בסקר האחרון שבוצע באמצעות הסקטור החמישי

הליכוד 34 מנדטים
התקווה "שתגוז עד מהרה" 14 מנדטים
ימינה שמאלה ימינה שמאלה ימינה וכן חוזר חליילה 13 מנדטים
אין עתיד 14 - 13 מנדטים
ושאר המפלגות מתחת ל 10 וחלקן הגדול לא עוברות את % החסימה.
סמיטרץ מגרד את % החסימה. שכל אין להם הרבה בשמאל וגם בימין. אבל אגו יש להם בשפע.
השכל בשנת בצורת כי אגו זה רגש ורגש זה לא השכל והרגש (אגו) חזק ומנצח את השכל.
לא ברור לי מהי הסיבה למשל שסמיטרץ ובן גביר לא יתאחדו ובטוח מקבלים לפחות 5 מנדטים וזה על בטוח 5 מנדטים ואולי אפילו 6 מנדטים. שיכנסו לכנסת ויהיו מגן בפני השמאל הקיצוני.
גם אם הם לא יהיו בקואליציה עתידית לפחות יהיו חברי כנסת באופוזיציה.
ההיגיון אומר שאם יש לי שתי אופציות גרועות ואני חייב לבחור באחת מהן אבחר כמובן באופציה הפחות גרועה .
אנחנו בימין המסורתי האמיתי לא חושבים שאיחוד בין בן גביר לסמיטרץ זאת אופציה גרועה כי הרי מבחינה אידאולוגית אין שום הבדל בניהם בדיוק כמו שגם בימינה האידאולוגיה היא אותה האידאולוגיה.

Katomishh

Well-known member
הליכוד 34 מנדטים
אין עתיד 14 - 13 מנדטים
לא ברור לי מהי הסיבה למשל שסמיטרץ ובן גביר לא יתאחדו ובטוח מקבלים לפחות 5 מנדטים וזה על בטוח 5 מנדטים ואולי אפילו 6 מנדטים. שיכנסו לכנסת ויהיו מגן בפני השמאל הקיצוני.
ההיגיון אומר שאם יש לי שתי אופציות גרועות ואני חייב לבחור באחת מהן אבחר כמובן באופציה הפחות גרועה .
אנחנו בימין המסורתי האמיתי לא חושבים שאיחוד בין בן גביר לסמיטרץ זאת אופציה גרועה כי הרי מבחינה אידאולוגית אין שום הבדל בניהם בדיוק כמו שגם בימינה האידאולוגיה היא אותה האידאולוגיה.
מה זה הסקטור החמישי ?
לא מכיר סקר עם הנתונים שהצגת.

מה זה הסקטור החמישי ?
לא מכיר סקר עם הנתונים שהצגת.
הסקטור החמישי זאת חברה שמרכזה בפורט לודרדייל המורכבת מישראלים לשעבר ששרתו במערכת הביטחון של מדינת ישראל בתפקידים שונים ומגוונים.
כחלק מעיסוקיה של הסקטור החמישי אנו מבצעים סקרים שלא לפרסום בתחום אחד והוא ישראל.
כרגע אנו מבצעים סקרים הקשורים למערכת הבחירות בישראל.
הסקטור החמישי מוכר מידע עסקי על חברות ומצב המשק בישראל לאנשי עסקים ישראלים ואמריקאים שעושים עסקים במדינת ישראל בתחום ההייטק ובעוד תחומים.

Katomishh

Well-known member
הסקטור החמישי זאת חברה שמרכזה בפורט לודרדייל המורכבת מישראלים לשעבר ששרתו במערכת הביטחון של מדינת ישראל בתפקידים שונים ומגוונים.
כחלק מעיסוקיה של הסקטור החמישי אנו מבצעים סקרים שלא לפרסום בתחום אחד והוא ישראל.
הסקטור החמישי מוכר מידע עסקי על חברות ומצב המשק בישראל לאנשי עסקים ישראלים ואמריקאים שעושים עסקים במדינת ישראל בתחום ההייטק ובעוד תחומים.
שאפו

יעיש התימני

Active member
נו, נשמעת לכאורה כמו חברה שמוכרת נשק, תכנות ריגול ושאר ירקות. סקטור חמישי על בסיס גיס חמישי לכאורה?

השם נשמע הכי רע שאפשר לשמוע.
עד שלא תוכיח איזו מהימנות בסיסית - סקריך שווים אתה יודע לאן....
כפי שכתבתי קודם הסקרים והמחקרים שלנו אינם לפרסום.
וכפי שהסברתי קודם אתה אינו קהל היעד שלי ולכן אני לא חייב לך כלום בטח שלא הוכחה לדברי.

