בעיהההההה......בבקשה עזרה

נטלי ב

New member
בעיהההההה......בבקשה עזרה

אתמול רציתי לפנות מקום במחשב, אז מחקתי כל מיני דברים שלא הייתי זקוקה להם..... עכשיו בקבצים של האי סי קיו מחקתי רק את קבצי העזרה,לא חשבתי שאני זקוקה להם...אבל עכשיו שאני מנסה לפתוח את האי סי קיו זה לא נפתח!!! זה מראה לי מן דף כזה שאני אמורה למלא אם אני רוצה אי סי קיו חדש או שיש לי כבר אי סי קיו..... אני רושמת שיש לי כבר וממלא את המספר של זה ואת הסיסמא..... אחרי זה, זה חושב אבל לא עושה כלום!!!!!!!!! אני מיואשת!!!!!! נכנסתי לחיפוש באתר של אי סי קיו כדי לראות אם המספר שלי עדיין קיים ולא נמחק..והוא עדיין קיים, ראיתי את השם שלי......... איך אני מחזירה את זה?!?! זה נהיה ככה בגלל שמחקתי את קבצי העזרה?!?! בבקשה תעזרו לי...... אני לא רוצה להוריד חדש...... נטלי :(

אני לא חושב, שיש לך ברירה..

כנראה מחקת, חוץ מקבצי העזרה, קובץ, שקשור לפעילות התקינה של התוכנה... אז... אם את לא יכולה לשחזר את הקובץ, אין לך ברירה, אלה להתקין מחדש.. סורי....

eYaL

New member
אגב...

התקנה מחדש של האייסיקיו ,על אותה הספריה ,תשמור לך את כל המידע כמו ה HISTORY,וה Contact list (במידה וזה לא מה שמחקת שם) בהצלחה! eYaL

נטלי ב

New member
כן, אבל.....

מה זאת אומרת התקנה על אותה ספריה??? איך אני עושה על אותה ספריה? איזו ספריה זאת בכלל???? ואם הספריה הזו נמחקה.....המספר עדיין קיים יש דרך להחזיר, להתקין שוב את הספריה כאילו אבל על אותו מספר שיש כבר(של האי סי קיו)?!? אני יודעת שאני נשמעת מתוסבכת אבל אני באמת אובדת עצות!! עזור לי.... תודה נטלי :)

eYaL

New member
אבל אבל...רילקס... :cool:

תתקיני את האיסיקיו (מקובץ ההתקנה) על הספריה של האייסי הקודם שלך אם היא נמחקה,אז כל ה History וה contact List נמחקו גם. ואז בעצם לא נשאר לך כלום. אם היא לא קיימת,אז תתקיני רגיל,ובהרשמה תצייני שיש לך כבר מספר,תכניסי את הסיסמא...וזהו (במהלך ההרשמה את חיבית להיות מחוברת לאינטרנט) eYaL

למעלה