בעיה, הותקנה אפליקציה ללא הסכמתי

י_357

Member
שלום

כאשר אני מעיר את הסלולרי לאחר חצי דקה של חוסר פעילות שבה המסך כבה אז מהחלק העליון של המסך
נפתחות פרסומות?/הצעות להתקנת אפליקציות? שמעולם לא התעכבתי עליהן, והיום כאשר נכנסתי לאפליקציית האימייל
הן קפצו ובטעות לחצתי על הפרסומת ומיד החלה הורדה והתקנה, ניסיתי לבטל את הורדה אבל משום מה זה חזר להוריד
את הקובץ וגם הותקן ואני לא מוצא היכן הוא רשום כדי להסיר אותו, נוצר אייקון על המסך אבל לא הפעלתי, אני חושש שמדובר בוירוס.

האפליקציה שהותקנה היא FITIV PULSE .

לפני מספר חודשים שיומי התקינו לי משהו שנקרא GETAPPS ושם האפליקציה הזו כן מופיעה אבל ללא אפשרות הסרה.

עדכון 1:
לא יאומן, לפני כדקה מול העיניים שלי האייקון של FITIV PULSE נעלם ועכשיו מפעם לפעם קופצת לי פרסומת בכל פעם
שאני מעיר את הטלפון, יש למישהו פיתרון ?

עדכון 2:
מצאתי את האפליקציה (דרך ה PLAY STORE) וגם הצלחתי להסיר אותה (נאמר שם שהיא הותקנה לא דרך הפלייסטור אבל
בכל זאת למזלי התוכנה הוסרה).

כרגע נראה כאילו התוכנה הוסרה ואין יותר פרסומות לא רצויות והמכשיר פועל בצורה תקינה אבל השאלה היא אם היא באמת
הוסרה בצורה מלאה.

יש עצה כיצד להסיר בוודאות את המטרד ?
כיצד אני מוודא שלא נשאר וירוס בסלולרי ?

המכשיר הוא רדמי נוט 7

בתודה מראש
יצחק

נערך לאחרונה ב:

SHERME

Active member
שלום

לאחר חצי דקה של חוסר פעילות המסך כבה וכאשר אני מעיר אותו אז מהחלק העליון של המסך נפתחות פרסומות?/הצעות להתקנת אפליקציות? שמעולם
לא התעכבתי עליהן והיום כאשר נכנסתי לאפליקציית האימייל הן קפצו ובטעות לחצתי על הפרסומת ומיד החלה הורדה והתקנה, ניסיתי לבטל את
הורדה אבל משום מה זה חזר להוריד את הקובץ וגם הותקן ואני לא מוצא היכן הוא רשום כדי להסיר אותו, נוצר אייקון על המסך אבל לא הפעלתי, אני חושש
שמדובר בוירוס, יש עצה כיצד להסיר את המטרד ?

לפני מספר חודשים שיומי התקינו לי משהו שנקרא GETAPPS ושם האפליקציה הזו כן מופיעה אבל ללא אפשרות הסרה.

האפליקציה שהותקנה היא FITIV PULSE .

המכשיר הוא רדמי נוט 7

בתודה מראש
יצחק
הרגת אותי
התקנתי אפליקציה ללא הסכמתי

1) ללחוץ שניה שניים ברציפות על האפליקציה הסוררת
מיד יופיע אפשרויות של "הסר" "מחיקה" גם "אייקון עיגול עם סימן קריאה"
להקיש על "מחיקה" ושלום על כולם או להקיש על העיגול ובעמוד למטה ללחוץ על "מחיקה"

2) הגדרות >> יישומים >> אפליקציות >> לחפש את האפליקציה הסוררת להקיש עליה פעם אחת ולמטה בעמוד להקיש על "מחיקה"

הדבר השני שכתבת עליו
בסך הכל מדובר בחנות האפליקציות הפרטית של חברת שיאומי

י_357

Member
1) אני מודה שקצת נלחצתי.
2) כן, היא הותקנה ללא הסכמתי, זה קרה בהרף עין , החלונית קפצה ובטעות לחצתי עליה למרות שרציתי להיכנס לאימייל.
3) כתבתי עדכון להודעה אבל משום מה מופיעה הודעה על שגיאה בשרת של תפוז.
4)תודה על התשובה.

נערך לאחרונה ב:

SHERME

Active member
1) אני מודה שקצת נלחצתי.
2) כן, היא הותקנה ללא הסכמתי, זה קרה בהרף עין , החלונית קפצה ובטעות לחצתי עליה למרות שרציתי להיכנס לאימייל.
3) כתבתי עדכון להודעה אבל משום מה מופיעה הודעה על שגיאה בשרת של תפוז.
4)תודה על התשובה.
בטלפונים של שיאומי
ישנה אפליקציה בשם "אבטחה" בצבע ירוק
להיכנס יש מגוון אופציות
1) ניקוי קבצי מטמון וקבצי זבל
2) האצה
3) סריקה של אבטחה
להקיש על כולם
ובכך מבטיחים שהטלפון נקי מוירוסים ומקבצי מטמון מיותרים והמעבד עובד באופן רגוע

נערך לאחרונה ב:
למעלה