אז למה אתה מפרסם כאם6+,

אן? אתה משתתף כאן כחלק מתועמלני ביבי?
גם אם בסקר למר"צ היו 34 מנדטים הייתי מפרסם זאת.
אני אשם שהליכוד ממשיכה ושומרת על כמות המנדטים הגדולה ביותר?
דרך אגב זה לא אומר שנהנתניהו יצליח להרכיב גועליציה.אישית אם הייתי אזרח ישראלי הייתי מצביע לסמוטריץ אם היו מתאחדים הוא ובן גביר מעוצמה יהודית.

יעיש התימני

Active member
גם אם בסקר למר"צ היו 34 מנדטים הייתי מפרסם זאת.
אני אשם שהליכוד ממשיכה ושומרת על כמות המנדטים הגדולה ביותר?
דרך אגב זה לא אומר שנהנתניהו יצליח להרכיב גועליציה.אישית אם הייתי אזרח ישראלי הייתי מצביע לסמוטריץ אם היו מתאחדים הוא ובן גביר מעוצמה יהודית.
אתה לא אשם בכלום, ומרצ ו- 34 מנדטים בשלב הזה זה חלום באספמיא, ותירוצים מהסוג הזה שהעלית ברורים. אשר על כן, לענ"ד אתה או ליתר דיוק, ההודעות שלך כאן נועדו לקדם את ענייני הביבי, גם כאן.
תודה.

אתה לא אשם בכלום, ומרצ ו- 34 מנדטים בשלב הזה זה חלום באספמיא, ותירוצים מהסוג הזה שהעלית ברורים. אשר על כן, לענ"ד אתה או ליתר דיוק, ההודעות שלך כאן נועדו לקדם את ענייני הביבי, גם כאן.
תודה.
קישקוש בלבוש.
לא נמצא כאן כדי לקדם עניין של שום פוליטיקאי.
אני נגד השמאל הקיצוני המורכב מרסיסי מפלגות כמו העבודה ומר"צ וכמובן המשותפת ולפיד וכחול לבן.
אני בעד לקדם את הימין בכללי אבל אין לי מנהיג מועדף.
מבחינתי ה BB גמר את הקריירה אצלי בנאום בר אילן כשחבר לשמאל הקיצוני וקיבל עליו את נוסחת חרבון אוסלו שתי מדינות לעם אחד ומדינה אחת בקושי לעם השני.

evglev1

Well-known member
מנהל
הליכוד 34 מנדטים
אין עתיד 14 - 13 מנדטים
ומה אם הבית היהודי, כן עדיין יש מפלגה כזאת שגם מתחת לאחוז החסימה, הם צריכים לחבור לבנט או לסמוטריץ' ובן גביר?

evglev1

Well-known member
מנהל
אם בסוף סמוטריץ' ובנט אכן לא ילכו ביחד, אתה צודק שטוב יעשה סמוטריץ' אם יתאחד עם בן גביר. זה כנראה באמת יעביר את שניהם את אחוז החסימה.
מפנה את השאלה גם אליך לאן השאריות של הבית היהודי צריכים להצטרף לבנט או לסמוטריץ' ובן גביר אם יתאחדו?

אתה מזכיר את המשפט שגדולי האנטישמים וכן גדולי היהודים שאוהבים את עמם משתמשים בו : יהודים דואגים תמיד ליהודים...

אתה מזכיר את המשפט שגדולי האנטישמים וכן גדולי היהודים שאוהבים את עמם משתמשים בו : יהודים דואגים תמיד ליהודים...
זה לא נכון.
יהודים דואגים גם לערבים.
לדעתי נתניהו עשה טעות כשלא לקח בחשבון ב 17 שיחות הטלפון שלו למנכ"ל פייזר שהוא במקרה גם יהודי ודאג להכניס לתחומי הרשות הפלשתינית חיסונים .
זה עניין הומניטרי ראשון במעלה ולדעתי גם אינטרס בריאותי ישראלי מובהק.
לגבי ערביי ישראל כלומר אזרחי ישראל הערבים הם מסודרים בנושא החיסונים לא פחות מאזרח ישראלי יהודי. ועל כך אני בטוח חותם.
לדעתי נתניהו היה צריך להזרים לפחות בהתחלה 2 וחצי מיליון מנות חיסון ולאפשר לצבא לעזור למערכת הבריאות בשטחים המשוחררים שאינה בשליטת ישראל לחסן שם את האוכלוסיה.
זאת דעתי ויש בה גם את העניין ההומני המוסרי וגם את העניין הבריאותי והתודעתי בעולם ובשטחים המשוחררים.

למעלה