בעד או נגד לעצמכם/ן?

להבדיל מחיסון נגד שפעת אני לא מתחסן,אף פעם.בעזרת השם והמדענים אם יהיה חיסון לקורונה אני בדילמה אם להתחסן..לא יודע..אין לי נקודות בעד או נגד..

אבח"י

Well-known member
להבדיל מחיסון נגד שפעת אני לא מתחסן,אף פעם.בעזרת השם והמדענים אם יהיה חיסון לקורונה אני בדילמה אם להתחסן..לא יודע..אין לי נקודות בעד או נגד..
אני בהחלט מתחסן לקראת השפעת, וצריך גם כנגד דלקת קרום המוח - החיסון השני. יש לי מחלה כרונית ואני לצערי בקבוצת סיכון ... אז גם חיסון לקורונה אקח בהתלהבות.

קלייטון.ש

Well-known member
קיימת סבירות גבוהה שאם יהיה חיסון הוא יהיה חובה לכולם. בטח יהיו הויכוחים הרגילים על חופש הפרט ועל מדינת משטרה אבל הם יעזרו כמו שהם עוזרים היום.

קלייטון.ש

Well-known member
כמה אנחנו?9 מליון..ייקח זמן לשבכ ולמשטרה לאתר את הסרבנים..
מה פתאום. כולם מחוייבים להתחסן עד יום X. כשאתה מתחסן מבוצע רישום של מספר ת"ז שלך. אחרי יום X אתה בהפרת חוק ותקבל התראות לטלפון והביתה ותקבל גם קנסות על כל חודש איחור. לא תשלם - עיקול על חשבון הבנק. יכולים לעשות מזה גם עבירה פלילית ואז בכלל הסתבכת.

ai27

Well-known member
מה פתאום. כולם מחוייבים להתחסן עד יום X. כשאתה מתחסן מבוצע רישום של מספר ת"ז שלך. אחרי יום X אתה בהפרת חוק ותקבל התראות לטלפון והביתה ותקבל גם קנסות על כל חודש איחור. לא תשלם - עיקול על חשבון הבנק. יכולים לעשות מזה גם עבירה פלילית ואז בכלל הסתבכת.
בכלל לא סביר, הרי מאכיפת החוק על מאות מפגינים אלימים עושים אצלנו סאגה מטורפת.

וגם אין סיבה:
לפני שהחיסון יבדק באופן סביר - המוני צעירים בריאים יבקשו להתחסן כדי לטוס לחו"ל/לעבוד בתיירות וחינוך/לטפל בקשישים בלי להרוג אותם.
והביקוש יעלה על ההיצע חודשים רבים.

אחרי שהחיסון יבדק באופן סביר - רוב הקשישים והחולים יתחסנו מרצונם (מליון איש).

אחרי זה יתחילו לחסן 2 מליון תלמידי בית ספר,
ועד שיגמרו לחסן את כל אלו מתוכם שאינם סרבני חיסונים, וישקלו איך להענישם
כמעט לא ישארו חולי קורונה.

אומנם יש נסיינים כעת לחיסון,אך יכולים להתחסן ויהיו תופעות לוואי..הממשלה תיקח סיכון שאנשים ימותו או יחלו כתוצאה מהחיסון?תביעות ענק יהיו נגד הממשלה..

למעלה