בעיה בעיתית

noah08

New member
בעיה בעיתית

פתאום אחרי שנתיים של נישואים בעקבות ריב (לראשונה!!)עם בעלי נפתחו תיבות פנדורה ואני המומה מדברים שאני מגלה.הכל התחיל בגלל ידידה שבעלי היה בקשר הדוק מאוד איתה שהתחיל להראות לי חשוד משהו, הערתי לו על זה שזה לא מקובל לבלות עם ידידה את כל שעות הפנאי שלו במפגשים ובטלפונים ואמרתי לו שאין שום בעיה שיש לו ידידות אבל צריך לשים את הדברים במינון המתאים לא יתכן ללכת לשבת עם ידידה כל לילה עד 2 לפנות בוקר או לדבר כל הזמן בטלפון. הוא אמר מיד שהוא מצטער והוא לא חשב שזה יפריע לי ובכלל שאין לו שום דבר עם הידידה הזאת אבל שהוא יפסיק עם זה. בזה תם הנושא ובאמת לא שמעתי עליה יותר. פתאום אחרי כמה זמן אני מגלה שבעלי דווקא בקשר נמרץ עם הידידה אבל הוא פשוט מסתיר את זה היטב ומשקר - לדוגמא אומר שהוא הולך לחדר כושר ובעצם הולך לידידה.שמתי עליו חוקר פרטי שאמר שהם לא מנהלים שום רון ובאמת מדובר רק בשיחות כשברוב המפגשים שלהם נוכחים במרבית המקרים חברים נוספים שלו. היתעמתתי איתו לגבי השקר עם הידידה בריב גדול מאוד(לא גיליתי לו על החוקר הפרטי כמובן)ואמרתי לו שאני לא מאמינה שהוא שיקר לי במצח נחושה ושהוא צריך להיזהר מה הוא עושה -לא שמתי לו אולטימטום של "או אני או היא" כי זה לא ניראה לי פרקטי אבל ממש עשיתי סצנה הוא חזר ונשבע שכל הפגישות היו ממש במקרה שבדיוק שהוא יצא היא התקשרה אליו ושזה לא היה מתוכנן וכל מיני הסברים ותרוצים ואמרתי לו חד משמעית שאם אני לא אוכל לסמוך עליו אני פשוט אעזוב אותו חד וחלק והוא יודע שכשאני אומרת משהו אני ממש רצינית לגבי זה ( אין לנו ילדים). יום אחרי כל הבלאגאן הוא יצא לבלות עם החברים שלו וכשחזר ניצלתי רגע שהיה בשרותים ובדקתי את השיחות הנכנסות שלו ומה אני מגלה?שהוא התקשר לידידה!!!!! אני פשוט לא מצליחה להבין מה קורה כאן היתחתנתי עם נוכל ללא ידיעתי?אין לו רומן עם הבחורה אז מה הקטע הזה?מה השקרים האלה?אני פשוט המומה שהבנאדם מתכוון לזרוק כל מה שהיה לנו לפח בשביל שיחות עם ידידה????

היי נועה וברוכה הבאה לפורום!

זה מאד פוגע כאשר בן הזוג שלך שעד היום נתת בו אמון, מעמיד אותך בפני מציאות אחרת. הקשר הידידותי שלו אכן בעייתי ולו בגלל שאת ביקשת ממנו להפסיק את ההתקשרות שפוגעת בך וגם בגלל שהוא כנראה מוצא אצלה איזו פינה שהוא לא ,או כבר לא מוצא אצלך. איך מסביר בן הזוג שלך את היחסים עם הידידה? האם דיברת איתו על כך שלא בתוך ריב? יתכן שיש לו "הסבר" שיכול להיות מקובל עלייך? הבקשה שלך לסיים איתה לאלתר את הקשר בהחלט מוצדקת אבל אני מנסה לבדוק איתך את הנקודה. בשביל לשקם את הקשר שלכם אני מציעה לכם לברר אחד עם השני את הצרכים שלכם, לעשות "ריענון נוהלים" יתכן שבלי להרגיש יש איזה ריפיון בקשר ובתקשורת שלכם לאחרונה ובעלך "מחפש" משהו שחסר לו ממך וגם להפך.

