בעיה בהגדרה ראשונית של המהדר SuperWaba בעבודה

rullevpt

New member
בעיה בהגדרה ראשונית של המהדר SuperWaba בעבודה

עם העורך Eclipse והתוסף superwaba-ide . שלום לכולם ! נוצר לי הצורך לתכנת עבור מכשיר ה- Pocket PC WM2003 שלי, לאחר חיפושים רבים מצאתי חבילה חינמית בשם SuperWaba המבוססת Java . הורדתי מהאתר www.superwaba.com.br את ה- SDK והתקנתי אותו במחשבי . הורדתי גם את העורך Eclipse ואת התוסף superwaba-ide שלו מהאתר superwaba-ide.sourceforge.net אך לצערי לא הצלחתי לחבר את הכל ביחד, על מנת בתחילה לצור קובץ רץ ב- PC ולאחר מכן ב- PDA . קודם כל לא הצלחתי להשלים את הצעדים המופיעים במדריך התוסף superwaba-ide, נתקעתי בתמונה השישית, מצאתי את החלון אבל לא הצלחתי חרף לחיצותי הרבות על ה- SuperWaba Application בתפריט ליצור תחתיו תת תפריט SuperWaba Application כפי שמוצג בתמונה . ובהתאם לכך קיבלתי הודעת שגיאה :
An error has occurred. See error log for more details. org/eclipse/jdt/internal/debug/ui/launcher/JavaLaunchConfigurationTab​
כשניסיתי לעשות Build SuperWaba Application קיבלתי דווח על מחסור במחלקות :
warp: [java] java.lang.NoClassDefFoundError: Warp [java] Exception in thread "main" [java] Java Result: 1 prepare-exegen: exegen: [java] java.lang.NoClassDefFoundError: Exegen [java] Exception in thread "main" [java] Java Result: 1 all-warp:​
מה באמת חסר לי ומה אני צריך לעשות או להתקין כדי לתקן את הבעיה ? אפרופו, למה הפורום נעלם מרשימת הפורומים הפעילים של תפוז ? יום עצמאות שמח לכולם ! שגיא

למעלה