בעיה מביכה.

200010

New member
בעיה מביכה.

היי לכולם, קוראים לי גיא. בזמן האחרון אני חווה את גיל ההתבגרות, יש לי כל הזמן מחשבות על כמה שטוב לי ויש לי משפחה טובה, בית חם והורים תומכים וכל זה ושאני יחסית גם די טוב בלימודים. הצד החברתי קצת פחות טוב אצלי, אבל זאת לא הבעיה שלי. כי אין לי בעיה עם חברים שלי, אלא זה שיש כ"כ קצת מהם, אבל זה עדיף מאוד על פני להיות לבד. יש לי גם מחשבות על שאני שמח שאני לא ילד שיש לו דיכאון כל היום ושותה, מעשן, לוקח סמים וכאלה ואני פשוט לא מבין את הילדים האלה. ואני בחיים לא אהיה כמוהם. וטוב שכך
הבעיה שלי היא קצת מביכה, אני כבר בן 13 ו.. יש לי קצת שפם, ואני לא יודע אם זה קצת או הרבה, אבל יש לי. וחברים שלי זורקים לי הערות של 'תתגלח כבר' וכאלה, וזה באמת נהיה לי מביך לבוא לבצפר ככה, אבל ממש ממש מביך אותי לדבר עם זה על אבא שלי. אני יודע שהוא לא יצחק והוא יבין אותי, אבל עדיין אני מקווה שמישהו יבין אותי. זה כ"כ מביך אותי שאין לי מה לעשות! בבקשה תענו לי

תסתכל במראה

אתה שלם עם איך שאתה נראה? אוהב את עצמך ככה? תן לשפם לחיות במקומו בשלום אתה לא אוהב את מה שאתה רואה? תגלח עזוב מה חושבים זה הכי מגניב לא לשים עליהם
חוצמיזה אתה גבר לגבר יש שפם מה הבעיה בזה

ththbh

New member
אם השפם מפריע לך אז תגלח

ואם אתה לא רוצה לדבר על זה עם אבא שלך אז פשוט תשתמש בסכין גילוח שלו, הוא לא ישים לב :)

למעלה