אביב4565

New member
למה את חונקת אותו?הבן אדם לא מנהל

שום רומן מהצד - כך גילה לך החוקר ששמת עליו. סה"כ הוא ,כנראה נהנה בחברת ידידתו באופן שאין לו איתך.שיחות שסוג כלשהוא ,שותפות לתחביב כלשהוא..... חוץ מזה,האמת,את נשמעת חשדנית כרונית ,חוקרים ומעקבים?! תשחררי קצת ,שלא יחנק ויברח לך

shirona

New member
מה פתאום חונקת? השתגעת?

מה יש לכם, הגברים, שכל זמן צריך "ללכת על הביצים" לידכם כדי שלא "תיבהלו חס-וחלילה ותברחו"??? די, נמאס מזה כבר, תתבגרו. אני חושבת שהכעס שלה מאוד מוצדק. אם בעלי היה עושה את זה הייתי מגיבה לא פחות בחומרה. קשר אינטימי בצורה כמעט-אובססיבית כמו שתואר פה, זה לא משהו שאישה יכולה לסבול, במיוחד כשמדובר גם בהפרת אמון בין שני בני הזוג.

היי נועה

אני אכתוב איך אני רואה את הדברים, ברשותך. 1. כתבת שהיה לכם ריב 1 אחרי שנתיים, אולי כאן ישנה בעיה מסויימת. כל זוג רב לפעמים, ואולי בגלל חוסר הכנות, מהצד שלו, לא היה לכם סיבה עד כה לריב, והנה צץ לו השקר הראשון, והתחלתם לריב. תקשורת תקשורת תקשורת...וכן, זה קל לכתוב וקשה ליישום, יודעת :) 2. בתור אחת שדווקא מעודדת קשרים ויציאות בלי הבעל/אשה, ורואה זאת כדבר אפילו מבורך, וטוב לזוגיות, אכן ישנה כאן בעיה אם זה הופך ליום יומי..כל זוג מגדיר עבור עצמו מה מקובל עליו מבחינת הקשר, בצורה הדדית, לאחדים פעם בשבועיים יציאה לבד עם חברים, ולאחרים פעמיים בשבוע, אך זו החלטה זוגית משותפת. 3. עכשיו כך, עבורי? נכון שבגידה (סקס) זה דבר חמור, אך אני רואה ביציאה יום יומית עם ידידה עד השעות הקטנות של הלילה, מעשה פוגע גם כן. מה הכוונה? זה איפה שהוא אומר לך: את לא האשת סוד שלי... את כבר לא החברה הכי טובה שלי יותר... אני נהנה לבלות עם אחרים ולא אתך... וכו..וכו... זה סוג של אינטימיות שממנה הייתי מקנאה אפילו יותר, והיא הייתה צורמת לי גם, אפילו מאד. לא כתבת אם אתם מבלים יחד, אם יש לכם דברים משותפים. מה שכן כתבת, זה אחרי השיחה שהייתה לכם, שאמרת לו את כל רחשי ליבך ומה מפריע לך ומציק לך..יום אחרי הוא שוב יצא איתה ועם חבריו, במקום לעשות חושבים ולבלות אתך במקום..כאן טמונה הבעיה בעיני.... לגבי החוקר הפרטי, אני לא שופטת אותך לרגע אחד, אישית לא הייתי עושה זאת, אך לאור החוסר כנות שהוא מפגין כלפייך, אני בהחלט יכולה להבין את המניע לפעול בצורה כזו. לכן, דבר ראשון תתחזקי חמודה. ותתחילי לחשוב מה את רוצה. שבו ותדברו בניכם, תנסו להבין מה אבד לכם בקשר, ואם יש רצון משני הצדדים, להחזיר ולהחיות אותו. המון בהצלחה!!!!

למעלה