחרים 2 ילדים. סוגרים את העיניים ונותנים לכל אחד שקית ובתוכה יש בגדים, נעליים, כובכע , צעיף ועוד.. נותנים להם כ3 -4 דקות והם צריכים להלביש על עצמם כמה שיותר פריטים (לא משנה עם זה נכון או לא) העיקר שזה יהיה באמת יצירתי!!! טוב, כעת אני רצה לעבודה..... יום טוב ><

אהההה שכחתי ....

בוחרים 2 ילדים,והם צריכים להאכיל אחד את השני (כמובן שוב עיניים סגורות) , מעדן, יוגורט, גמדים. מצחיק מאדדדד.

למעלה