בעיה ב-EXPORT של קיובייס SX3

אייל744

New member
בעיה ב-EXPORT של קיובייס SX3

שלום רב! אני משתמש כבר כמה שנים בקיובייס SX3 ועד עכשיו היא עבדה מצוין. יש לציין שהתוכנה פרוצה וניתנה לי ע"י חבר. מקווה שתוכלו בכל זאת לעזור לי :) הבעיה שבלי התראה מוקדמת הפעולה של EXPORT הפסיקה לפעול. אני נכנס לחלון של האופציה ומוודא שהפרמטרים כמו שאני רוצה ולוחץ על SAVE, בדר"כ לדסקטופ אבל גם למקומות אחרים, ומה שקורה הוא סוגר את החלון וחוזר לחלון הראשי של התוכנה, בלי שום תגובה. יש לציין שאין בעיות אחרות ואני יכול לשמוע ולהקליט עם התוכנה, זו הבעיה היחידה. והיא קוראת גם כשאני רוצה לעשות EXPORT ל-WAVE וגם כשזה ל-MP3. כבר ניסיתי לסגור את התכונה ולהפעיל מחדש, וגם סגרתי את המחשב וניסיתי מחדש, בלי הצלחה. אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי בעניין, ואם זו בעיה שאני שואל על תוכנה פרוצה, אפשר סתם לדבר תיאורטית מה היה עושה מישהו שקנה את התוכנה במקרה כזה :) רק בשביל הידע הכללי כן? :) תודה מראש לעוזרים! שבת שלום

אייל744

New member
אם אני מתקין מחדש, אז...

מה קורה לכל הדאטה שיש לי? התיקיות שהפרויקטים נמצאים בהם, איך אני עושה את זה ככה שאני מסיר את התוכנה בלי להרוס את התיקיות ומתקין אותה מחדש כך שהיא תתחבר בדיוק ל"מקום" שהיא הייתה בו לפני, ושתתחבר שוב לתיקיות של הפרויקטים?

הדבר היחידי

שיכול להירס וידרוש טיפול אלו הפלאגינים - תצטרך להתקין אותם מחדש....ב90 אחוז (בשידרוג מקורי אין בזה צורך לדוגמא) כל מידע אחר אמור להישמר אני ממליץ לך בלי קשר לעשות דיבוי על דיסק קשיח חיצוני או על די וי די

למעלה